Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אין שני לטווין" - הונדה VTR1000F מול סוזוקי SV1000S

אבי פרידמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שניהם נבחנו אצלנו בנפרד ועתה הגיע הזמן לעמת אותם פנים אל מול פנים במבחן השוואתי ראשון בפול גז. את תצורת המנוע אנחנו מאד אוהבים, ו"על הנייר" הפערים לא גדולים. מי הוא הטוב מבין השניים אשר זכה בליבנו? לחצו כאן למבחן...

comp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש...אומנות...יפה מאוד...

אחלה תוכן..

אחלה סיכומים...

ותמונות מדהימות!

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מצויינת.

ללא ספק מצדיק את המינוי.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם נבחנו אצלנו בנפרד ועתה הגיע הזמן לעמת אותם פנים אל מול פנים במבחן השוואתי ראשון בפול גז. את תצורת המנוע אנחנו מאד אוהבים, ו"על הנייר" הפערים לא גדולים. מי הוא הטוב מבין השניים אשר זכה בליבנו? לחצו כאן למבחן...

אחלה מן אחלה. כיף לפתוח בוקר ככה.

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדת וכדין. פשוט מעולה.

אהבתי במיוחד את השנינויות הקטנות המלוות לציונים ("זה לא כוכבים, זה גלגלי שיניים. ניסינו"...) - הגיע הזמן לקצת הומור - את הסיכומים הקצרים, וכמובן, התמונות. עכשיו רק צריך להוסיף קצת אקשן נושך בצילומים, מישהי בחוטיני להחזיק את השמשיה ולעשות מסאז'ים לצוות, וזה יהיה מושלם.

באמת כל הכבוד.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה נחמדה. חבל שאף פעם לא יהיה לי VTR.

רק דבר אחד - בתמונות ה"השוואתיות", אין תמונה של לוח השעונים של הסוזוקי. במקום זאת יש תמונה של ה"פנס" האחורי המכוער.

גם אין למטה...איפה היא מתחבאת? :smile:

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה נחמדה. חבל שאף פעם לא יהיה לי VTR.

רק דבר אחד - בתמונות ה"השוואתיות", אין תמונה של לוח השעונים של הסוזוקי. במקום זאת יש תמונה של ה"פנס" האחורי המכוער.

גם אין למטה...איפה היא מתחבאת? :smile:

תאמין לי... אתה לא באמת רוצה לראות את הלוח שעונים של ה-SV.... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צ'ופר.

אחלה כתבה, עושה תיאבון.

אני עדיין מחכה לSV650, ועדיף עכשיו מלעולם לא. ברגע שעופר אבניר מביאים כזה, אני שוקל ברצינות לחזור לרכב בכביש. ולא, לא את גרסת החצי פיירינג עם הקליפאונים. תארזו לי אותו בלי פלסטיקה. תודה.

נו באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שעופר אבניר מביאים כזה, אני שוקל ברצינות לחזור לרכב בכביש
אז להחזיר את הרגליות איש-קריות שכמוך? :snipersmi

בג??ל?ב??ה כבר ביקרת?

www.gleba.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז להחזיר את הרגליות איש-קריות שכמוך? :snipersmi

אם תשים לב טוב לגוף הבקשה ולממוענים, תראה שבשנים הקרובות אני נשאר בשטח.

את הרגליות אני צריך - שמעתי שהן משייפות סלעים הרבה יותר ביעילות משתי פיסות המתכת המסכנות שהיום מולבשות אצלנו באופנוע.

נו באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכרובי, היכולת לנהוג עם אזיקים היא מאפיין ידוע של תוצרת הונדה.

חלק גדול מהקהל של הסיווק דורש את זה.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...