Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון חדש "מידע על רכבים ספציפים", " רק להרים את הכפפה"

gaiv
שימו לב! השרשור הזה בן 5304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רעיון מדהים,:-)

אנני יודע מי יוכל לממש אותו, נראה לי שמנהלי האתר/ פרומים יכולו לתת לראיון נשמה ולהקים את הראיון.

אז אחרי הקדמה שכזו הראיון:

במקום לחפש ולחפש בתוך הפורומים השונים כל מיני מידע שלפעמיים לא קשור על רכבים מסויים אפשר לעשות רשימה של מכוניות עם דגמים (אפילו עם אפשרות לרדת עד רמת שנת יצור).

כאשר כל אחד שיכול לתרום מידע על אותו הרכב יתרום מעין חוות דעת, מנסיון עם הרכב.

המידע יקוטלג (עם אשפרות לציון בנוסף) עפ"י קרטריונים מוגדים מראש כמו: צריכת דלק, אחזקה, מחיר חלקי חילוף, מה "לשים לב" לפני קניה, תקלות ידועות שחוזורות וכו'.

ראיון שכזה ניתן לראות באתר "הרים" שתמעסק בתחום האופניים,

וראיון דומה של חוות דעת לקוחות יש באתר זאפ לגבי מכשירי חשמל וכו'...

הנני מעלה כאן ראיון "באופן כללי" כך שכל אחד יכול להציע הצעות לשיפור הראיון, כך שבסופו של דבר "הקודקודים" יצורו סוף סוף את "המדריך" האולטמטיבי.

אשמח מאוד אם חברי הפורום "ירימו את הכפפה" וידחפו את הראיון הלאה...

-----------------------------------------------------

רכב צריך לשרת אותנו ולא אנחנו את הרכב... "ות'חשבו על זה..."

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם שכל אחד ירשום "אני בעד" או "אני נגד".

רק אם יש לכם הצעה מנומקת לשיפור, או הערות - תעלו הודעה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרגו אותי. אני פשוט לא מבין. :shock:

כל כך קשה לבצע חיפוש? :evil::evil:

אתם בכלל טורחים לנסות ולהשתמש בו? הוא כל כך מסובך בשבילכם?

למה כל אחד חושב שמישהו צריך לקטוף, לקצוץ, לבשל וללעוס הכל בשבילו?

לא פעם ראשונה שאני רואה הצעות מופלאות כאלו בפורום. וזה בדרך כלל מאנשים שיושבים ומחכים שאחרים "ירימו את הכפפה" הסרוחה שהם הטילו. אה, כן. וזה בדרך כלל גם כתוב בשגיאות כתיב ותחביר צורמות.

חשבת בכלל לשניה קצרה על היישום של פרוייקט כזה? אתה מצפה שיישב פועל שחור כל שהוא ויקטלג את כל המידע בפורום, ועוד עם אפשרות לחיתוכים? ומה עם בקרה על המידע הזה? אתה מצפה שגם תשב תחקירנית ותוודא שהפרטים שנרשמו נכונים? וכל זאת לאור העובדה שיש פאקינג מערכת חיפוש בפורום! והיא עובדת מצויין, ורק מצריכה מהמשתמש הממוצע יכולת הקלדה של מילה או שתיים ללא שגיאות כתיב, ויכולת אנליזה בסיסית של כותרות.

יכול להיות שאלו דרישות גבוהות מדי מהמשתמש המצוי? אם כן - ינעל דין כל שרי החינוך ב-15 השנה האחרונות.

בחיפוש בפורום מעולם לא לקח לי יותר מדקה או שתיים למצוא בדיוק את המידע שחיפשתי.

לא נראה לי שאף אדם סביר יחשוב שעדיף לשבת ולבזבז כמות אדירה של שעות אדם כדי לייצר אינדקס מידע, וכל זאת כדי לחסוך למשתמש זה או אחר דקה או שתיים מהזמן שהוא משחית בגלישה.

לשבת ולקטלג את כל המידע הקיים בפורום זו עבודה לא ריאלית מבחינת הזמן שהיא תיקח.

ואם אתה מתכוון להכנה של אינדקס ריק שייכנסו משתמשים ויכתבו בו, אז לא חבל על אלפי דפי המידע שכבר קיימים בפורום? וכמה משתמשים בדיוק אתה חושב שייכנסו ויכתבו? וכמה מהם יהיו משתמשים רציניים ולא ילדים בני 14? אני יכול להבטיח לך שהמשתמשים הרציניים שכבר כתבו בצורה אינטליגנטית ומנומקת את מה שיש להם להגיד, לא יטרחו ללעוס את זה שוב לטובת עצלן זה או אחר.

