Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפודים דמוי עור

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקת את המחירים ההזויים של הדמוי עור?

בדמוי עור לא מסירים את הריפוד המקורי של המושב ותופרים את ריפודי העור במקום אלא

מלבישים מעל

והתוצאות בהתאם.

בקיץ לא נעים לשבת על הדמוי עור זה דביק ומזיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב פעם, אתה מעוניין בכיסויי מושבים או ריפוד מחדש במקום הריפודים שלך?

א)בטופקאר יש לי נסיון מעולה עם ריפודי הלבשה Seat Ibiza, זה נראה ממש כאילו תפרו מחדש. הם ממש מתאימים אותם לרכב שלך.

ב) נסיון מצויין ב Odiva Art בנתניה. תפרו לי ריפודים מחדש ל Golf Gti מעור. העניין דיי דומה למחיר שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבין משהו... כל הדמוי עור שמוכרים בחנויות לאביזרי רכב שהם תוצרת הדר רוזן לדוגמה לעומת 8000-9000 שקל על דמוי עור..בסופו של דבר שניהם לא נעימים לנסיעה, או שאני טועה. לא חבל על הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שעור אמיתי ויתרתי, לא אשלם סכום כזה זה טירוף.. אפשר מבחינתי תפירה על הריפוד הקיים בדמוי עור למשל אפור בהיר/כרם... איזור ה1000-1500 ש״ח לא מעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שעור אמיתי ויתרתי, לא אשלם סכום כזה זה טירוף.. אפשר מבחינתי תפירה על הריפוד הקיים בדמוי עור למשל אפור בהיר/כרם... איזור ה1000-1500 ש״ח לא מעבר

אלו בערך המחירים של טופ קאר אבל קח בחשבון שזה המחיר לריפוד הלבשה על הכסאות שלך

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שלרוב הרכב שלי עומד בחנייה מקורה..אם זה בעבודה ואם זה בבית, ככה שאני לא חושב שזה כזה קריטי.

בחורף לובשים ארוך הרי אז איזה כבר מגע יהיה לי עם המושב?

וגם אם אקפא לכמה רגעים עד שהחימום יעבוד אסבול זאת

בקיץ זה רותח וזה כבר יותר מעצבן אבל אתמודד עם זה, מה שכן ההתלחבטות בין עור שחור לבין אפור תוכרע לטובת אפור כי שחור תופס שמש יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11012830_10204847446769509_8438059304442214974_n.jpg12191517_10204847446809510_7257196410604208710_n.jpg12191789_10204847446729508_6420269674783389964_n.jpg12193491_10204847446569504_6465515696248854916_n.jpg

דמוי עור זה אחלה,לא מתחמם בקיץ ולא קר בחורף,לא נדלק באש וגם כריות האויר בצידי המושב מקבלות תפר

רק בשבילם.

נראה כמו עור ונעימים מאוד למגע,החומרים היום הם שונים מאוד מאלה שחושבים שמכירים,זה צילום אחרי שנה

וחצי על הרכב,זה הרכב שנוסע לים ועומד בשמש כול היום,כל יום. הסטיגמות מאוד נפוצות אבל המראה בכללי

מפצה...אפשר לבחור בן מלא סוגי בדים תעשייתים וצבעים וגם מרקמים שונים,קשה לבחור.

2000-2500 ותענוג גדול,גם אחרי שנמכר הרכב לחבר טוב הוא כל שבוע זורק מילה טובה ,אתמול בלילה

נסענו לארוחת ערב ביחד וראיתי את הרכב,כמו חדש בפנים ויפה ללא תפרים נפרדים או קרעים או סדקים.

מטלית רטובה ולחה ,ניגוב וזהו. לא מבריק ולא שורף כשחם ובמילה אחת,השידרוג הכי גדול שעשיתי לרכב

המשמים הזה. היה ריפוד דהוי בצבע כהה וקוביות תכלת כחול וכבר שכחתי אך נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ קאר חולון.

מי שנשאר עם הרכב הרבה ולא מוכר כמוני אחרי שנה וחצי את הרכב,די

מבדיל את עצמו משאר הרכבים הדומים לו,שלי קיה ספורטאז 2010 מודל

ישן.

בזמן ההרכבה היה במקום קיה ספורטאז 2013 שהפתיע את אישתו ועשה

גם דמוי עור תואם מקור ונראה לטעמי בדיוק כמו העור המקורי של הקיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

עשיתי עבודה יקרה אצל טופ-קאר לפני שנה בסקודה פביה.

לא חם בצורה בלתי נסבלת ולא שומדבר.. כל האזור האמצעי מחורר ככה שהוא מאוורר.

מה שכן, כדי שיהיה ראוי - צריך לשלם להם די הרבה, יש כל מני תוספות כמו "הצמדה" וקאנטים כפולים.

בסוף המטרה היא שלא יהיו "כיסי אוויר" ושהכיסוי לא ירגיש שהוא כיסוי, אלא ממש ריפוד מחדש, שזה מה שהם יודעים לעשות - הם תופרים איכשהו את הכיסויי לתוך המושב ואז הוא מוצמד.

אצלי הריפוד הוא בצבע שחור, דגם שנקרא "מונקו".

נהנה מכל רגע, הם באמת עשו עבודה נהדרת. רמה גבוהה מאוד.

עשיתי המון מחקר עליהם לפני שקיבלתי מהם הצעת מחיר, הם קונים את החומר גלם (העור הסינטטי) מ2 יצרנים שמספקים בעיקר למרצדס (MB-tec) ולBMW - האיכות בהתאם.

אם ללכת על עור סינטטי - אז לדעתי רק מהם.

אגב - לאבא שלי ברכב יש מושבי עור מקוריים ברכב, לאחר כ3 שנים הצריכו טיפול - הופיעו סדקים והעור סוג של נמחץ בכל מני מקומות.

שזה משהו שלא קורה בריפוד עור סינטטי איכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...