Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על סאב מסוים מבעלי ניסיון..

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי עכשיו 20000 שרשורים ממנוע החיפוש על הסאב הזה- שכל כך הרבה דיברו עליו בפורום.

(**עריכה, שכחתי את הלינק***:http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=12688)

האחד אומר כן מומלץ- השני אומר לא מומלץ וכן הלאה וכן הלאה.

המגבר שנמצא ברכב שלי הוא JBL P4000....600watt, מגבר מצויין ואיכותי.

המגבר מרים לי קומפוננטים מעולים של JBL מקדימה ועכשיו צריך לשדך לו גם סאב.

אני לא מעוניין שהסאב בבגאז' יפרק לי את הרכב וירעיד את הרחוב...(כדוגמת הפיוניר למינהם)

אני כן מעוניין בסאב סביר ומדוייק שיתן לי קצת באסים והרגשה של באס בגב המושב... ושישתלב עם הרמקולים (בנוסף ל-9*6 330 וואט של פיוניר)

התקציב מוגבל (מגנזיום, קוני, ותוספות כאלו שאני רוכש עכשיו) אז הסאב הזה נלקח בחשבון בשל מחירו הזול והתפוקה הלא רעה שאומרים שהוא נותן.

המגבר שלי מוציא בגישור 100 RMS אם אינני טועה. (או 150 בגישור אבל לא נראה לי)

ככה שנראה שהסאב ישתלב היטב עם המגבר.

אני מבקש מבעלי ניסיון (עם הסאב) שיתנו דעה לגבי הסאב.

ולשאר המבינים בדבר- האם הוא יכול לענות לי על הדרישות (ולא לתפקד כמו זבל סיני בבגאז')???

תודה

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ, על איזה סאב מדובר שוב ?

על סאב שאנחנו צריכים להמליץ עליו ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית חילוקי דיעות עליו בפורום ?

אני לא ראיתי.

תבצע חיפוש בפורום אודיו.

אומרים שהוא חלש מדיי, אומרים שהוא מהסדרות הנמוכות של מגנט והאיכות גרוע, אומרים שהוא נופל מהפיוניר....

לועמת זאת אומרים שהוא משתלם ונותן תמורה לרעה למחיר (אחרים אמרו שהוא מצויין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה מאגנט, חברה די אמינה, זה כבר טוב.

תלמד, לכל מוצר גם אם הוא הכי טוב תמיד יהיו כאלה שיגידו אחרת, אין כזה דבר מוצר מושלם.

אני אישית שמעתי אותו מותקן ברכב עם מונובלוק של Vibe ובאמת התרשמתי לטובה, אני גם לא אוהב באסים

מפוצצים מידי, הוא מוציא באסים מדויקים והכי חשוב (מבחינתי) לא עולים על המוסיקה, אני אישית מעדיף צליל

נקי על באס ולכן התרשמתי לטובה מהסאב הנ"ל. מה גם שהוא לא יקר, נראה לי עסקה משתלמת בהחלט.

"Don't drink and drive, Smoke and fly"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זה מאגנט, חברה די אמינה, זה כבר טוב.

תלמד, לכל מוצר גם אם הוא הכי טוב תמיד יהיו כאלה שיגידו אחרת, אין כזה דבר מוצר מושלם.

אני אישית שמעתי אותו מותקן ברכב עם מונובלוק של Vibe ובאמת התרשמתי לטובה, אני גם לא אוהב באסים

מפוצצים מידי, הוא מוציא באסים מדויקים והכי חשוב (מבחינתי) לא עולים על המוסיקה, אני אישית מעדיף צליל

נקי על באס ולכן התרשמתי לטובה מהסאב הנ"ל. מה גם שהוא לא יקר, נראה לי עסקה משתלמת בהחלט.

תודה מתן.. לקחתי לתשומת ליבי (כם אני מעדיף אותו בתור רקע ומדוייק מאשר שיבלע לי את הצלילים)

אפשר בכלל להשוות אותו ל-305 המתחרה (בערך, 20 ש"ח פחות) של פיוניר???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית אהבתי יותר את המאגנט, אבל על טעם וריח אין מה להתווכח :)

יש כאלה שאוהבים יותר באסים, יש כאלה שאוהבים פחות ויש כאלה שיעדיפו את הפיוניר. אם זה היה בחירה שלי

הייתי הולך על המאגנט.

\עריכה

חמודה המזדה 6 שלך :wink:

"Don't drink and drive, Smoke and fly"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לוקחים שני ענפי ספורט, ומערבבים ביניהם.

אתם ממש עושים פה עירבוב של בשר וחלב.

שני הסאבים, נותנים תמורה טובה מחיר שלהם.

הפיוניר, צריך הספק בריא בשביל לעבוד כמו שצריך, ובניית תיבה עצמית.

המאגנט, בעל קיבולת הספק נמוכה, ולכן הוא מסתפק במה שיש, ואין צורך בבניית תיבה עבורו.

לגבי האיכויות שלהם אני יעדיף שלא להגיב, אני לא חושב שהאוזן שלי מספיק מיומנת בשביל להגיד מה יותר מדוייק , וכו..

בסך הכל שמעתי את שניהם ברכבי. (גם את הרפלקס, וגם את הפיוניר 305.)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לענות על שאלה כזאתי.

לפחות אני חושב שזה בלתי אפשרי בשבילי להגיד מה יותר עדין ממה....

אני גם לא באמת מאמין שהאופי של הסאב קובע אם הבאס יהיה עדין או לא. אני יותר חושב שזה תלוי בגורמים שמושפעים עליו, יותר מאשר האופי שלו.

אבל יכול להיות שאני טועה, אחרי הכל אין לי תשובה.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...