Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מושבים קדמיים בעלי כריות אוויר למושבים מקונצרן אחר

stillness6
שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי ניסן (יפני) בעלי מושבים לא נוחים בלשון המעטה.

תהיתי לגבי האפשרות להרכיב מושבים מרכב אחר (מתגעגע למושבי ריקרו מהגולף).

הבעיה מתחילה בזה שבמושבים הקיימים יש כריות אוויר שאיני מוכן לוותר עליהם.

איך ניתן להחליף מושבים למושבים אחרים בעלי כריות אוויר גם הם ולשמור על האופציה של כריות האוויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהיפנים והאירופאים עובדים עם ספקים שונים - אני מדבר על כל מה שקשור לכריות אויר.

כך שבעצם אתה מעוניין להתקין כרית אויר מיצרן אחר שיתכן ועובד עם פיקוד שונה ברכב שלך - לי זה נשמע

כמו מתכון לאסון.

מה יהיה, חס וחלילה, במקרה של תאונה ? האם הכרית תפתח ?

לדעתי שאל רפדים - יתכן וניתן לרפד מחדש עם החלפת הספוגים למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה עבור ההתיחסות.

תיארתי קודם לכן את החוויה כלא נוחה בלשון המעטה וכרגע זה נשמע שהביטוי עושה חסד להרגשה האמיתית.

אני בקושי שורד נסיעות "ארוכות" בנות כשעה נהיגה. וכאבי הגב המלווים מציקים גם הם.

אני לא מתכוון לרפד מחדש בעצמי בסטייל הפרוייקט של phpclub.

אני זוכר את הפרוייקט וזוכר שהושקע הרבה זמן והתוצאה היית בהתאם.

לצערי כמו שאמרתי הבעיה היא מעבר לנוחות המינימלית ולכן הפתרון הוא דרסטי יותר, כמו שעלה לי במחשבה.

הפתרון של רפד זו אופציה שאשקול, אך יחד עם זאת עולה השאלה, האם רפד יכול לרפד בצורה כזו שתפתור את בעיית כאבי הגב והנוחות גם יחד?

לצערי את קצת מטיל ספק בעניין.

גם אם אשתכנע, מה יקרה אם אלך על הפרוייקט, אשלם והעבודה תבוצע ובסופו של תהליך התוצאה לא תהיה לשביעות רצון הגב?

מה שנקרא הלך הכסף.

יש לי ניסיון חיובי עם מושבים שונים מאלו המותקנים אצלי.

ולכן חוזרת השאלה,

האם ניתן להחליף מושבים כך שאופציית כריות האוויר לא תיפגע בהחלפת המושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון של רפד זו אופציה שאשקול, אך יחד עם זאת עולה השאלה, האם רפד יכול לרפד בצורה כזו שתפתור את בעיית כאבי הגב והנוחות גם יחד?

לצערי את קצת מטיל ספק בעניין.

גם אם אשתכנע, מה יקרה אם אלך על הפרוייקט, אשלם והעבודה תבוצע ובסופו של תהליך התוצאה לא תהיה לשביעות רצון הגב?

מה שנקרא הלך הכסף.

אפשרות נוספת - פרוק הספוגים מהכסא שמרגיש לך נח והתאמתם לכסא ברכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...