אם אנשים לא יודעים לבצע חיפוש בסיסי, אפשר לסגור את האינטרנט וללכת הביתה. :?

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז נאה דורש נאה מקיים

אבל אל תידאג הפעם אני יקיים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=43094

אגב הרעיון היה באמת נחמד ויפה אבל הוא לא צלח

אם יש לכם מה להוסיף אתם תמיד יכולים להקפיץ את הת'רד (לפי חוקי הפורום, אם לא שינו אותם)

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף על אמרי השפר של האשפוז , אני מוכרח להגיד שהמשפט שלמעלה מזכיר לי לא מעט סרטים שראיתי בהשתתפות רופא וחולה/אחות וכיו"ב... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף על אמרי השפר של האשפוז , אני מוכרח להגיד שהמשפט שלמעלה מזכיר לי לא מעט סרטים שראיתי בהשתתפות רופא וחולה/אחות וכיו"ב... :shock:

:lol:, מה שנכון נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון מדהים,:smile:

אנני יודע מי יוכל לממש אותו, נראה לי שמנהלי האתר/ פרומים יכולו לתת לראיון נשמה ולהקים את הראיון.

אז אחרי הקדמה שכזו הראיון:

במקום לחפש ולחפש בתוך הפורומים השונים כל מיני מידע שלפעמיים לא קשור על רכבים מסויים אפשר לעשות רשימה של מכוניות עם דגמים (אפילו עם אפשרות לרדת עד רמת שנת יצור).

כאשר כל אחד שיכול לתרום מידע על אותו הרכב יתרום מעין חוות דעת, מנסיון עם הרכב.

המידע יקוטלג (עם אשפרות לציון בנוסף) עפ"י קרטריונים מוגדים מראש כמו: צריכת דלק, אחזקה, מחיר חלקי חילוף, מה "לשים לב" לפני קניה, תקלות ידועות שחוזורות וכו'.

ראיון שכזה ניתן לראות באתר "הרים" שתמעסק בתחום האופניים,

וראיון דומה של חוות דעת לקוחות יש באתר זאפ לגבי מכשירי חשמל וכו'...

הנני מעלה כאן ראיון "באופן כללי" כך שכל אחד יכול להציע הצעות לשיפור הראיון, כך שבסופו של דבר "הקודקודים" יצורו סוף סוף את "המדריך" האולטמטיבי.

זה מה שחסר לנו, שאנשים יתחילו להתווכח על אמינות רכבים מסוימים, ועד כמה רכבים אחרים משעממים או לא... ומה נראה לך? שתהיה פה איזשהי טבלה, שכל מי שירצה לקנות רכב יכנס אליה ולפיה יחפש מכוניות? אני חושב שלא.

הפורום קיים מעל לשנתיים עם יותר מ5 אלף משתמשים (חלקם פעילים וחלקם לא) ודיברו כאן המון על רכבים, ביצוע חיפוש בפורום ימצא לא מעט נתונים על כל סוג רכב שיש בארץ.

ומידע ספיציפי על רכבים כמו דגמים, מודלים, ואיזה תוספות לכל רכב ניתן למצוא במחירון לוי יצחק ובתמורת תשלום של שיחה סלולרית תוכל למצוא לא מעט מידע על הרכבים שבארץ (כולל מחירון עדכני כמובן).

רעיון מדהים? אולי בתאוריה...

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות משעל עם:-D

אנחנו לא דמוקרטיה, תודה לאל. ואנחנו גם לא יכולים לסנן את כל ההצבעות של חסרי הרישיון בני ה-16 כאן, שזו גם בעיה... :-P (בקיצור - לא :wink: )

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא הציע לא רע בכלל, כל עוד לא יכללו דיעות על הרכב אלא נתונים נטו.

אחראי הפורום צריכים לסנן את נותני הדיעה והמידע צריך להיות מסודר לפי יצרנים ודגמים. אם זה יצא לפועל, יש לי הרבה מידע לתת.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרגו אותי. אני פשוט לא מבין. :shock:

כל כך קשה לבצע חיפוש? :evil: :evil:

אתם בכלל טורחים לנסות ולהשתמש בו? הוא כל כך מסובך בשבילכם?

למה כל אחד חושב שמישהו צריך לקטוף, לקצוץ, לבשל וללעוס הכל בשבילו?

לא פעם ראשונה שאני רואה הצעות מופלאות כאלו בפורום. וזה בדרך כלל מאנשים שיושבים ומחכים שאחרים "ירימו את הכפפה" הסרוחה שהם הטילו. אה, כן. וזה בדרך כלל גם כתוב בשגיאות כתיב ותחביר צורמות.

