Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מימון ישיר- יונדאי גטס

Zhekka
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, :wave2:

אני זקוקה נואשות לרכב, עוד כשבועיים בקצב כזה - ללא גלגלים - והעיגולים הכחולים שמתחת לעיניים :morning: ייכסו את כולי ואני אעזוב אתכם לעולם שכולו טוב. הבעיה היא, כמובן, הכסף. הייתי רוכשת אוטו יד שנייה, אך אין בכיסי 40K או כמה שצריך עבור רכב שיגמע כל יום מרחקים של חיפה-יקנעם הלוך ושוב...

ובכן, מישהו טוב-לב ואכפתי המליץ לי על מימון ישיר ביונדאי. משלמים איזשהו סכום התחלתי, משלמים כל חודש איזה אלף וחצי, בתום תקופה של 36 חודשים משלמים את היתרה - 20-40K (תלוי בסכום המשולם)

זה נשמע מפתה עד מאוד :yum: - רכב חדש, השקעה ראשונית זעומה יחסית (כזאת שאפילו אני מסוגלת להרשות לעצמי) - תשלום חודשי הוגן. ובסוף התקופה יש אפילו, כך נדמה לי, אפשרות להחליף את הרכב לדגם מתקדם יותר או משהו כזה

עכשיו, אם געתם עד הלום, אולי תוכלו לענות לי - במה אני אסתכן אם אתפתה למבצע כזה? האם יש משהו כדאי יותר?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ברוכה הבא לפורום!

מה הסכום שיש לך כרגע?

האם ניסית לבדוק עלויות של הלוואות בבנק?

לפיאט יש גם כל מיני מבצעים על הפונטו, שווה לבדוק גם אותם.

יהיה לנו קשה לעזור בלי לקרוא את כל האותיות הקטנות, אבל לרוב שווה לבדוק את זה מול הלוואה בבנק. אולי עדיף לקחת הלוואה לסכום של 70K בערך ולקנות רכב שיהיה יחסית חדיש, נוח, ואמין, לדוגמא יאריס משומשת.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצאי מנקודת הנחה שאף אחד לא נותן לך שום דבר בחינם , ה"מימון הישיר" הזה זה פשוט הלוואה , אני מניח שתוכלי למצוא הלוואה טובה יותר בבנק.

ואם כבר את לוקחת הלוואה, למה לקחת הלוואה כ"כ גדולה ולקנות בה רכב חדש ? ועוד רכב לא כ"כ משהו כמו הגטס (אני משער ...). חשבת על זה אם בסוף תקופת ההלוואה יהיה לך לשלם את יתרת הסכום ?

אני מציע ככה , לכי לבנק בקשי הלוואה שתשלים לך (בנוסף למה שיש לך עכשיו ) את הסכום ל 40-50 K , אם אפשר 60, הכי טוב.

תקבלי תנאים לא פחות טובים, קני לך יאריס משומשת שתאבד הרבה הרבה פחות מהשווי שלה בתום ה 3 שנים האלה .

יש רכבים מצויינים המחירים האלה, חבל לכבול את עצמך לסכום כ"כ גבוה בשביל רכב שהוא לא ממש שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה, אני כ"כ רדומה :sleeping:, שלא חשבתי על זה אפילו!

אתם טוענים, שרכב יד שנייה - כמו יאריס - שנת 2001-2003 יותר אמין מיונדאי גטס חדשה? אני מסכימה עם זה שאין מה להשוות יונדאי וטויוטה, ברור מי לוקחת ובגדול!!! :2gunfire: אבל כאן מדובר בהפרש של שנים ומספרי "ידיים"..

אתם לקחתם הלוואה מבנק? מאיזה בנק? ברור, שאם ארצה לקחת הלוואה - אתחקר את כל הבנקים, אך אולי יש לכם המלצה?

הסכום שיש בידי כרגע הוא 14,000 ש"ח, אך תודה לאל לבוס שלי, כל חודש הסכום גדל...

אם הייתי מחכה עוד כמה חודשים - הייתי יכולה לקנות רכב בלי הלוואה :sad: אך סבלנותי הולכת ואוזלת!

משתי התגובות שלכם הסקתי שאין זה כדאי! אחלה! אני אחשוב על עוד אפשרויות ואתייעץ אתכם בהמשך, כי אתם אחלה יועצים! :ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לנסות לקבל הצעת מימון מחברות כמו "פמה", לנסות לבקש "הנחה לסטודנטים" או ווטאבר.

http://www.pama-mimon.co.il/

לפי המחשבון שלהם תוכלי לקחת 60K לשלוש שנים ולהחזיר כ 2K בחודש (מה שמחזיר להם בסופו של דבר 72 אלף ש"ח, אבל המימון הרי לא ניתן בחינם....)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים המימון הטוב ביותר לרכב קיים בסוכנות.

לרוב הסוכנויות יש הסדר עם בנק וזהו המימון הזול ביותר לרכב.

יש סוכנויות שנותנות הלוואה בP-0.5% למשל מאזדה

עד 80% מערך הרכב.

כמובן שיש גם הלואות ללא ריבית - שזה בעצם הנחה

(ניתן להמיר את זה בהנחה).

