Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע גריטה בלובינסקי טרייד: 5,000 ש"ח על רכב בן 20 שנה ומעלה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לובינסקי טרייד, חטיבת הטרייד מקבוצת לובינסקי, מציעה 5000 שקלים על כל כלי רכב שיוצר החל משנת 1993 ומטה, תמורת רכישה של רכב אחר ממלאי הדגמים שמציעה החברה. המבצע יחול על כל רכבי החברה בינהם ליסינג, פרטי, טרייד, מותגי הבית ומותגים אחרים שנמצאים במלאי, וימשך עד סוף 2013.

המבצע יחול על כלי רכב בעלי מנוע בנזין, שנוסעים על הכביש למעלה מ-20 שנה, בעלי רישיון של חצי שנה ויותר בתוקף, עם טסט מעשי ובתנאי שהוא נקי משעבוד ועיקולים. במסגרת המבצע יינתנו הנחות ותנאי מימון משתלמים במיוחד.

ניר דקטר, מנכ"ל לובינסקי טרייד: "מבצע הגריטה הוא עוד צעד ביישום האסטרטגיה החדשה של החברה להגיע לקהלי יעד חדשים ולהרחיב את קהל לקוחותיה באופן משמעותי. הביקוש העצום למבצע הגריטה הממשלתי האיר את הצורך הקיים בשוק והחלטנו להרים את הכפפה ולהמשיך את המבצע. אנחנו מקווים שבעקבותינו יצטרפו למגמה גם חברות נוספות ויחד נתרום לבטיחות בכבישים ולאיכות הסביבה".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא נמשך עד 2014, בסוף ינואר ה205 תחגוג 20 שנה. הייתי בהחלט שוקלת להחליף אותה ל208 חדשה, או לאיזו 307 מהטרייד... :(

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי!

ממש לא, שנה שעברה היה מבצע זהה בטריידמוביל.

אבל אכן מבצע מבורך, סוף סוף מיישרים קו עם מה שקורה בחו"ל.

לדעתי הרכבים אכן יגיעו לגריטה (לא ע"י לובינסקי אלא ע"י צד שלישי).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה המחיר אם אני יבוא בלי רכב לגריטה.

מאמין שאותו דבר...במחירים של רכב משומש אין מחיר קבוע, אז יכולים לייצר לך "הנחה" שפשוט אם אתה בא עם רכב ישן, אז מציגים לך מחיר גבוה יותר ואז עושים הנחה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה המחיר אם אני יבוא בלי רכב לגריטה.

מאמין שאותו דבר...במחירים של רכב משומש אין מחיר קבוע, אז יכולים לייצר לך "הנחה" שפשוט אם אתה בא עם רכב ישן, אז מציגים לך מחיר גבוה יותר ואז עושים הנחה.

למען האמת, זה בדיוק מה שחשבתי.

אני הייתי מנסה להגיע ולמצוא רכב שמתאים לי, לסכם על מחיר עם לובינסקי ואז על זה להוסיף

את ההנחה של הרכב לגריטה - אני בספק אם זה היה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...