Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציתי לשתף אותכם...

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שבועות היה בוואלה מכירה קבוצתית של סאבים רוקפורד RFZ3412 במחיר 388 שקל כולל מישלוח, נשמע מפתה לא? בקיצור הצטרפתי למכירה הקבוצתית, עברו 14 ימי אספקה ולא קיבלתי עדיין את ההזנה וגם לא הודעה בקשר לזה אז התחלתי להתקשר אל הספק כל יום בבוקר בצהריים או אחרי הצהריים לפעמים גם שלושלת ביום אחד וכל פעם ענתה לי מזכירה אחרת ורשמה את ההודעה שלי עם פרטים שלי ולא התקשרו אליי במשך 5 ימים(שבהם המשכתי להציק להם)ואתמול אמרתי עד כאן התקשרתי אליהם וצעקתי על המזכירה שענתה ואמרתי לה שלא משנה באיזה שעה מתקשרים אין עם מי לדבר ושתתן לי מספר סלולרי של מישהו מהמנהלים כי הם תמיד לא נמצאים והיא אומרת לי אסור לה לתת, התקשרתי לוואלה והם גם התקשרו אל הספק ואמרו לי שהם גם מחכים לתשובה ממנו.

ואתמול התקשר אליי סופסוף מישהו אחרי שבוע שאני משאיר הודעות ואומר לי שיש בעיה עם הסאבים האלה והבעיה היא שאין להם אותם בחנות ושהם לא חייבו לי את הכרטיס אשראי והוא יתקשר אלי במשך השבוע להציע לי איזה דגם אחר של סאב, ראיתם איזה חוצפה! למכור לאנשים משהו שלא קיים ולהתחמק מלענות במשך שבוע!

רק רציתי לשתף אותכם במקרה הזה כי כולם פה בעצם רוצים שלא ירמו אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שם הספק???

ויודע מה? הרחתי את זה בדיוק ברגע שהפסיקו למכור אותם במחיר הזה!

אבל - אל תוותר, ותעמוד על שלך!

הם סתם יתחמקו מלספק לך את מה שמגיע לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספק הוא נץ אודיו ואני לא מתכוון לוותר להם אלא אם כן יהיה לו משהו שיהיה ברמה בשביל לגרום לי לוותר אבל נראה לי שאני בסוף יבטל לגמרי את ההזמנה כי הם רמאים ואי אפשר לדעת מה הם עוד ישלחו בסוף, בנתיים הם לא חייבו לי את הכרטיס אשראי. איזה עצבים זה כל השבוע שעבר אני הייתי עצבני מהדבר הזה היום אני מגלה שהמוצר לא קיים. ראית מזה גל ועוד השבוע בניתי לו תיבה 1.25CF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספק הוא נץ אודיו ואני לא מתכוון לוותר להם אלא אם כן יהיה לו משהו שיהיה ברמה בשביל לגרום לי לוותר אבל נראה לי שאני בסוף יבטל לגמרי את ההזמנה כי הם רמאים ואי אפשר לדעת מה הם עוד ישלחו בסוף, בנתיים הם לא חייבו לי את הכרטיס אשראי. איזה עצבים זה כל השבוע שעבר אני הייתי עצבני מהדבר הזה היום אני מגלה שהמוצר לא קיים. ראית מזה גל ועוד השבוע בניתי לו תיבה 1.25CF

אל תוותר - הכי חשוב.

ולגבי התיבה... עכשיו אתה יודע, כמו רובנו שבונים רק מסביב לסאב, ולא לפני... :);)

בכל אופן, אני מאמין שיהיה בסדר, האם שמרת את מייל הזכייה של וואלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמרתי את המייל של וואלה, לא יודע במה זה יעזור לי.

לא חשבתי שתהיה בעיה כזאת בגלל זה בניתי את התיבה כי חשבתי שעד שאני יקבל את הסאב התיבה תהיה מוכנה, רק בגלל זה שווה להיתעקש לקבל את הסאב הזה ולא להיתפשר על משהו אחר, ואני כבר לא מאמין שאני יקבל אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה......

אבל אני תמיד מעדיף לשלם עוד טיפה ולא להזמין מהאינטרנט!!!!!

פשוט מגעיל.

דוד שלי הזמין מגבר ורק אחרי חודש ומשהו ם נזכרו להגיד לו שאין את הדגם.

ואחרי שהוא הוסיף להם עוד 200 שקל הוא קיבל דגם אחר!

