Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפריצר של המגבים: מים מזוקקים או נוזל ניקוי שמשות?

scoooper
שימו לב! השרשור הזה בן 3808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוזל ניקוי שמשות הוא מים מזוקקים עם קצת חומר ממיס (כמו שיש בווינדולין) ריח וצבע.

למקפידים ביותר: נוזל ניקוי שמשות.

לאלו שרוצים לקבל את אותה תוצאה ללא עלות: מי מזגנים (שהם גם מזוקקים) או מים מפולטרים (שהם לא מזוקקים אבל ללא אבנית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי כל דבר, ונוזל ניקוי שמשות ביתי נתן את התוצאה הכי טובה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת בי ההתלבטות הזאת הרבה זמן,מאחר ויש שכבת הגנה על פח הרכב שהיא שומנית יש סיכוי שהחומר שאתה משפריץ על החלונות יפגע בשכבת ההגנה,לדעתי מים מזוקקים.

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיים מסוננים ממיכל בריטה .

הדיזות לא ייסתמו לעולם .

אין להשתמש במים מסוננים רגילים. הם טובים לבריאות האדם, אבל לא לשפריצרים.

הפילטר בריטה מסנן בעיקר דברים כמו כלור, שלדיזות לא משנים בכלל.

והם מאפשרים מעבר למינרלים שבמים, החשובים לבריאות, כמו סידן למשל. אבל לניקוי הסידן מפריע מעט, אבל בעיקר גורם להצטברות אבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לקנות גלון של מים מזוקקים מוכנים כאלה כחולים שמוכרים לך בתחנות דלק, אני פשוט קונה שישיית מים מינרלים ושם ממנה במיכל המים למתזים...

יוצא יותר משתלם, ובנתיים לא נתקלתי בתקלות של סתימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת בי ההתלבטות הזאת הרבה זמן,מאחר ויש שכבת הגנה על פח הרכב שהיא שומנית יש סיכוי שהחומר שאתה משפריץ על החלונות יפגע בשכבת ההגנה,לדעתי מים מזוקקים.

שכבת הגנה שומנית יש רק עם מרחת וקס או משהו בסגנון.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במים רגילים כאשר בכל מילוי מחדש של מיכל נוזל השמשות אני ממלא הכל מים ולסיום שם ממש מעט נוזל לניקוי שמשות (לצורך העניין יחס של בערך 85-90% מים והיתר נוזל לניקוי שמשות).

כך נוצר ניקוי שמשה יעיל ולא נוצרות בועות או סימני "סבון" מיותרים בשולי השמשה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל שמשות יעודי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להשתמש במים מסוננים רגילים.

יש מסננים ביתיים שמסלקים אבנית ויש כאלה שלא.

מערכת אוסמוזה הפוכה עושה את העבודה, מערכת 2-3-4 שלבים מתחת לכיור או בר מים כגון תמי-4 לא. חובבי אספרסו רציניים יזכירו גם מרככים יעודיים שגם מסלקים אבנית. בריטה עושה עבודה כשהסנן טרי.

במקרה של ספק ניתן להשתמש במבחן הקומקום - אם אחרי רתיחה בקומקום מים ממערכת סינון ספציפית משאירים משקעים אז המערכת לא מסננת אבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי בחנויות מוכרים נוזל שמשות מרוכז, שמים כמה מ"ל לאיזה ליטר/ 2 ליטר מים

סתם לדוגמא

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%97-%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%96-Carplan

ליטר נוזל מרוכז, אתה מערבב עם כ 10 ליטר מים.

30 ש"ח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במים רגילים כאשר בכל מילוי מחדש של מיכל נוזל השמשות אני ממלא הכל מים ולסיום שם ממש מעט נוזל לניקוי שמשות (לצורך העניין יחס של בערך 85-90% מים והיתר נוזל לניקוי שמשות).

מתכון טוב לסתימה של הדיזות

אני שם 50% מי מזגן ו50% נוזל יעודי לניקוי שמשות

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...