Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אז איך 4PX? יעילים\מהירים? או עוד סוג של דואר סופר-זול שייקח כמה חודשים? :D

במקרה שלי זו סוללת שיאומי שנשלחה..מקווה שלא יחזור לשם.

אגב סמסים - יש לי תיבה פרטית בסניף 10דק מהבית,הם משאירים לי פתקים לדואר רשום,משום מה לא שולחים סמסים בכלל...

יש מה להעיר\לשנות בנושא או שהם פועלים איך שבא להם? (הטלפון שלי מצוין על כל חבילה שמגיעה..)

עכשיו קיבלתי מהם חבילה.זמן הגעה שבוע וחצי מסין עד הבית עם שליח.לא הייתי בבית ולכן נלקח למרכז המשלוחים של הדואר באיזור מגוריי ונסעתי לשם לקחת את החבילה.

Sent from my Le X829 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כברפעם שניה או שלישית שחבילות המגיעות בדואר רשום מסין (עליאקספרס) מגיעות לשופרסל השכונתי, אבל אינימקבל הודעה על כך - לא בפתק ורוד ולא ב-SMS. החבילות מגיעות בזכות הודעה מעליאקספרס על כך שהן הגיעו למקום החלוקה!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו פתק ורוד ? משהו חדש?

עד היום היה לבן גדול (חצי דף A4) או אדום\אפור קטן

כתבתי בדפים הקודמים,מאז שיש לי תיבה אישית בסניף,אני מקבל רק פתקים ולא סמסים..מוזר אבל מי אני שאתווכח

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קורא לפתק אדום, אמיקורא לו ורוד. כנראה שקו הגבול שלנו קצת שונה. זה הפתק לדואר רשום.

פתק אפור הוא לדואר גדול לא רשום.

דף לבן גם מגיע לפעמים, בדרך כלל כהודעה שניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אני רוצה להזמין מגרמניה משלוח במחיר של 220 יורו (חלקי אופניים). המשלוח הוא עם dhl International שזה הדואר הרגיל של הגרמנים.

האם אני צפוי לשלם עמלות כלשהן מעבר למעמ?

יש לציין שמשקל החבילה כ3 ק"ג, זה משנה משהו בעמלות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בסדר גודל של כ-180₪ מעבר למע"מ - עמלת שיחרור מהיר פרטני + הקצאת אשראי + מצליח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בסדר גודל של כ-180₪ מעבר למע"מ - עמלת שיחרור מהיר פרטני + הקצאת אשראי + מצליח.

העמלות האלה הן גם במשלוח בדואר רגיל שהוא לא ems?

אם משקל החבילה יהיה מתחת ל2 ק"ג זה ישנה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו עמלות של dhl, הבחור דיבר על דואר חבילות.

דבר אחד לא מסתדר לי אבל, למיטב ידיעתי דואר חבילות הוא עד 2 ק''ג. או שהעלו את הרף ?

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה מ-UK בדואר רשום, נשלחה ב-15 לחודש פברואר והיום אספתי אותה מהדואר. :shock:

אם מישהו היה מספר לי סיפור כזה הייתי שואל אותו אם הוא בטוח שהוא לא הזמין את זה- ב-15 לפברואר שנה שעברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

ממש לא נדיר,לפעמים דואר אנגליה ממש מהירים סטייל אקספרס DHL\UPS ודומיהם

קניתי לאשתי איזה בגד מאיביי אנגליה וזה הגיע בדיוק ארבעה ימים לאחרי השילוח (הקטע שבכלל לא שלחו לי קוד מעקב,אז אפילו לא יצא לי לסרוק\לעקוב :D ,בדיעבד הסתבר שזה כן דואר רשום כי ככה הודפס על האריזה)

אתה קורא לפתק אדום, אמיקורא לו ורוד. כנראה שקו הגבול שלנו קצת שונה. זה הפתק לדואר רשום.

פתק אפור הוא לדואר גדול לא רשום.

דף לבן גם מגיע לפעמים, בדרך כלל כהודעה שניה.

למה כועס? כולה מתדיינים ;)

יש פתק קטן ממש בצבעים אדום ואפור,מגיע בד"כ עם כל מיני משלוחים שדואר ישראל מחליט לשנות את הקוד המעקב המקורי (לועזי) לקוד עם YY-IL ומספרים.

מגיע אותו פתק קטן גם ככה כשנגמר להם הפתקים הגדולים יותר (?) או שזה דואר ללא מעקב אך גדול מדי לתיבת הדואר שלך.

הפתק הגדול יותר שמודפס ובגודל חצי דף A4,מגיע לי דרך קבע עם כל פריט שנשלח בדואר רשום,כמובן כהודעה ראשונה (לא נראה לי שקבלתי אי פעם הודעה שניה..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא נדיר, בכל הזדמנות שיש לי להזמין מאנגליה ולא מסין גם במחיר קצת יותר גבוה, מעדיף בהרבה.

בדרך כלל מגיע תוך שבוע+-.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו עמלות של dhl, הבחור דיבר על דואר חבילות.

דבר אחד לא מסתדר לי אבל, למיטב ידיעתי דואר חבילות הוא עד 2 ק''ג. או שהעלו את הרף ?

Sent from ...

צודק, תודה על התיקון. אז יהיה קצת פחות, עדיין עמלת שחרור פרטני ועדיין עמלת הקצאת אשראי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...