Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עוד משלוח של 4px שנשלח דרך שוודיה הגיע לתיבת דואר אחרי 13 ימים. בנוסף אתמול החבילה הייתה במרכז מיון במודיעין. כנראה המרכז הזה באמת יעיל.

לעומת זאת, השמחה לא כל כך גדולה, כי משלוח נוסף של 4px עדין לא הגיע לישראל. הזמנתי את המוצר לדעתי לפני חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, לא פירטתי מספיק:

החבילה הראשונה שהגיעה ארצה אחרי 24 שעות שהייתה ממרכז המיון, זו חבילה אקספרס, או מספר מעקב שמתחיל ב-LP עם רצף מספרים.

החבילה השניה זו חבילה של רצף מספרים של חברת 4PX, אני מניח ששירות הזה הוא שונה משירות האקספרס שאני רגיל (אם מול 4PX או מול yanwen). בנוסף החבילה השניה (שאי שם תקועה באוויר), הגיע לפני שבוע וחצי לגיאורגיה ומשם בדרך לארץ. עוד משהו, החבילה השניה מגיע לבית הורי (המוצר מיועד להם), והם פותחים את תיבת הדואר פעם בשבוע.

מבדיקות שונות, אני תמיד מגלה שהבעיות הלוגיסטיות רובן מגיעות מסין ולא בישראל. רוב הוחלט של החבילות כשהן בארץ, מגיעות ליעדן אם דרך חנות או שקרובה לביתי או דרך יחידת דואר. אני דווקא חושב ששירות הדואר בשנה האחרונה השתפר משמעותית, לעומת שנים קודמות. כלומר רק חבילה אחת מהשנה האחרונה נאבדה ולא הגיעה ליעדן וקבלתי על כך החזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חבילה מאמאזון נשלחה באמצעות i-parcel - יצאה ממחסני אמאזון בניו ג'רסי ב-10.5.18 הגיעה למיון המרכזי ב-17.5, לחיפה ב-18.5 ולדלת ביתי ב-21.5 (כולל עיכוב של 3 ימים בגלל סופ"ש וחג שבועות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבילה שנשלחה מגרמניה עם DHL PARCEL, כלומר בארץ זה עם דואר ישראל.

מספר מעקב DHL בארץ הוא דואר רשום (CK בהתחלה ו-DE בסוף).

ב-18.04.18 החבילה יצאה מגרמניה לישראל.

ב-10.05.18 הגיעה לארץ וממתינה לבדיקת מכס (Shipment is prepared for customs clearance in country of destination).

ככה גם כתוב בדואר ישראל עצמם לפי מספר מעקב של החבילה.

הגיוני מהתאריך הזה שהחבילה ממתינה לבדיקת מכס?

ממחר זה 20 ימים רק ממתין, לא בבדיקה ולא סיים בדיקה.

יש לדעתכם מה לעשות או פשוט רק לחכות? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקשר ל 171 ולהטריד להם את הנשמה.

אם זה מחכה 20 יום לבדיקת מכס זה או עומד להישלח חזרה לחו"ל בטוענות מוזרות שלא דרשת את זה, או הלך לכיס של מישהו.

גנבו לי כבר 2 חבילות בדרך הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר שהזמנתי מארה"ב הגיע למכס בשביעי למאי ושוחרר רק היום. בדואר ניפנפו אותי בטענה שזה לא קשור אליהם. במכס ת"א לא עונים.

כבר פתחתי תאוריות שהמגבר מעוקב בגלל אפשרות של המגבר להזרים מוזיקה ע"י בלוטוס ועלי להציג אישור של משרד התקשורת.

היום סוף סוף המגבר שוחרר ללא שום עזרה שלי והוא בדרכו למרכז המיון.

בקיצור כדאי לחכות

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שחבילות בדואר רשום מגיעות מהר מאוד ליעד. מרגע שזה במרכז מיון, לוקח יום~יומיים עד שזה אצלי.

אבל לאחרונה יש הרבה חבילות מסין ללא מעקב שעדיין לא הגיעו. לא ברור האם החבילות נתקעו בסין או נאבדו בארץ. זה כולל חבילה שנשלחה לפני שלושה חודשים ונשלחה כביכול שוב על ידי המוכר לפני חודש, מה שמוביל לדיספיוט בפייפאל כי אי אפשר לפתוח קייס באיביי אחרי פרק זמן כזה.

מנגד, חבילות DHL eCommerce מגיעות לארץ מסין תוך ימים בודדים ומשתחררות תוך חצי יום מהמכס. ואז לוקח עוד שבוע בארץ לספק את החבילה על ידי ספק מקומי שבוחר להשאיר את החבילות ליד הדלת :shock: במקום להתקשר ולתאם הגעה ואספקת החבילה.

כמו כן רוצה לשבח את EXELOT, זה שירות משלוח סופר מהיר. לקח שבוע וחצי להגיע לחבילה מסין לידיים שלי עם שליח.

כמו כן מאוד נוח, אפשר לשלם מיסים אונליין לפני שהחבילה מגיעה וכך היא לא מתעקבת. פשוט תענוג.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין, אין. ידעתי. חוק מרפי. בחיי, מרפי הזה...

הרי אם לא הייתי כותב פה אתמול בערב לא היה קורה כלום גם היום!

אבל הנה, עכשיו התעדכן עם סטטוס "הותר מהמכס ומועבר להמשך מיון".

תודה לאל!!!

נכון שצריך סבלנות, אבל פה רק מרפי השפיע...:roll:[TABLE=width: 100%]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שחבילות בדואר רשום מגיעות מהר מאוד ליעד. מרגע שזה במרכז מיון, לוקח יום~יומיים עד שזה אצלי.

אבל לאחרונה יש הרבה חבילות מסין ללא מעקב שעדיין לא הגיעו. לא ברור האם החבילות נתקעו בסין או נאבדו בארץ. זה כולל חבילה שנשלחה לפני שלושה חודשים ונשלחה כביכול שוב על ידי המוכר לפני חודש, מה שמוביל לדיספיוט בפייפאל כי אי אפשר לפתוח קייס באיביי אחרי פרק זמן כזה.

מנגד, חבילות DHL eCommerce מגיעות לארץ מסין תוך ימים בודדים ומשתחררות תוך חצי יום מהמכס. ואז לוקח עוד שבוע בארץ לספק את החבילה על ידי ספק מקומי שבוחר להשאיר את החבילות ליד הדלת :shock: במקום להתקשר ולתאם הגעה ואספקת החבילה.

כמו כן רוצה לשבח את EXELOT, זה שירות משלוח סופר מהיר. לקח שבוע וחצי להגיע לחבילה מסין לידיים שלי עם שליח.

כמו כן מאוד נוח, אפשר לשלם מיסים אונליין לפני שהחבילה מגיעה וכך היא לא מתעקבת. פשוט תענוג.

גם אני חווה את אותה התופעה.

אני חושב שמסלול הטיסה של חבילות ללא מספר מעקב הוא גדול יותר. אני לא חושב שדואר ישראל עושה הפרדה בין מספר מעקב ולא מעקב, כאשר החבילות הן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...