Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך השלושה 053-7104330 - מוסך מורשה מאזדה פורד בתל אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך השלושה 053-7104330, מוסך מורשה לרכבי מאזדה פורד והינו מבין מרכזי השירות המובילים של מוסכי השלושה בתל אביב. המוסך מספק מגוון שירותים לרכב תחת קורת גג אחת: מכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, פחחות וצבע, הכנה לטסט, בדיקה לפני קנייה, בדיקת הכנה לחורף ולקיץ ועוד...

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

בנוסף, גולשים שאינם רשומים לפורום יכולים להוסיף חוות דעת בקישור הבא

http://www.carsforum.co.il/cars/submitBReview.aspx?bid=1890

מוסך השלושה - מוסך מורשה מאזדה פורד בתל אביב

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

ביקרתי אתמול במוסך השלושה שברחוב גולומב בת"א (מורשה רנו-ניסאן בין השאר). ברשותי רנו קליאו B, מודל 2001, 1400 סמ"ק, תיבת הילוכים ידנית.

לרכב יש בעיית גיר. ההילוך החמישי קופץ לניוטרל במהלך נסיעה באופן אקראי וספונטני.

מקריאה פה בפורום ומסביב הבנתי שהבעיה יכולה להיות קודם כל במפלס שמן הגיר, בשטנגות או במשלב (משהו שקשור לסנכרון ההילוכים).

ניסיתי להתקשר למספר המוסך שהופיע באתר האינטרנט, אבל לא ענו לי. להפתעתי (פעם ראשונה) לאחר מספר דקות חזר אליי מהסלולרי האישי שלו בחור חביב שהציג את עצמו בשם אבי, שוחחנו, סיפרתי לו על הבעיה בגיר והוא השקיע בי לפחות 10 דקות מזמנו בנועם, בסבלנות ובדרך ארץ על מנת להסביר לי מה יכולה להיות הבעיה בפועל - משלב או גל הסינכרון של תיבת הגיר שחוק (משהו כזה כנראה), ומה יכול להיות הפתרון - פתיחה והחלפת מכלולים בגיר במוסך המורשה תהיה יקרה מאוד, עדיף כבר לקנות גיר מפירוק.

הייתה לנו שיחה פורה ומעניינת. אבי הסביר את עצמו, לא חסך במילים, ענה לשאלות שלי והיה ממש חמד של בנאדם.

אציין שאבי אמר לי במפורש כי להעלות את הרכב על ליפט לבדיקה יעלה בסביבות ה- 350 ש"ח (נוהל של מוסך השירות המרכזי, כולל מע"מ ושעת עבודה של מכונאי) ושלפתוח את הגיר במוסך המורשה, לבדוק מה הבעיה ולתקן אותה כולל חלקים, עבודה וכו' כבר יעלה יותר מלקנות גיר ידני במצב טוב מפירוק... אמר שהרכב ישן ושלתקן את הגיר יעלה כמעט כמו הרכב ושאם יש בעיה רצינית עדיף כבר להביא גיר מפירוק ב- 1000-1500 ש"ח ולסגור עניין.

אבי נתן לי הרגשה של אדם כנה שמייעץ מנסיונו, בא לקראתי ולטובתי בכל מה שקשור לתיקון התקלה, לא להשקיע מאמץ לחינם, לא להילחץ וגם בכל מה שקשור לכסף שהוא מנסה לחסוך לי שלא אבזבז סתם. לא כזה שמנסה להביא אותך למוסך לתפור לך תיק או להחליק לך איזה אלמנט.

למרות זאת התעקשתי שאביא את הרכב לבדיקה במוסך מורשה ואשלם את התעריף שמבקשים. אני מאוד מבסוט מהרכב ששירת אותי נאמנה מעל ומעבר במשך 5 שנים עם אפס תקלות (כן, אפס תקלות!). אמרתי לו שאני מוכן לשלם ולהגיע שיבדקו את הגיר, אולי חסר רק שמן, אולי "שטנגות" או טבעות סינכרון או משהו כזה שקראתי מפה ומשם, ושזה שווה לי את הכסף לפני שאני מתקדם קדימה...

להפתעתי העוד יותר רבה אבי אמר לי שאם ככה ושאני מתעקש, אז שאביא את הרכב למוסך ב- 9:30 (דיברנו ב- 8:00), הוא יפגוש אותי אישית ויעשה סיבוב על הרכב מחוץ למוסך בלי להכניס אותו פנימה, בלי להעלות אותו על הליפט וזה כדי שהוא ישמע את הגיר, שניסע יחד על הרכב כדי להבין מצב כללי, ושינסה בעצמו לבדוק מה העניין.

