Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה 2008 רובוטית

shimiefr
שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,

השבוע התחדשתי בקורולה 2008 רובוטית אפשר לומר מהניילונים - מציאה מזוג פנסיונרים נחמדים מהמרכז .

הרכב עשה 30 אלף קילומטר,הבדיקה עברה בהצלחה ואני מתרגל כעת לגיר הרובוטי, בנתיים אין תלונות .

המחיר שהצלחתי להגיע איתם 62K ש"ח לא ירדו שקל מעבר - האם הרכב שווה את המחיר ???

הסיבה היחידה שרכשתי את הרכב זה בגלל שהוא שמור מאד עם קילומטראז נמוך מאד ולפי מיטב הבנתי מאד אמין וחסכוני - תקנו אותי אם אני טועה ...

רציתי לשאול כשאני נוסע בתוך העיר נוח לי יותר לנסוע במצב ידני אך מישהו אמר לי שזה לא הכי בריא ושעדיף תמיד להישאר במצב הרובוטי גם בעל הרכב שרכשתי ממנו אמר זאת,האם זה נכון ? הם טענו שמצב ידני זה יותר לעליות וירידות ותנאי דרך קיצוניים ושלא רצוי להשתמש בו באופן קבוע . לדעתי מצב ידני יותר חסכוני בדלק והאוטו לא מתאמץ אבל זו רק דעתי .

אשמח לתשובה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרו לך לענין מצב רובוטי מול ידני - בולשיט. אין עדיפות למי מהם, לגלגלי השיניים ולמצמד לא משנה מי מפעיל אותם, המחשב או אתה. אני, למשל, נוסע בעיר בעיקר במצב אוטומטי (גם כן גיר רובוטי, אם-כי אלפא), אבל לחלוטין לא משיקולי שמירה על הגיר, אלא נוחות בלבד. לדעתי המצב האוטומטי יותר חסכוני, אך זה ממש תלוי באופי ההעברות שלך בידני. אפשר בהחלט להיות חסכוני יותר בידני, אני בד"כ מתפתה ללחוץ.

לגבי המחיר - מה זה משנה שווה או לא? הרי לא תלך להחזיר את הרכב, נכון? קנית רכב שמור, לא מוערך מספיק וטוב לכשעצמו, תהנה. הגיר הוא בונוס גם בהיבט ההנאה מנהיגה וגם בהיבט החיסכון בדלק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK - המצב האוטומטי אכן חסכוני יותר, פשוט כי הוא מעלה הילוכים מאוד מהר, מה שמעודד תאוצות מאוד עדינות ושיוט בסל"ד נמוך. ברכב שלי לדוגמא ההילוכים עולים אוטומטית ב-2000 סל"ד ואילו אני לרוב מעביר ב-2500 או אפילו ב-3000 אם אני רוצה קצת ללחוץ. שאני רוצה לנהוג חסכוני אני מעביר לאוטומט.

OP - תתחדש ותנהג איך שנוח לך. האמינות תהיה תלויה בתחזוקה ובאופי הנהיגה שלך ולא במצב תפעול התיבה. לתיבה ולמצמד כאמור זה לא משנה אם ההוראה להחליף הילוך באה מהנהג או מהבקרה האוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...