Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יש גרסאות אייגו רשמיות לאנדרואיד, למה אתם עדיין מתעסקים בזה?

ולמה מתעסקים באייגו אם יש וייז וגוגל מאפס וחבילות דאטא לחו"ל במחירים עממיים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

האם מישהו ניסה להתקין את iGo על מכשיר SAMSUNG note 9

רזולוציה: 1080 על 2220.

התקנתי את גרסת primo וניסיתי לשחק עם ההגדרות - ללא הצלחה.

בברכת תקרא את הכביש,

אופיר לב-ארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש גרסאות אייגו רשמיות לאנדרואיד, למה אתם עדיין מתעסקים בזה?

ולמה מתעסקים באייגו אם יש וייז וגוגל מאפס וחבילות דאטא לחו"ל במחירים עממיים?

אני אוהב את תוכנת iGo בגלל שאני יכול לבנות קובץ מועדפים בעזרת תוכנת אקסל ובעזרת אתר אינטרנט אני ממיר אותו לקובץ "נקודות עניין". בנוסף - התוכנה מותקנת אצלי באוטו - כך שיש לי קובץ מותאם לשני הגרסאות.

תוכנת iGo הולכת לי פחות לאיבוד, כמו שלצערי קרה לי לא מעט פעמים - עד ירושלים וויז עבד לי מעולה אך בכניסה לירושלים, איפה שבאמת הייתי צריך הכוונה - התוכנה לא עבדה וחזרה לעבוד לי רק כש- "הגעתי ליעד".

בברכת תקרא את הכביש,

אופיר לב-ארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה יעבוד, אבל תנסה את גרסת Nextgen.

לפני ההתקנה, תסיר התקנות קודמות לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אני יכול לבנות קובץ מועדפים בעזרת תוכנת אקסל ובעזרת אתר אינטרנט אני ממיר אותו לקובץ "נקודות עניין"

אשמח ללמוד איך אתה עושה את זה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

עובד אצלי יופי igo primo gift edition

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח ללמוד איך אתה עושה את זה. תודה.

אלמד בשמחה:

1. בונים קובץ אקסל פשוט לפי ההנחיות המאוד פשוטות שבאתר: https://www.earthpoint.us/ExcelToKml.aspx

ניתן להוסיף חוצצי אקסל - רק צריך שבכל טבלה לשמור על אותם נתונים

2. בעזרת אפליקציה GPS test או בעזרת "איפה אני נמצא" של iGO אני מוצא קואורדינטות (2 מספרים) בפורמט nn.nnnnn

2 מספרים אלה הולכים ל- 2 הטורים הראשונים בטבלת האקסל שלי.

3. שומר את קובץ אקסל

4. חוזר לאתר שבסעיף 1 - ומעלה לשם את הקובץ (לוחץ על כפתור "עיון" ומנווט אל הקובץ שבניתי). אם בונים לפי הנחיות אפשר לגשת לשלב הייצוא - לוחצים על "View on Google Earth".

5. ניתן להשתמש עם גוגל ארץ - בכדי לראות את המיקומים על מפת גוגל ארץ (לא חובה)

6. הולכים לתיקית הורדות ומחפשים קובץ KML. קובץ זה יודעת לקרוא תוכנת iGO אם שומרים אותו במחיצה הנכונה:

א. כדי להשתמש בקובץ בתור נקודות עניין - יש לשמור את קובץ KML בתיקייה: \iGO\content\userdata\poi

ב. כדי להשתמש בקובץ בתור מסלול מוכן מראש (נגיד מסלול חלוקת סחורה) - יש לשמור את קובץ KML בתיקייה iGO\content\userdata\route

הערה חשובה: אם בזמן vאתחול תוכנת ה- iGo היא נתקעת "פתאום" כנראה שיש בעיה בקובץ KML. יש ללכת לאקסל ולבדוק איפה טעינו. לפעמים פשוט צריך להוריד את הקובץ מחדש.

מידע נוסף בקובץ: http://sancho.hu/files/blog/download/NNG/NavNGo_iGO8_working_with_KML_v22Feb2008.pdf

פעם הורדתי גרסה עברית שלו - הפעם לא מצאתי

בברכת תקרא את הכביש,

אופיר לב-ארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמד בשמחה:

1. בונים קובץ אקסל פשוט לפי ההנחיות המאוד פשוטות שבאתר: https://www.earthpoint.us/ExcelToKml.aspx

ניתן להוסיף חוצצי אקסל - רק צריך שבכל טבלה לשמור על אותם נתונים

2. בעזרת אפליקציה GPS test או בעזרת "איפה אני נמצא" של iGO אני מוצא קואורדינטות (2 מספרים) בפורמט nn.nnnnn

2 מספרים אלה הולכים ל- 2 הטורים הראשונים בטבלת האקסל שלי.

3. שומר את קובץ אקסל

4. חוזר לאתר שבסעיף 1 - ומעלה לשם את הקובץ (לוחץ על כפתור "עיון" ומנווט אל הקובץ שבניתי). אם בונים לפי הנחיות אפשר לגשת לשלב הייצוא - לוחצים על "View on Google Earth".

5. ניתן להשתמש עם גוגל ארץ - בכדי לראות את המיקומים על מפת גוגל ארץ (לא חובה)

6. הולכים לתיקית הורדות ומחפשים קובץ KML. קובץ זה יודעת לקרוא תוכנת iGO אם שומרים אותו במחיצה הנכונה:

א. כדי להשתמש בקובץ בתור נקודות עניין - יש לשמור את קובץ KML בתיקייה: \iGO\content\userdata\poi

ב. כדי להשתמש בקובץ בתור מסלול מוכן מראש (נגיד מסלול חלוקת סחורה) - יש לשמור את קובץ KML בתיקייה iGO\content\userdata\route

הערה חשובה: אם בזמן vאתחול תוכנת ה- iGo היא נתקעת "פתאום" כנראה שיש בעיה בקובץ KML. יש ללכת לאקסל ולבדוק איפה טעינו. לפעמים פשוט צריך להוריד את הקובץ מחדש.

מידע נוסף בקובץ: http://sancho.hu/files/blog/download/NNG/NavNGo_iGO8_working_with_KML_v22Feb2008.pdf

פעם הורדתי גרסה עברית שלו - הפעם לא מצאתי

איגו היא ממש לא התוכנה היחידה שיודעת לקרוא קבצי KML. זה פורמט שהומצא ע״י גוגל. חוץ מזה, במפות גוגל אתה יכול לבנות מפות משלך ישירות באתר My Maps ולראות אותם באפליקציה בלי להתעסק עם אקסל והמרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום

לאחרונה עדכנתי את גרסת תוכנת הסלולרי לגירסת אוראו

כשאני פותח את אייגו פרימו מקבל מסך שחור

לפי מה שקראתי גרסת NEXT GEN כן עובדת

האם הבעיה מוכרת

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...