Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי מראות צד נגנבו, פוקד פוקוס 2010

rangai
שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ותודה על ההתעניינות.

לפני מספר ימים נגנבו ממכוניתינו ביתית מסוג פורד פוקוס שנת 2010 שני כיסויי מראות צדדיות (גם של הנהג וגם של הנוסע).

כידוע לכם התזמון לא משהו, כאשר ענני הגשם מאיימים להרטיב את חלקי האלקטרוניקה אשר מתחת לכיסויים המגנים.מים

ביקרנו בכמה מוסכים אך ללא הועיל, כשכולם אומרים שקשה להשיג את החלק ללא המראה בשלמותה - משמע קנס של 1500 שקל.

המליצו לנו לשאול בפורומי רכבים וגם לחפש באיביי.

עכשיו אני פונה אליכם, אולי מישהו מכיר מקום או בן אדם פרטי שמוכר חלקי חילוף שכאלה במחירים סבירים.

עוד שאלה אחת קטנה, אני מנסה לחפש באיביי במקביל את החלק חילוף ויש שם הרבה אפשרויות. מדובר בחלק כיסוי של המראות צד כאמור, מראות צג מסוג כזה שיש לו איתות. איזה שם חלק אני מחפש? איך אני יודע להזמין אחד שבטוח יתאים? יש שם מיוחד לדגם כיסוי שאני מחפש?

*מצורפת למטה תמונה של המראה של הנוסע לאחר שפצורים עם שקיות ודבק שעשינו כדי למנוע ממים להיכנס פנימה.

תודה רבה לכל מי שמגיב ויעזור.

רן

http://s21.postimg.org/96gz0sm3b/image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ידועה בפורום על גניבת חלקי חילוף של דגם פורד הנ"ל

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...