Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העתיד יהיה מהיר ושקט

madriver
שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.youtube.com/watch?v=q_cRqcbXAs4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=q_cRqcbXAs4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

לדעתי, הצליל היום זה מסוג הדברים הכי יפים במכוניות. אם לי אישית היה כסף למכוניות ספורט, ממש לא הייתי רוצה שהמכונית שלי תשמע כמו מכונית על שלט. והזיהום לא מעניין אותי בכלל, לשמוע מנוע V8 או V10 צועק בשבילי זאת יצירה מוזיקלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שימצאו לזה פתרון שתוכל לנסוע במכונית ספורט חשמלית ולהוריד לה צלילים של כל מנוע שתרצה...

יום לV6 יום לV8 יום לV10 יום לטורבו יום לסופר יום לאטמוספרי.

רק תוריד.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שימצאו לזה פתרון שתוכל לנסוע במכונית ספורט חשמלית ולהוריד לה צלילים של כל מנוע שתרצה...

רק תוריד.

בדיוק.

כמו כשמצלמים במצלמה דיגיטלית יש רעש של צילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תוריד.

היום בבוקר, בדרך לסינגל (אין משטרה בסינגל. תענוג), השיג אותי מתחת לגשר אופנוע כבד שחור עם רוכב שחור, שהגיע בטיסה (איטית) מאחורי. איזו מוסיקה נעימה על הבוקר, של אופנוע מתחת לתקרת בטון. גררר...

עכשיו מספרים לי לעשות download להקלטה.

זה כמו לעשות סקס עם מישהי שתשכב ותשתוק. אפשר במקום לשים אוזניות עם אפליקציית גניחות. אולי אפשר גם לחבר BT למנועים שייווברצו את המיטה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

כמו כשמצלמים במצלמה דיגיטלית יש רעש של צילום.

במצלמה אמיתית, גם אם היא דיגיטאלית יש תריס אמיתי ואין שום סאונד שמדמה את הפעולה שלה.

בצעצועים תמיד הכל סינטטי ולא אמיתי. זה לא חדש.

ברכב חשמלי זה כבר עינין אחר. מצד אחד זה ממש מגניב לשמוע מנוע חזק, מצד השני יש בזה את הכיף המיוחד לנסוע ברכב בשקט מוחלט. יצא לך לנסוע על פלואנס ZE? זה מדהים כמה מומנט יש לה בכל טווח עבודה, האצה מיידית וחלקה ללא הורדת הילוכים והשהייה. זה פשוט עולם אחר וזה כיף.

מנוע בערה פנימית רועש טוחן את המוח במיוחד בנסיעות ארוכות. ברכבי פרמיות גם ככה המטרה לחהשתיק את המנוע כמה שיותר ולכן בקושי שומעים שהוא קיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של מרבית מנועי 4 צילינדר שהסאונד גם ככה היה לא מציאה, מעבר לחשמלי זה שיפור תנאים משמעותי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים את היתרונות של רכבים החשמליים: מומנט יותר גדול ובטווח הרבה יותר רחב, שקט (לא לכולם), מרכז כובד יותר קרוב לקרקע ופיזור משקל טוב יותר. זה הכי קרוב לתחושה של טיסה או נפילה חופשית על הקרקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...