חשבת בכלל לשניה קצרה על היישום של פרוייקט כזה? אתה מצפה שיישב פועל שחור כל שהוא ויקטלג את כל המידע בפורום, ועוד עם אפשרות לחיתוכים? ומה עם בקרה על המידע הזה? אתה מצפה שגם תשב תחקירנית ותוודא שהפרטים שנרשמו נכונים? וכל זאת לאור העובדה שיש פאקינג מערכת חיפוש בפורום! והיא עובדת מצויין, ורק מצריכה מהמשתמש הממוצע יכולת הקלדה של מילה או שתיים ללא שגיאות כתיב, ויכולת אנליזה בסיסית של כותרות.

יכול להיות שאלו דרישות גבוהות מדי מהמשתמש המצוי? אם כן - ינעל דין כל שרי החינוך ב-15 השנה האחרונות.

בחיפוש בפורום מעולם לא לקח לי יותר מדקה או שתיים למצוא בדיוק את המידע שחיפשתי.

לא נראה לי שאף אדם סביר יחשוב שעדיף לשבת ולבזבז כמות אדירה של שעות אדם כדי לייצר אינדקס מידע, וכל זאת כדי לחסוך למשתמש זה או אחר דקה או שתיים מהזמן שהוא משחית בגלישה.

לשבת ולקטלג את כל המידע הקיים בפורום זו עבודה לא ריאלית מבחינת הזמן שהיא תיקח.

ואם אתה מתכוון להכנה של אינדקס ריק שייכנסו משתמשים ויכתבו בו, אז לא חבל על אלפי דפי המידע שכבר קיימים בפורום? וכמה משתמשים בדיוק אתה חושב שייכנסו ויכתבו? וכמה מהם יהיו משתמשים רציניים ולא ילדים בני 14? אני יכול להבטיח לך שהמשתמשים הרציניים שכבר כתבו בצורה אינטליגנטית ומנומקת את מה שיש להם להגיד, לא יטרחו ללעוס את זה שוב לטובת עצלן זה או אחר.

אם אנשים לא יודעים לבצע חיפוש בסיסי, אפשר לסגור את האינטרנט וללכת הביתה. :?

.

סליחה אבל אני חולק על דעתך.

ראשית בתור מנהל פורום אני מבקש ממך לתת דוגמא ולא לקלקל (זה לא מוכבד).

דבר נוסף יכולת התכנות שלי בסיסית מאוד ואם היא היתה ברמה מספיק גבוה אני הייתי מרים את הכפפה.

למיטב ידיאותי בתחום התכנות בדפי האינטרנט יש דבר שנקרא cgi, שזה מאין דפים שמשתמשים רגלים יוצרים ע"י מילוי שאלות שכתובות מראש. (תקן אותי אם אני טועה.).

בכל מקרה זהו פורום על מכוניות/אופנועים ולא על מחשבים.

כוונתי הינה סקרית דגמי רכב:

להלן אתר העוסק באופניים ובמכלולים שונים, מצורף לינק לסקירת אופניים מסוג "זנב קשיח".

מילוי דגם חדש הינו ע"י המשתמש עפ"י שאלות שמוכנות מראש.

אתם מוזמנים לבקר באתר הבא ולשאוב רעיונות משם.

http://www.harim.co.il/review/ReviewProdList.asp?CatID=2

לגבי מנהלי הפורום, אני מאמין כי רב משתמשי הפורום היו מאוד שמחים לסקירה שכזו.

בקשר לחיפוש בפורום, אופציית החיפוש הינה ראיון טוב מאוד ושימושי, אך עפ"י נסיונתי לפעמיים הוא לא אפקטבי.

.... השבוע חיפשתי מידע מאנשים/בפורומים (בעיקר ע"י משיפוש באופציית ה"חיפוש") לגבי דגם ספציפי ולא מצאתי יותר מדי (וגם מה שמצאתי לא היה כל-כך רלוונטי.).

סקירת דגמים יכול לפתור את כל הבלגאן ולחסוך שעות רבות של ישיבה מול המחשב ללא כל תמורה.

נ.ב בקשר למידע כוזב, אין מה לעשות גם כשמשהו כותב הודעה פשוטה בפורום הוא יכול לתת מידע שגוי כמו שהוא יכול לתת מידע שגוי בדף הסקירה.

-----------------------------------------------------

רכב צריך לשרת אותנו ולא אנחנו את הרכב... "ות'חשבו על זה..."

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i dont think it so good, if u really want information on specific car, use search, and if u wont find it here i promise u that ull find it at http://www.google.com.

if even there u wont find, please contect me and ill try to help u to find the information on the car.

for that u dont need some1 to make such a huge project.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 5304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...