Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ניתן לעשות כדי לשפר את איכות השמע במערכת השמע?

שימו לב! השרשור הזה בן 3823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי הונדה סיויק 2007, אף פעם לא התלוננתי על המערכת המקורית של הרכב מאז שיש לי אותו ואני עדיין חושב שהיא מצויינת מבחינת עוצמה וכו', אך לאחרונה התחיל להפריע לי עניין האיכות בעוצמה גבוהה, לפעמים חשקה נפשי בלעלות קצת את הווליום ולהאזין בכיף, אבל שהמערכת מגיע כבר לסביבות ה23-25 מתוך 40 אפשריים הקול מתחיל איך אני אגיד? "להתלכלך", מה ניתן להוסיף למערכת המקורית כדי לשפר את העניין? מוכן להשקיע סכום של עד 1500 ש''ח אם אכן יש צורך ביותר אפשר לעלות קצת.

תודה מראש ואשמח להמלצות ממומחים בנושא :lol: .

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9תראה אם היית מבסוט "בתחילת הדרך" של הרמקולים שלך אז אני מעריך שהם הרמקולים המקוריים של הרכב- ואלו נוטים להתייבש להקרע לאחר כמה שנים.

מה עושים?.

לדעתי יש לך שני אופציות

1. סט קומפוננט קדמי (זוג רמקולים וזוג טוויטרים), ו 6/9 מאחורה (או רמקול רגיל תלוי בך), ציוד כזה יעלה בסביבות ה 700 שקלים (+-), מבחינת התוצאה אני מעריך שיהיה טיפה יותר טוב ממה שהיה לך בעבר, אבל אל תצפה לניסים ונפלאות, למרות שמאד יכול להיות שזה יספק אותך, מעל ומעבר.

2.מערכת קצת יותר רצינית- שכוללת קומפוננט, מגבר וסאב, אם תתאמץ ותביא מגבר וסאב מיד שניה, תוכל לסגור את הסיפור בסביבות ה 2500 שקלים, כנראה שתצטרך להחליף גם את הרדיו דיסק, ולרכוש עבורו מתאם (לא כלול במחיר שציינתי לפני), בכל אופן האופציה הזו עדיפה מבחינת איכות ועוצמה עשרות מונים על האופציה הראשונה.

איך להחליט לאיזה כיוון ללכת?

בערך שלושה פעמים בחודש מתקיימים מפגשים של חברי הפורום, ניתן ורצוי להגיע ולשמוע, יש במפגשים מערכות בכמעט כל סגר גודל אפשרי- יכול להיות שתשמע ותתלהב, יכול להיות שתשמע ותגיד שזה יותר מידיי בשבילך, בכל אופן מומלץ בחום לנסות להגיע לפני החלטה לאיזה כיוון אתה הולך.

בהצלחה.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגשי צפון - בנשר

מפגשי מרכז - איצטדיון ר"ג

מפגשי דרום - צומת כנות

כל אחד מהם מתקיים פעם בחודש (לרוב לא בצורה מקבילה), תתעדכן בפורום (נפתח שרשור מפגש כמעט כל שבוע).

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הבאס שלי יושב על -2 אם זה לא מוזיקה שחורה\משהו אחר עם באסים וגם אז הבאס ישב על 2-3 מתוך 6.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשים על 0 ולבטל לאודנס אם פועל. תראה אם יש שיפור בווליום גבוה יותר, ולא פחות חשוב תראה שהשירים באיכות טובה כי גם במערכת של 20 אלף השירים שהורדת מיוטיוב לא יגרמו לך להכנס לאוטו ולהגיד וואו.

כמובן שעדיין זאת מערכת מובנית ואי אפשר לצפות ממנה להתנהג כמו מערכת אפטרמרקט אבל לפני שאתה זורק כסף לא יזיק לנסות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...