Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

צודק, תודה על התיקון. אז יהיה קצת פחות, עדיין עמלת שחרור פרטני ועדיין עמלת הקצאת אשראי.

אז בעצם אם אני מזמין משהו שיקר מ75דולר אני תמיד אהיה חייב לשלם עוד עמלות מעבר למע"מ גם אם זה לא דרך חברת שילוח כלשהי או ems?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים שמגיעים בדואר חבילות לא מחויבים בעמלות נוספות מעבר למיסים. (וגם זה לא תמיד )

החיסרון הוא כמובן הזמן הארוך שלוקח לחבילה להגיע .

במקום שבוע עד שבועיים

חודש עד חודשיים אם בכלל.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים שמגיעים בדואר חבילות לא מחויבים בעמלות נוספות מעבר למיסים. (וגם זה לא תמיד )

החיסרון הוא כמובן הזמן הארוך שלוקח לחבילה להגיע .

במקום שבוע עד שבועיים

חודש עד חודשיים אם בכלל.

לחכות אין לי בעיה, ההתלבטות שלי היא בקשר למשקל.

קראתי בכמה מקומות שמעל 2 ק"ג יכול להיות שהחבילה עוברת לEMS ואז כבר יש המון עמלות.

זה באמת ככה? יש איפשהו מסמך רשמי של הדואר שמפרט את הדברים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות אין לי בעיה, ההתלבטות שלי היא בקשר למשקל.

קראתי בכמה מקומות שמעל 2 ק"ג יכול להיות שהחבילה עוברת לEMS ואז כבר יש המון עמלות.

זה באמת ככה? יש איפשהו מסמך רשמי של הדואר שמפרט את הדברים האלו?

מעל 2 ק"ג אפשרי ומוגדר כ"International Parcel". זה לא EMS, אבל לפעמים EMS יהיה זול יותר.

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל 2 ק"ג אפשרי ומוגדר כ"International Parcel". זה לא EMS, אבל לפעמים EMS יהיה זול יותר.

השאלה האם יש על זה עמלות מעבר למע"מ?

כי מחיר המשלוח הוא אותו דבר גם אם אני מוריד את אחד הפריטים (אז המשקל יוצא באזור ה1.5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג נעליים שנשלחו מטייוואן מחכות בדואר ישראל וקיבלתי הודעה שבה אני נידרש לשלם עמילות מכס של 201 ש"ח.

הנעליים עלו כ- 240 ש"ח כולל מישלוחה.

יש לי על מה להילחם או שאבוד לי והם (הרעים מהדואר) צודקים?

אגב, מתחת למה שצירפתי כאן הם רשמו מס' דרכון/תעודת זהות שהוא כלל לא שלי. למה הם מתכוונים שם?

‏‏לכידה.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישה נראה שהם מחשבים את העלות של הנעל לפי 464 ש"ח ולא 240 (שזה עדיין ברף הפטור ).

ואם זה משלוח שמגיע עם EMS אז אין מה לעשות , אילו העלויות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשלם? לא חראם על כמעט יומית ממוצעת?

שלח אותם חזרה ובקש את הכסף מהמוכר (בהנחה שלא דחופות לך הנעליים..)

אם יש מאיפשהו אחר לקנות את הדגם,קנה משם ותתכתב עם המוכר איך הוא שולח (מסתבר שלא כולם כותבים\מציינים,ופשוט שולחים ב EMS\צורות שדורשות תשלומים אחרות..)

חוצמזה למה בכלל הוא אמור לשלם את זה? 240ש"ח עדיין פחות מ75$ (בהנחה שכולל משלוח),אם כבר הוא אמור רק לשלם "מס EMS" בסך 38ש"ח - לא ככה ?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, אכן צדקתם: מדובר במשלוח EMS... :|

עכשיו לענין עצמו: יש לי מה לעשות או שאבוד לי?

האם אם פשוט לא אשלם, הנעליים יוחזרו לשולח? אם כן - מי משלם את המשלוח חזרה? אם זה המוכר, אזי אני יוצא לא בסדר. זה בכלל "מותר" לעשות לפי חוקי איביי?

שאלה שניה: האם יש לי אפשרות בעתיד לדעת אם המוכר (העתידי) שולח ב- EMS או שעליי לשאול בכל פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג נעליים שנשלחו מטייוואן מחכות בדואר ישראל וקיבלתי הודעה שבה אני נידרש לשלם עמילות מכס של 201 ש"ח.

הנעליים עלו כ- 240 ש"ח כולל מישלוחה.

יש לי על מה להילחם או שאבוד לי והם (הרעים מהדואר) צודקים?

אגב, מתחת למה שצירפתי כאן הם רשמו מס' דרכון/תעודת זהות שהוא כלל לא שלי. למה הם מתכוונים שם?

[ATTACH=CONFIG]500815[/ATTACH]

אל תשכח שמהיום החמישי יש דמי אחסון. השאלה מה הערך שהמוכר הצהיר ואם החבילה נפלה במדגם לבדיקה פרטנית.

העמלה האחרונה לא מופיעה במחירון שלהם, תאלץ להתקשר אליהם ולבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלה האחרונה היא תוצאה של המערכת החדשה של המכס כנראה. ומחליפה עמלת רשומון קולקטיבי שהיה נהוג בעבר.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...