Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(יש פה מוכרים באיבי?) איך קובעים מחיר משלוח למכירה באיביי?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 3812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת.

אני שוקל לנסות למכור מספר פריטים באיביי.

במחשבון של דואר ישראל אפשר לחשב את מחיר המשלוח למשקל נתון וליעד ספציפי. איך מציעים מוצר ל WORLDWIDE? בודקים אחד אחד? לפי היעד היקר ביותר (מה הוא?)? טיפים למוכר המתחיל?

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם המוצר לא כבד במיוחד ההבדלים הם זניחים. אני נוהג לתת מחיר קבוע לכל העולם, למשל בספרים 5-6 דולר תלוי אם הספר כבד או לא.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז איך שולחים?

במחשבון הדואר משלוח חבילה של 500-1000 גרם לארה"ב עולה 55 ש"ח לדואר ים ו-88 ש"ח לדואר אויר (ואני לא יודע אם מדובר בדואר עם מספר מעקב / רשום או לא). עד 500 גרם עולה 52 ש"ח בדואר ים.

במחיר 5$ אתה מסבסד את המשלוח?

האם לשלוח עם מספר מעקב לטובת הגנה מפני קונים רמאים?

האם לשלוח לכל העולם או להגביל למדינות ספציפיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שמצאתי צרור זה חבילה עד 2 ק"ג ולכן אני לא מבין מה זה חבילה במשקל 1 ק"ג ולמה היא יקרה יותר מצרור באותו משקל.

גם באנגלית - parcel מתורגם לחבילה/צרור. אבל לא חשוב, אני אחיה גם בלי לדעת את ההבדל.

לשאלתי השנייה - כמוכר ישראלי - לאילו מדינות כדאי לי למכור? מה אם יקנה את המוצר קונה מאיראן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסמן שאתה לא יכול לשלוח לאיראן, סוריה וכו' (מה שמופיע ב-eBay תחת "Shipping to... excludes").

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני יש מדינות עם מדיניות מכס מסובכת או איטית ולכן חלק מן המוכרים, נמנעים מהן גם אם שולחים בעקרון ל"כל העולם". לא זוכר איזה, יש כאן בקיאים ממני בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין צרור לחבילה זה המשקל והמימדים.

עד 2 קילו ומימדים מסוימים שאיני זוכר, זה יחשב צרור. אם אחד מהפרמטרים חורג, זו חבילה.

איטליה ידועה בתור מדינה עם מכס בעייתי.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה שנים שאני מוכר באיביי הקונים היחידים שאני חושב לחסום את המכירה להם זה ישראלים.

הקונים הכי מעצבנים שיש באיביי, לא פלא שהרבה מוכרים חוסמים אותנו.

אני מוכר פריטים קטנים אז אני שולח מעטפה בדואר רשום ב 10 ש"ח

חבילות גדולות יותר אפשר לשלוח ב EMS שצריך להגיע ליעד תוך 3 ימים אבל מדובר פה על דואר ישראל אז 3 ימים ושבוע זה אותו דבר בשבילם .

זה יעלה לך בסביבות ה 100 ש"ח ולקוחות לא יסכימו לתוספת מחיר הזאת.

אני לא ממליץ לשלוח בלי מספר למעקב כי אנשים יספרו לך שלא קיבלו את המוצר.

נשאר לך דואר רשום שלארה"ב לוקח יותר משבועיים להגיע, אירופה פחות משבוע.

יש מחיר שונה למעטפות, קופסאות ועוד כול מני שטויות.

אולי תקפוץ לסניף דואר הקרוב אליך ותראה להם את החבילה שאתה רוצה לשלוח, תראה מה הם אומרים.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי (מידות של צרור):

5.6 מ י ד ו ת:

5.6.1 מידות מרביות:

א. אריזה רגילה: הממד הגדול ביותר לא יעלה על 600 מ"מ. צירוף האורך, הרוחב והעובי לא יעלה על 900 מ"מ.

ב. אריזה בצורת גליל: הממד הגדול ביותר לא יעלה על 900 מ"מ. צירוף האורך וכפל הקוטר לא יעלה על 1,040 מ"מ.

5.6.2 מידות מזעריות:

א. אריזה רגילה: מידות אחד הצדדים לא תפחתנה מ-140 מ"מ באורך ו-90 מ"מ ברוחב

ב. אריזה בצורת גליל: אחד הממדים לא יפחת מ-100 מ"מ. צירוף האורך וכפל הקוטר לא יפחת מ-170 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...