Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לדעתי הסיבה ל LIFO פשוטה עוד יותר: לוגיסטיקה.

יש משטחים במחסן של מרכז המיון בהמתנה למיון, ומגיעים משטחים חדשים משדה התעופה? שיטת FIFO היתה דורשת לשים את המשטחים החדשים במחסן ולשלוף את המשטחים הישנים ביותר שנמצאים במחסן ולהעביר אותם למיון.

הרבה יותר פשוט להביא את המשטחים החדשים שהגיעו זה עתה, ישר למיון, ואם יש מקום פנוי במיון, לשלוף מהמחסן משטחים נוספים (שהם כנראה האחרונים שהוכנסו למחסן, אבל אולי סתם משטחים אקראיים) ולהעביר למיון.

שיטת FIFO דורשת הרבה יותר עבודה. LIFO (בספק אם מיושמת LIFO מדוייק, הייתי מהמר על שיטת כאוס אקראי) דורש הרבה פחות. כשאין מדדים לזמן המתנה ממוצע או מקסימלי, השיטה שדורשת הכי מעט השקעה, תנצח.

בונוס של השיטה, מדי פעם מישהו בקאספורום יכתוב "קיבלתי חבילה בתוך שבועיים! נפתר המשבר בדואר!" :lol:

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך נראית חבילה שהדואר והמכס החליטו להתנקש בה.

post-package-1.jpg

post-package-2.jpg

מדובר במשלוח מגרמניה (לא אמזון) ששהה כ-35 יום באיזה חור שחור בין שדה התעופה של מינכן לבין אותו מקום לא ידוע שנקרא ״התקבל בארץ״ של הדואר - ומשם הוא נשלח למכס. אתם מוזמנים לנחש איפה נמצא אותו חור שחור. סה״כ חודש וחצי.

הקטלוג לא שרד (לא נורא, זה היה מין בונוס כזה של השולח) ולמרבה המזל הכלי שהוזמן היה עטוף בעוד שכבה נוספת

של קרטון ופצפצים (תודה רבה לאורז הגרמני האלמוני) - כך שהוא שרד איך שהוא את התופת.

מיותר לציין שהחבילה הייתה לחה / רטובה - ושוב ניצלתי בנס הודות לשכבת השמן הדקה שעטפה את הכלי.

אין לי בעיה להזמין רק מאמזון כל עוד המבצע הזה של שילוח חינם נמשך, וכל עוד החבילות משם מגיעות בקצב סביר,

הודות לקדימות שהדואר מעניק להן. אני בנאדם פרקטי. אבל עדיין יש דברים שאי אפשר לקנות באמזון. :?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איום ונורא...

אשכרה הם פשוט רוצים לחתוך את הענף שהם יושבים עליו (הרעיון נלקח מתמונת המשור).

הלוואי 35 יום ... אצלי יש משלוחים שתקועים כבר 90 יום בחור השחור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תלוי כיצד הם מגדירים "הגעה בזמן".

ב. אולי הם באמת עשו מהפך אדיר שאם לא היה מתרחש הדואר היה קורס לאלף לעזאזל.

זה כמו שעושים פרויקט תחבורה ציבורית גדול ואנשים מתלוננים "שזה לא עזר לפקקים". העניין הוא שאף אחד לא יודע כיצד הפקקים היו נראים אם לא היו עושים את הפרויקט.

זה ששמו פלסטר על הבעיות הדחופות על מנת שהדואר לא יקרוס לגמרי, לא מייתר את הצורך באסטרטגיה ארוכת טווח שתיושם החל מהיום, מוטב החל מעכשיו.

אני כצרכן בטח ובטח לא אפסיק להתלונן על כך שחבילות שלי מאוקטובר עדיין נמצאות איפה שהוא על הציר בין המטוס (שכנראה צבר המון יממות טיסה מאז שהוריד את המשלוח שלי בארץ) לבין "מרכז המיון", רק משום שהדואר עשה מהפכה שמנעה מהחבילות שלי לשבת שם עד שחיידקים יעכלו אותן.

אל תצפה שבסתימת בורות בכביש עם "אספלט קר" לא תקבל יותר תלונות על בורות, כי בחורף הבא האספלט הזה יתפורר, בדיוק כמו שבבלאק פריידיי התיקונים הזמניים בדואר התבררו כבלוף.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב מתוצרת סינית שיבואו לישראל יחל בקרוב באופן רשמי.

ח ח ח... למזלם יבוא המכוניות מסין לא עובר דרכם.. אחרת הקרוב היה הופך ל 3 חודשים..

עדיין ממתין לחבילות מנובמבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נדבר על עוד משהו- בנק הדואר.

לא פחות ממרתיח. תנאים בפועל שלא רשומים בחוזה פתיחת החשבון (הפקדה? 5 שקלים. משיכה? 5 שקלים. מישהו אחר הפקיד לך לחשבון? 5 שקלים.)

אין טלפון אחד ליצור איתם קשר, אבל הכי גרוע-

ממשק האינטרנט פשוט הולך לישון בסביבות 11 בלילה, נסיונות לכניסה אחרי זה צולחים פעם אחת מתוך 15 נסיונות. מה לא ניסיתי, מחשב אחר, חיבור אינטרנט אחר, דפדפן אחר, רק כדי לוודא שהבעיה לא אצלי.

גם במהלך היום הכניסה לחשבונות לא תמיד עובדת, בממוצע במשהו כמו 1 מ 3 פעמים שאני מנסה. יש יותר זמן בו אני לא מצליח לגשת לחשבון שלי מאשר זמן שבו אני כן.

ואיך אמורים להסביר את זה לאנשים שסה"כ מבקשים ממני להעיף מבט אם העברה שהם עשו נכנסה כבר? זה דבר שאמור לקחת שניה בכל חשבון בנק נורמלי.

מעבר לתפקוד הדואר כמערכת דואר, זה די מדהים איך הם מצליחים להיות פח בערך בכל שירות אותו הם מציעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלאות שירות ממשלתי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש ניתוב מחדש, ייקח להם להערכתם שלושה שבועות.

תוודא ששמים נעילה על החבילה שלא תוחזר לשולח.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי מתקשרים?

אוף. אין לי כוח נפשי להתמודד איתם.

זה פריט שאני מחכה לו כמעט שלושה חודשים.

אגב- אין שם של פיצוציה/ חנות מוצרים לבע"ח כמו שאני רגיל.

זה מחלקים שם ממש באמצע הככר כנראה? :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר בוודאות אבל אני חושב שהתקשרתי לפניות הציבור. [TABLE]

[TR]

[TD]פניות הציבור[/TD]

[TD]1-599-500-171[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

https://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/contactus?Openform

בסופו של דבר כשנמאס לי לחכות נסעתי מהמרכז לזכרון יעקב לאסוף את החבילה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...