Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2008 או יונדאי אקסנט 2008

live4cars
שימו לב! השרשור הזה בן 3799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש לקנות רכב אוטומט, בתקציב של 20-30 אלף. הכי חשוב לי שיהיה זול לתחזוקה, חסכוני בדלק ואמין.

יונדאי אחת כבר יש לנו בבית. האוטו חסכוני בדלק (לא יורד מ1-14 תחת רגל רגישה) וגם אמין מאוד (חוץ מהגיר הידוע שהוחלף).

בחיפושים ביד2 שמתי לב שםג קליאו מאותה שנה נכנסת לתקציב, ולרוב הקילומטרז' עליה נמוך יותר והיא נראית שמורה יותר. השאלה היא איזה אוטו יהיה יותר אמין וחסכוני?

אסגור פינות ואומר כי לא חשוב לי גודל תא מטען/ נוחות נסיעה/ גודל פח האשפה.

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רטורית,

לא מומלץ בעליל לקחת צרפתית בת 5,מה עוד שאתה יוצא בריש גלי וטוען שלא מפריעה לך נוחות הנסיעה.

האקסנט תפורה עליך,חלפים זולים,אמינה יחסית לקליאו,

ולדעתי אף זולה יותר,

קצת זוללת אבל בסדר,

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אחת כבר יש לנו בבית. האוטו חסכוני בדלק (לא יורד מ1-14 תחת רגל רגישה) וגם אמין מאוד (חוץ מהגיר הידוע שהוחלף).
לא יודע על איזה יונדאי מדובר אך אם התכוונת לאקסנט, לא ידועה שום מחלה בגיר. בתור אחד שמכיר את הדגם הזה מקרוב (אקסנט 07-11) הרכבים האלו חוצים בהליכה קלה את קו ה-200 אלף קילומטר. למעשה האקסנט בדגם הקודם הוביל את יונדאי בארה"ב לתואר הנחשק של הרכב האמין ביותר בקטגוריה.

סטטיסטית יש סיכוי מאוד גבוה שהצרפתייה תאכיל אותך מרור. אך זה לא תמיד תואם את המציאות. אני הייתי הולך על מה שיותר שמור. קח בחשבון שרוב האקסנטים הם יוצאי השכרה/ליסינג קשה מאוד למצוא דגמים שמורים מידיים פרטיות וגם אז מחירם גבוה מהתקציב שעומד לרשותך.

בכל או אופן אם אתה מתמקד על האקסנט תעדיף את מנוע ה-1.6 הוא בעל כוח מתאים למרכב ובעל צריכת דלק אף טובה יותר מה-1.4. הקליאו 3 הייתה כישלון בארץ והיא נמכרה פה בארץ בכמה אלפים בודדים, אין הרבה מבחר ורוב אלה שפניתי אליהם לגבי הרכב ביד2 (בייחוד אלה עם הנתונים האטרקטיביים) היו בעצם סוחרי רכב ולא אנשים פרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין האקסנט תהיה יותר אמינה,במיוחד במה שקשור לגיר,אני גם מאוד מציע למצוא את ה 1.6,ה1.4 קצת חלש והרכב עובד בסלד גבוהה בגלל זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו הלך הגיר באקסנט ב170 אלף, המוסכניק של חמי ייעץ לחפש אקסנט לאחר גיר מכיוון שבאקסנט הפרטית שלו הגיר הלך ב160 אלף ושזו בעיה נפוצה באוטו.

לגבי דלק- כאשר 90% מהנסיעות הן בינעירוניות, האקסנט עושה אצלנו 14-15 לליטר.. אי אפשר להגיד שהאוטו בזבזן.

לא שאתנגד ל1.6, אבל הן יקרות מה1.4 וגם שכיחות פחות.

הבעיה הכי גדולה שלי עם היונדאי היא הק"מ הגבוה. ק"מ נורמלי מקפיץ את המחיר משמעותית. באלבר לדוגמה האקסנט עם הק"מ הכי נמוך כרגע עומדת על 276K. לאחר שהחליפו גיר ב190K. היא מוצעת במחיר מפתה למדי, והקילומטרז' לא כל כך רחוק ממה שאני מוצא ביד2 ברוב המודעות בטווח המחירים שאני מחפש.

בכל מקרה תודה רבה, הקליאו ירדה מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יולי- אני לא יודע איך, אך הגיר שהחליפו אצלנו ביונדאי יותר ארוך מהקודם והסל"ד נמוך בצורה יוצאת דופן. הסל"ד עומד על 2000 במאה קמ"ש, מעט פחות מ2500 על 120.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לסלד במהירות קבועה,אלא כשמאיצים, המנוע עובד על 3+ בתאוצה,הגיר מושך את ההילוכים כדי לנוע בקצב טוב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל יש רגל רגישה:)

אני מאוד משתדל לא להגיע ל3000, לא לחוץ להגיע לשום מקום.. וגם אם כן, מדובר בחיסכון של דקה-שתיים במקרה הגרוע. ממש לא קריטי מבחינת זמן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו הלך הגיר באקסנט ב170 אלף, המוסכניק של חמי ייעץ לחפש אקסנט לאחר גיר מכיוון שבאקסנט הפרטית שלו הגיר הלך ב160 אלף ושזו בעיה נפוצה באוטו.
בהחלט תמוה, בתור איש קבע לשעבר אשר נחשפתי לעשרות רכבים כאלו בשירות ועוד 3 רכבים כאלו אצלנו במשפחה (יוצאי ליסינג) לא זכורה לי בעיה בגיר גם אחרי קו ה-200 אלף. אבל שוב, כל גיר אוטומטי יכול לשבוק מוקדם מהצפוי עקב בלאי חריג הכולל שימוש אגרסיבי, ריבוי נסיעות בתוך העיר ואי עמידה במפרט הטיפולים. בצבא יש לציין מטפלים ברכבים במוסכי היבואן לפי הספר ובזמן ובקילומטר המתאים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...