Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אז מה עושים? אינני פקיד

מה שהתכוונתי הוא שהעובדה שלך אין גישה למידע במערכת לא אומרת שהמידע לא קיים. אתה יכול לנסות לפנות טלפונית למוקד הדואר או לגשת לסניף שלך ולבקש לברר מה הסטטוס של החבילה (כי היא כן נעקבת במערכת הפנימית של הדואר).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר מכס?

"אנחנו אמורים לייצר טכנולוגיה שתאפשר את האכיפה ואנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך ואנחנו נכנסים לפיילוט עם דואר ישראל שיאפשר לנו לראות באופן שקוף יותר"

אין בכתבה פרטים נוספים.

https://www.port2port.co.il/article/תעשיה-וסחר/מכס-ותקינה/רפי-גבאי-בטקס-הרמת-כוסית-של-מכס-אשדוד-שת״פ-עם-ההנהלה-הוא-מכפיל-כוח/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מטען לרכב עם 2 כבלים (מיקרו USB ו-TYPE C) מהחנות הרשמית של AUKEY בחודש דצמבר.

החבילה נתקעה בדואר בסין. אחרי התכתבויות שונות עם המוכר, המוכר לקח את החבילה ושלח חבילה חדשה אלי (בהסכם).

היום אספתי את החבילה וגליתי שכבל TYPE C לא נמצא. שלחתי הודעה למוכר, והוא טען שהוא שלח לי עוד חבילה והיא כבר בדרך לישראל (שלשום המשלוח יצא מגבולות סין).

לגבי החבילה מ-4PX, אני עדין ממתין שהיא תגיע אלי.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החבילה מ-4PX, אני עדין ממתין שהיא תגיע אלי.

בהצלחה,שלי נוספה לאתר 17TRACK שבועיים אחרי המשלוח,ועדיין באותו סטטוס (קוד בעייתי)

2018-01-26 11:43

Preparing to Dispatch [information Received] (Country code: IL)

נשמע כמו דואר ימי\שליחים שצועדים ברגיל..

אולי נזכה לראותה ביום מן הימים :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בינתיים ממתין לחבילה מסין כחודשיים וחצי.

חבילה שאמורה להגיע במעטפת ניילון קטנה ישירות לתיבת הדואר.

בלי מספר מעקב.

סתם

כבר איבדתי את התקווה וקניתי את המוצר בארץ.

עדכון מצב: לאחר 3~ חודשים החבילה הגיעה הישר לתיבת הדואר....

כמו כן, חבילה קטנה שהוזמנה מ-GB ב-22/3 הגיעה לסניף הדואר ב-29/3, 7 ימים סה"כ. מרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3735361,00.html

כותרת ותקציר:

[h=1]סוף לאגרות המכס: פטור מלא לחבילות מחו"ל עד 1,000 דולר [/h][h=2]בינואר האחרון השיקה רשות המסים מערכת לשחרור חבילות מהמכס על ידי חברות השילוח, שגרמה להתייקרות היבוא האישי באמצעות אגרות שנעות בין 18 ל־60 שקל עבור חבילות שערכן עד 1,000 דולר. כעת תמליץ ועדת האגרות במשרד האוצר לבטלן

[/h]

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זה בעצם לא יורד המכס בכלל, הדבר היחיד שחברות השילוח לא יישלמו אגרות שקר למדינת ישראל בתקווה שזה כן יתגלגל אלינו, כל מה שעשו זה לחסוך 70 שקל בממוצע, שזה התקדמות אבל לא באמת מצדיק את הכותרת המפוצצת.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ושאר בני המשפחה עברנו להזמין דרך שירות הזמנות (אידגו למי שמכיר, גילוי נאות, אחותי עובדת שם, זו הסיבה היחידה בערך).

מצד אחד אני נדרש להוסיף מספר זוזים נוספים עבור כל קניה (משלוח עד הבית וכו').

מצד שני, המחיר שמוצג לך אצלם בהצעת מחיר זה מה שתשלם. לא מכס ולא בלבולי מוח.

אבא שלי הזמין משם מוצרים במחירים שבחיים שלי לא הייתי מעז להזמין מרחוק אם התלות הייתה בדואר ישראל.

הרוב המוחלט של ההזמנות מגיע אחרי שבוע.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אני נדרש להוסיף מספר זוזים נוספים עבור כל קניה (משלוח עד הבית וכו').

מצד שני, המחיר שמוצג לך אצלם בהצעת מחיר זה מה שתשלם. לא מכס ולא בלבולי מוח.

הסבר בבקשה. מה ההבדל (אם יש) בינם לבין שיפיטו יושופס וכו'? מה הכוונה - לא מכס ולא בלבולי מח? המחיר כולל את המכס המחושב? הם מבריחים עבורך את המוצר?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...