Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JOY זה JOY , או - מה הרגשתם לגבי הפרסומת של שטראוס?

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 3829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן אישי שמעתי המון תגובות מעורבות לגבי הפרסומת...

להלן קישור:

http://joystrauss.co.il/video

עם כל מחאת הקוטג' שגם שטראוס אכלה ממנה לא מעט מרורים בזמנו,

איך אתם מרגישים לגבי הפרסומת עם כל השפע שיש לבחור שם מסביב?

אני באופן אישי יכול לצפות בה בלופים שוב ושוב, יש משהו מאוד מושך בה, אולי בגלל שיש שם כביכול את כל מה "שאדם (אני) יכול לבקש"

ובתכלס, מעטים בארץ שיש להם את זה אם בכלל?

גרמה לי לחשוב מה הסיכוי שיהיה לי דבר כזה יום אחד.

אז איך אתם הרגשתם?

ושאלת בונוס, מה הרכב שהשחקן נוהג בו בדקה 0:19 ?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת - דבילית.

בשתי מילים - מאוד דבילית.

הנעה לקנית המוצר - ממש לא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומת משעשעת ביותר, קצת שונה מכל שאר הפרסומות לתחתונים סופגים ודגנים לאלופים.

בסופו של יום זה מעדן הגולן באריזה חדשה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי "מי מפחד מהזאב הרע" - כבר אני לא מסתכל אותו הדבר על צחי גראד. זהו, אם דב נבון הוא הקוטר הלאומי צחי גראד הפך לפסיכופת הנצחי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תופעה שרווחת לאחרונה בקרב מפרסמים - הם סומכים באופן עיוור על כל משרד פרסום שמפליץ קמפיין מטומטם וגרוטסקי, גם אם כל קשר בינו לבין קידום מכירות הינו מקרי בהחלט.

אני למשל כמעט ולא צופה בטלוויזיה, ומשלטי הפרסום על הכבישים לא הבנתי את משמעות הביטוי "ג'וי זה ג'וי". מה אמרתם בזה על המוצר? איך זה חידש לי משהו? באותה מידה אפשר היה לרסס שם עם גרפיטי "ניסים היה פה" - שני הדברים (לא) מניעים אותי לרכישה באופן זהה.

בימים אלו יש ברדיו האזורי באזור השרון פרסומת לקניון כלשהו. זה ג'ינגל ארכי-מטומטם שכביכול מובא ע"י כלב מדבר המציג את עצמו כ"מלך השכונה" ובמשך חצי דקה מז**ן בשכל על איך שכולם הלכו לקניון והשאירו אותו לבד בבית או משהו. לא הבנתי מזה לאן הלכו, למה הלכו, ובעיקר למה עליי ללכת לשם. מה בעצם פורסם שם? למה? לא יודע, אבל בטח יש לפחות קופירייטר אחד שמקבל זקפה כל פעם שהג'ינגל נישא מעל גלי האתר.

אני מתאר לעצמי שהושקע בקמפיינים האלו לא מעט כסף. לא יודע מה עבר למפרסמים בראש בעת הצגת הדמו, אבל את השכל הישר איש עוד לא ביטל, וכאן בהחלט היה מקום להפעיל שיקול דעת ולעצור את רכבת הבולשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי זמן להבין שזה צחי גראד, אחרי הזאב באמת הזוי לראות אותו ככה.

אני מקווה שהוא הרוויח הרבה על השטות הזאת, לצערי אין שחקן היום בישראל כמעט שיכול לסיים את החודש על עבודות שהולמות אותו נטו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומת משעשעת ביותר, קצת שונה מכל שאר הפרסומות לתחתונים סופגים ודגנים לאלופים.

בסופו של יום זה מעדן הגולן באריזה חדשה

בדיוק ! אותו הטעם בדיוק, ויקר, מאוד יקר.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש כסף למעדנים היום?

בחמש שקל לקופסה אני מעדיף דברים מזינים יותר ויקרים פחות.

לא קניתי מעדן לעצמי מגיל 12 בערך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהבתי את הפרסומת, הצחיקה אותי.

לא שאני אלך לקנות עכשיו את הג'וי הזה, אצלנו לא אוכלים מעדנים בכלל.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דוברי המחאות למינהם,אתם מוזמנים לטעום לבן בטעמים(תות,וניל, אפרסק) של יטבתה.:-)

בשקל ושלושים אגורות מקבלים מעדן קטן וטעים (שאפילו הבנות שלי אוהבות ) שניתן אפילו עם קש(עבור הילדים) לשתות אותו.

נ.ב

אבא שלי לא פרה ואין לי קשר למיכאל הנגבי... :-)

לבן.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש משהו שמפריע לי במוצר הזה, הדבר הזה הוא השם שלו. כל המגמה של לעבור לשמות באנגלית פשוט פסולה בעיני.

אנחנו חיים בישראל ויש לנו שפה עם מורשת מפוארת. לא מגיע לה שנעשה לה קצת כבוד?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסופר אתמול וראיתי את סדרת הJOY החדשה נראה ממש עלוב וחיוור ביחס למתחרים YOPLE/MULLERa .גם הטעמים לא מגרים בכלל שוקלד עם שבבי קוקוס..מי יקנה את זה??

נ.ב את הפרסומת אהבתי

TDI POWER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...