אמרתי לו שאגיע וקבענו שעה, ואז לשאלתי איך אגיע אליו ואזהה אותו (חשבתי שהוא איזה פקיד שירות, אולי נציג קבלה) הוא אמר שהוא מנהל המוסך. ממש ממש הופתעתי. חשבתי שדיברתי מקסימום עם מוסכניק אדיב (אני יודע שמרכז שירות השלושה הוא באמת מרכז שירות ענק עם כמה מוסכים).

הגעתי בשעה שנקבעה ואבי התייחס אליי לאחר מספר דקות לא רב בכלל.

עשינו סיבוב עם הרכב של רבע שעה כמעט כולל ירידה לכביש המהיר ובדיקה של ההילוך החמישי. אבי נהג ברכב, דיבר איתי, הסביר לי והיה ממש נחמד. אחלה של בנאדם. הרגיע אותי ואמר לי שהבעיה מתרחשת רק מידי פעם ולעיתים רחוקות, שזו לא תקלה רצינית ומבהילה כמו שאני חשבתי. אמר שגלגלי השיניים/סנכרון נשמעים לו בסדר גמור, שההילוך החמישי יושב במקומו, לא יורד מהמיקום שלו בידית ההילוכים גם אם מושכים בכח, גם אם לא לוחצים על הקלאץ', אמר שהקלאץ' עוד כוחו במותנו ושעדיף לי לא לגעת בגיר ולנסוע ככה. הוא ממש ענה לי לשאלות, הסביר ופירט והיה סופר אדיב.

חזרנו למוסך, ולהפתעתי הרבה (שוב, פעם שלישית) הוא הכניס את הרכב למוסך מיוזמתו, ביקש מאחד הבחורים שם שיעלה אותו על ליפט, ובדק בעצמו את הלמטה של הרכב, הסתכל וחיטט קצת במכלולים, ואז גם ביקש מאחד הבחורים שם להוסיף לי שמן גיר (ציינתי בפניו לפני כן שיכול להיות שחסר לי שמן גיר וצדקתי). הבחור הוסיף לי שמן גיר, מסתבר שהיה חסר די הרבה ופומפם שם לפחות חצי ליטר לדעתי...

אני כבר הכנתי את הארנק... אבל אז בלי שום חיוב, בלי שום תשלום, שחררו אותי לדרכי.

ככה כמו שבאתי, טיפלו בי, היו סופר אדיבים, בלי המתנה של שעות, עם יחס וחיוך.

יש עוד איזה בעיה שאני צריך לסדר ברכב, אבל בזכות אבי די נרגעתי וחוות הדעת המקצועית וחסרת הפניות שלו (הוא ממש ניסה לחסוך לי כסף ולמנוע ממני להתעסק בתקלה סתם) הייתה מאוד במקום.

לבינתיים נסעתי עם הרכב, והתקלה לא חזרה על עצמה. אולי באמת כל מה שהיה חסר זה רק שמן גיר.

לסיכום - לא טיפלתי במוסך הנ"ל. אין לי חוות דעת על איכות העבודה, החלקים וכו' וכו'.

אבל כן יש לי חוות דעת על המנצח הראשי של כל תזמורת המוסכים הזו (מוסכי שירות השלושה הם קומפלקס של 4-5 מוסכים מורשים של קאיה, ניסאן, רנו, פורד, מאזדה ופיאט וכולם נמצאים באותו מיקום, מוסך ליד מוסך). מנהל המוסך, אבי, הוא בחור נחמד ואדיב מאוד (מאוד!). מנסיוני המועט איש ישר ויקר, שהגיע, עמד בזמן שקבענו, השקיע מזמנו ומרצו, טרח, ייעץ, ענה לשאלות שלי אחת אחת, העלה את הרכב על ליפט, דאג שיוסיפו שמן גיר והכל ברוח טובה ומרצון טוב.

הבטחתי לעצמי להגיע לפורום ולתת חוות דעת על החוויה הזו שהחזירה לי ממש את האמון בבעלי מקצוע ישרים, נחמדים, אדיבים ובעלי רצון טוב.

אני ממש ממליץ על המוסך הזה לכל מי שהרכב הרלוונטי לו מצוי בתקופת האחריות. הרכב שלי כבר ישן מדי למוסכי שירות יקרים, אבל בתקלה רצינית (שבתקווה של תהיה), כזו שדורשת מומחיות של אנשי רנו, אני כבר יודע לאן אגש...

עם אדם כמו אבי אני בטוח שיהיה קשה לפספס.

עריכה אחרונה על ידי DAHUJI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...