את צריכה לדעת לפי איזה ריבית מחושב ה"מימון ישיר" של יונדאי,

זה יכול להיות יותר יקר ממה שזה נראה.

הלואות מחברות מימון או ישירות מהבנקים לא יהיו זולות יותר.

חברות מימון נוהגות לפעמים להציג את הריבית החודשית

ולא את הריבית השנתית האפקטיבית- לשים לב:idea: .

לצורך השוואה P-0.5% שזהו מימון רגיל(לא מימון הנחה)

שקיים אצל כמה יבואנים,

הריבית החודשית 0.425%.

אז אם אומרים לך 0.7% ריבית חודשית...(ככה הם עובדים בדר"כ)

זה הרבה יותר יקר, במיוחד כשמדובר בסכום גבוה.

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לנסות לקבל הצעת מימון מחברות כמו "פמה", לנסות לבקש "הנחה לסטודנטים" או ווטאבר.

http://www.pama-mimon.co.il/

לפי המחשבון שלהם תוכלי לקחת 60K לשלוש שנים ולהחזיר כ 2K בחודש (מה שמחזיר להם בסופו של דבר 72 אלף ש"ח, אבל המימון הרי לא ניתן בחינם....)

כאן למשל מדובר בריבית של למעלה מ13% שנתי:shock: .

הלוואה כזאת אצל יבואן שיש לו הסדר עם בנק,

תסתיים כולל ריבית- אחרי שלוש שנים

בלא יותר מ-65K - לעומת 72K.

מי שלא שם לב קונה גטס במחיר של יאריס:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, מישהו טוב-לב ואכפתי המליץ לי על מימון ישיר ביונדאי. משלמים איזשהו סכום התחלתי, משלמים כל חודש איזה אלף וחצי, בתום תקופה של 36 חודשים משלמים את היתרה - 20-40K (תלוי בסכום המשולם)

בדקתי כמה דוגמאות של תשלומים מהקישור..יקר.

אני רואה בחישוב גס כ-1.1% חודשי..זה יקר.

כמו "פמה" מהדוגמא מלמטה לפחות 13% שנתי..

צריך לשים לב, מסובבים את ההלוואה יופי החברות מימון האלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ליונדאי אין הסכם טוב לפי מה שאני רואה.
אין דבר כזה "הסכם" על אשראי משלמים ריבית - אלה העובדות.

יבואן שמעוניין לקדם מכירות של רכביו יעדיף לתת אשראי מסובסד מאשר להוזיל את המחיר לצרכן ע"מ שלא לפגוע בערך המכוניות שלו בשוק המשומשות. במקרים של אשראי אטרקטיבי היבואן פשוט משלם את הריבית לבנק/חברת המימון במקום הלקוח (וכך בעצם נותן לו הנחה...)

יונדאי, אם לשפוט מטבלאות המכירה לא בדיוק זקוקים למתן הנחות בכדי לדחוף את הסחורה.

הנחות ואשראי טוב תוכלי למצוא בסוכנות UMI אם תקני שברולט אוויאו למשל.

(אבל במקרה של שברולט אוויאו תוכלי לקנות ממישהו שזכה במפעל הפיס חדש מהניילון בכ-80000 ש"ח ואף פחות מכך)

במקרה של יונדאי גטס תוכלי למצוא גם מכוניות חדשות או כמעט חדשות מחברות ליסינג שממשות את ההנחה שנותן היבואן וגוזרות קופון בדרך. דוגמא תוכלי לראות כאן

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "הסכם" על אשראי משלמים ריבית - אלה העובדות.

יבואן שמעוניין לקדם מכירות של רכביו יעדיף לתת אשראי מסובסד מאשר להוזיל את המחיר לצרכן ע"מ שלא לפגוע בערך המכוניות שלו בשוק המשומשות. במקרים של אשראי אטרקטיבי היבואן פשוט משלם את הריבית לבנק/חברת המימון במקום הלקוח (וכך בעצם נותן לו הנחה...)

יונדאי, אם לשפוט מטבלאות המכירה לא בדיוק זקוקים למתן הנחות בכדי לדחוף את הסחורה.

הנחות ואשראי טוב תוכלי למצוא בסוכנות UMI אם תקני שברולט אוויאו למשל.

(אבל במקרה של שברולט אוויאו תוכלי לקנות ממישהו שזכה במפעל הפיס חדש מהניילון בכ-80000 ש"ח ואף פחות מכך)

במקרה של יונדאי גטס תוכלי למצוא גם מכוניות חדשות או כמעט חדשות מחברות ליסינג שממשות את ההנחה שנותן היבואן וגוזרות קופון בדרך. דוגמא תוכלי לראות כאן

במילים אחרות, אתה מספר לי על אפשרויות של קניית רכב חדש - אך יד שנייה - במחיר זול יותר, נכון?

(סלח לי על בורותי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות, אתה מספר לי על אפשרויות של קניית רכב חדש - אך יד שנייה - במחיר זול יותר, נכון?

(סלח לי על בורותי)

אכן, כן. גם זו אפשרות, במיוחד אם את מתכוונת להחזיק ברכב מס' שנים.

(ואז ההבדל בין מחיר הרכב המשומש יד-שניה למשומש יד-ראשונה זניח וכל ההנחה היא רווח שלך)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...