Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שמע - פורד פוקוס 2008

nahum8
שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, לאחר שגנבו לי את הרכב, התחדשתי לי באחד חדש - פורד פוקוס 2008.

היות ואנני מסוגל לשמוע לאיכות הירודה של המערכת המקורית ברכב, אבקש ממכם עצות שיפור.

לדעתי הרמקולים מקדימה יוחלפו לדוטק/וירטוס 6.5 בזמן הקרוב - אליהם אני רגיל ואותם אני אוהב (עצות לשיפור במסגרת התקציב לרמקולים האלה יתקבלו בברכה).

כמו כן, בכדי להתקין מערכת חדשה, אני מבין שצריך לקנות מסגרת רדיו חדשה - וכאן מתחילה הדילמה.

מצד אחד אני רוצה להתקין דאבל דין תומך אנדרויד ולהתקין אפליקציה מסוימת, ומצד שני אנני משתמש ביותר מידי פונקציות, לכן אפרט את הצרכים שלי והדעה היא עליכם.

דיבורית בלוטות'

איכות שמע שלא תרד מאלפיין 9855 (שהיה ברכבי הקודם)

כניסת USB

יציאת AUX

רדיו (וכאן כנראה נמנעת קנייה מחו'ל, אלא אם יש לכם מה להציע שיתאים לתדרים בארץ)

לפחות 2 יציאות למגבר

בנוסף אבקש התאמת מגבר לרמקולים. עד כה היה לי רוקפורד 3004 - מעולה. יש המלצה נוספת?

בנוגע לתקציב:

רמקולים - כרגע מחפש ביד 2 (עד 1000 ש''ח)

מגבר - יד 2 (עד 1000 ש''ח)

HU, כמו שכבר כתבתי, המלצה עליכם - תקציב לא ידוע לאור העובדה שאין לי מושג באיזה HU אבחר.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייה לך 9855, אז דאבל דין או תומך אנדריוד לרוב יהייה גרוע או גרוע בהרבה ואלפיין שהייה .

אולי כדי לך לבדוק קניייה של פיונר PRS 80 מאירופה, שזה יתן לך רדיו בתדרים ישראלים גם, יש בלוטוס ו USB וביקורות מצויינות

אם אתה אוהב את מורל, לך על מורל. במסגרת התקציב לא שיהיה טוב,יכו להיות שונה, מבחינת המליל.

מגברים אני חושב שיש מספיק ביד שנייה

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נפשי חשקה במכשיר הזה - PRS80, תוכל בבקשה להכווין אותי לאתר ממנו ניתן להזמין אותו עם תדר ישראלי?

כמו כן, תקציב לרמקולים + מגבר עד 2000 ש''ח מיד שניה, ישנן המלצות במסגרת התקציב, מעבר למורל? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה פיונירים שנמכרים בפורום במחירים סביב ה1200-1500 (לא להתפס על המספרים המדוייקים).

לגבי מגבר - יש המון אופציות, חזקות יותר ופחות, איכותיות יותר ופחות - עד כמה שזכור לי יש פה הליקס אחד או שניים (שאוליי חלשים, אבל כנראה שיהיו איכותיים יותר מההמלצה השגורה בפורום של JBL1004ׂ.

לגבי רמקולים, אני טוען שאם יש משהו שאתה אוהב - תמשיך איתו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...