עדיין באיחור של חודש!!!!

פשוט חוצפה!

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה......

אבל אני תמיד מעדיף לשלם עוד טיפה ולא להזמין מהאינטרנט!!!!!

פשוט מגעיל.

דוד שלי הזמין מגבר ורק אחרי חודש ומשהו ם נזכרו להגיד לו שאין את הדגם.

ואחרי שהוא הוסיף להם עוד 200 שקל הוא קיבל דגם אחר!

עדיין באיחור של חודש!!!!

פשוט חוצפה!

זה לא מדוייק לומר, כי על מאות דילים טובים, אתה תשמע רק על אחד או שניים שלא...

בכל אופן רועי, בדקתי קצת עבורך, ומסתבר שזו מלחמה שלא תנצח בה, ואם באמת אין להם

במלאי, אז אין, ולא ניתן לעשות עם זה כלום.

תגיד להם שלום ולא להתראות, תפסיק את ההתקשרות עימם ותמשיך הלאה.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להוסיף להוסיף להם שקל, אם אני לא יקבל את זה אני מבטל את ההזמנה, אני שוקל לבטל את ההזמנה בכל מקרה כי מרמאים כאלה לא יצא כלום, שמע ההפרש בינם לבין חנויות היה גדול איפה אפשר להשיג כזה סאב במחיר שקרוב לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להוסיף להוסיף להם שקל, אם אני לא יקבל את זה אני מבטל את ההזמנה, אני שוקל לבטל את ההזמנה בכל מקרה כי מרמאים כאלה לא יצא כלום, שמע ההפרש בינם לבין חנויות היה גדול איפה אפשר להשיג כזה סאב במחיר שקרוב לזה

תבטל, תבטל, תבטל!

וכשאתה משוחח עימו/עימה (רצוי לא עם מזכירה אלא מנהל) תאמר לו כי אתה מעוניין לבטל,

וכי אתה תפרסם את זה במדורי האודיו לרכב השונים, וזהו, שכח מהם.

(אולי, אולי, משהו ייצא מזה אם תאמר לו על הפרסום)

לגבי סאב אחר?

יאללה, פתח ת'רד חדש, וננסה לעזור לך! :)

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע דיברתי איתו ואמרתי לו שאני רוצה לבטל והוא אמר שאין שום בעיה כי הם גם ככה לא חייבו אותי על העסקה, ואני עכשיו יכתוב הודעת ביטול לוואלה וגמרתי איתם ובקשר לפירסום אני יפרסם את זה בכל מקום, תאר לך מזה 40 אנשים הזמינו את זה! מעניין אם מישהו שהזמין את זה יקרא את מה שכתבתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע דיברתי איתו ואמרתי לו שאני רוצה לבטל והוא אמר שאין שום בעיה כי הם גם ככה לא חייבו אותי על העסקה, ואני עכשיו יכתוב הודעת ביטול לוואלה וגמרתי איתם ובקשר לפירסום אני יפרסם את זה בכל מקום, תאר לך מזה 40 אנשים הזמינו את זה! מעניין אם מישהו שהזמין את זה יקרא את מה שכתבתי

לא!!!!!!!!!!!!!!!!

וואלה לא אשמים בכלל, ואותם לא מעניין כמעט! הם מקסימום יבטלו מול הספק הנ"ל את העבודה

איתו. (גם טוב)

אבל את ה"לכלוך" שתפיץ אתה צריך לומר לספק עצמו שזה מה שיהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו עליתם על זה ?

אני יכול להפנות אתכם לכמה עסקאות באינטרנט שבהם המוצר מוצע במחיר הפסד , כלומר, כמה עשרות שקלים מתחת למחיר שבו הספק קנה את המוצר (אנחנו יודעים , כי חלק אנחנו מכרנו להם).

אז למה שווה להם לעשות את זה ?

כי אם הלקוח מסכים לשדרוג (בתוספת כסף בד"כ) למוצר עדיף (שעולה להם הרבה פחות) אז שולחים ואם הלקוח לא מסכים אז אומרים שאין במלאי / נגמר / יגיע בהמשך.

זאת רמאות לכל דבר אבל מחפשי המציאות באינטרנט נופלים בה פעם אחר פעם.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שדיברתי עם הספק ואל תדאג אני יפיץ את זה ואני מודיע את זה גם לוואלה כדי שגם הם יודיעו לו על הביטול כי אני לא סומך על הספק הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...