Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נספרסו או לא נספרסו, זו השאלה?!

NivStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 3823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז אבי רכש את המכונת אספרו של נספרסו מדגם "Latisima plus".

והקפה נוזל כמו מים :D

אז, הייתי מעוניין לדעת האם קפסולות של חברות אחרות לדוגמה LAVAZZA וכו', יתאימו למכונה?

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לנספרסו הולך רק קפסולות של נספרסו, ויש גם של עלית, אבל פשוט בעעע

לא אהבתי אותם, גם מה שהטעם שלהם והריח נעלם מאוד מהר, הם מגיעים בקפסולה מפלסטיק.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם קפסולות של אילנ'ס למכונות של נספרסו. לא רעות.

נמכרות במבצעים בסופר פארם בכ - 15 שקל במבצע.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מכונה של נספרסו אז הקפה רק שלהם.. לדעתי הוא משמעותית יותר טוב מכל התחליפים שהגיעו אחרי שפג הפטנט.

המכונות שלהם גם לא רעות, יש לנו כמה מכונות כאלו בעבודה תחת עומס והן מתפקדות ללא רבב, אצלי בבית היא עובדת הרבה פחות אבל זה שווה את זה לזמנים שרוצים להתפנק על קפה טוב בלי להתחיל ללכלך חצי מטבח ולחכות הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! גם אני רכשתי את הלטיסימה פלוס לפני כחודש.

טרם ניסיתי את התחליפיות, אז לא יכול לחוות עליהן דעה.

ממליץ להצטרף לקבוצה של נספרסו ישראל בפייסבוק, יש שם אחלה טיפים וקהילה שיתופית מצוינת.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסתי גם את הקפסולות של עלית וגם את של אילנ'ס, מזל שאני ילד פולני טוב שלימדו אותו שלא אומרים פיכס על אוכל...

אולי הזדמנות לספר על הדרך שבה אני מכין שוקו לאחרונה.

אני משתשמש ב אירוצינו.

פשוט נוח, שמים חלב וקקאו במכשיר (משתמשים בלהב ברגיל לא הקפיצי) מפעילים וזהו. לא צריך להשגיח ליד הסיר שהחלב לא יגלוש, לא צריך לערבב את הקקאו על מנת שיינמס, הכל אוטמטי.

החסרון - כוס אחת בלבד כל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כן, קיבלנו את הוניל, הקרמל והשוקולד. הן פשוט מעולות.

אני לא שואל עקב קמצנות, אבל אולי לחברות אחרות יש טעמים שונים.

טרונצ'ו, במכונה שלי אין את המקציף האוטומטי, ואני לא חושב שמומלץ לעשות את זה... זה יכול לסתום את המשאבה, לא?

שנקלי, תודה. אני אבדוק את זה. :)

**כמו כן, לכל אלו שניסו את הריסטרטו. האם זה רק אני, או שיש לקפה טעם שמזכיר טיפה ליקריץ? :D

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו, במכונה שלי אין את המקציף האוטומטי, ואני לא חושב שמומלץ לעשות את זה... זה יכול לסתום את המשאבה, לא?

התייחסות שלי היא כמובן כפי שציינתי למכשיר האירוצינו לסוגיו השונים בלבד, ולא מכשירים שבנויים בתוך מכונת הקפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפסולות של לוואצה וקפסולות של נספרסו בעלות צורה שונה ולכן לא מתאימות אחת לשנייה.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בקפוצ'ינו או מקיאטו, הקפסולות של עלית הן בגדר הסביר,רבים מאורחיך ("תעשה לי קפה חלש" או "עם הרבה חלב") לא ישימו לב או שדווקא יעדיפו עלית (אשתי שתחיה,מאד מרוצה מהמקיאטו של עלית...), אם אתה רוצה אספרסו ללא תוספות חלב כלומר קפה טהור, הייתי נצמד למקור...

מכל מקום וכפי שהציעו כאן, אפשר לנסות את עלית, אני רוכש בד"כ 80% מהצריכה מנספרסו והיתרה מעלית.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...