Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפתח שבור (מחוץ לרכב) ואין מפתח ספייר. מה עושים?

rolling_stony
שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סובארו ג'סטי, שנת 92.

המפתח נשבר בתוך המנעול (לא יודע איך), הבן אדם הצליח להוציא את השבר (והשבר הלך לאיבוד, נוסף לכל הצרות). כרגע המנעול בסדר, בלי שבר תקוע בפנים, אבל אין מפתח.

אני חשבתי על אופציה של מנעולן שיישחזר את המפתח. עושים דברים כאלה?

אם כן, ויש לכם המלצה למנעולן באיזור ירושלים \ גבעת זאב, אשמח לשמוע!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תצליח לפתוח את האוטו ולהוציא את המנעול כל מנעולן יכין לך מפתח חדש לפי המנעול בגלל שזה רכב שנת 92 אין אימובילייזר והמפתח עצמו לא יעלה הרבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדח, לשיחרור הלחמות הפלסטיק בדיפוני הדלתות והקורות האחוריות

סכין יפנית, לחיתוך ההלחמות בדיפוני דלתות הרכב וכמובן לחיתוך גליל הבד החדש.

בוקסה עם ראש 8מ"מ, למסילות הגג.

מפתח כוכב (טורק), לפתיחת ברגי הפלסטיקה ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

אבל אני לא נמצא שם, מדובר על אדם מבוגר שלא יעשה את הדברים האלה.

האם יש לכם המלצה על מנעולן באיזור גבעת זאב \ ירושלים שיכול להגיע (לא דחוף, בזמנו הפנוי) ולעשות את זה במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שיהיה צריך גם להחליף סוויצ' לפי מה שאני מבין? או לפחות לבצע התנעה חמה כי אין לך מפתח לזה גם כן נכון?

מקווה שלא יהיה צורך לשבור חלון ולגרור את הרכב למנעולן.

בכל אופן - תתחיל מלהרים טלפון למנעולן ולהתייעץ עם כמה טלפונית לראות מה הם מציעים - אני בטוח שמנעולן וותיק כבר ראה מקרים כאלה בעבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...