Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת סניקרס/נעליים

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Aliexpress קצת מסוכן מדי: מידות לא מדויקות ו/או קטנות מדי, כמו גם איכות מוטלת בספק.

א-קיצר, מבקש מקומות במרכז הארץ או ברשת (אפשר גם חו"ל) לרכישת נעליים זולות, אבל זולות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל זול נסה לחפש ב SALE

www.jdsports.co.uk

אבל כאן אתה יודע שאתה מקבל נעל איכותית אמיתית ולא כמו המון זיופים שיש באליקספרס ובאיביי.(אפשר למצוא באייבי ובאלי אקספרס נעליים איכותיות ואמיתיות אבל צריך לדעת איך.(לדוגמא: באייבי יש חנויות אמיתיות שמפרסמות את הנעליים

יש גם את

www.kitbag.com

אני הזמנתי מהם תיק נייק ללימודים.ממש מרוצה.גם אצלם נסה לחפש מבצעים,לא הכל זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשביר לצרכן ראיתי שיש סניקרס של ניו בלאנס ב-200 שקל.

נראה לי שהדגם הוא new balance u410

בפחות מזה אתה יכול לקנות נעליים בחנויות בגדים כמו רנואר/זיפ/קסטרו.

אבל אף פעם לא התרשמתי לטובה מנעליים שבחנויות בגדים.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפחות מזה אתה יכול לקנות נעליים בחנויות בגדים כמו רנואר/זיפ/קסטרו.

אבל אף פעם לא התרשמתי לטובה מנעליים שבחנויות בגדים.

טעות טעות טעות טעות.

אלו נעליים זבל, מדובר בנעליים שבתכל'ס לא שונות בשום דבר מנעליים בסגנון מאלי אקספרס.

סתם לקחו איזו נעל סינית והדביקו עליה מדבקה של P&B, קסטרו או כל חברה אחרת.

עכשיו עזוב את זה, מילא זוג נעליים 50-100 שקל, אבל הם דורשים 200 ולפעמים גם 300 שקל

על סתם איזו נעל שטוחה עם סוליה בעובי של 0.5 ס"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הטעות" הזו בסדר גמור אם לא לא נועלים אותן להליכות או עמידה ממושכת .

אני מכור לנעלי ספורט וכל שנה מחליף לדגם החדש של הברוקס GTS + מדרסים יקרים , עדיין אין לי שום בעיה להעביר יום שלם עם נעל "טעות" כזו אם זה סה"כ ליציאה קלה \ משרד .

מסכים שהן זבל מבחינה "טכנולוגית" , אבל בשביל השימוש ונעל בפחות מ-200 שקל? אני מרוצה .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הטעות" הזו בסדר גמור אם לא לא נועלים אותן להליכות או עמידה ממושכת .

אני מכור לנעלי ספורט וכל שנה מחליף לדגם החדש של הברוקס GTS + מדרסים יקרים , עדיין אין לי שום בעיה להעביר יום שלם עם נעל "טעות" כזו אם זה סה"כ ליציאה קלה \ משרד .

מסכים שהן זבל מבחינה "טכנולוגית" , אבל בשביל השימוש ונעל בפחות מ-200 שקל? אני מרוצה .

לא דיברתי על העניין הבריאותי בכלל, פשוט 200-300 שקל על איזו נעל שאין לה שום תועלת זה בזבוז כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...