Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידנית, חסכונית, אמינה ומהנה עד 60K, יש חיה כזו?

Mike Lowrey
שימו לב! השרשור הזה בן 3831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי תקציב של כ-60K (אפשרות לנדוד 5K), כמובן עדיפות לכמה שפחות.

נסועה יומית ממוצעת של כ-50 ק"מ.

מחפש רכב ידני, שייתן לי קצת הנאה מהנסיעה.

כמובן אמינות ובטיחות הכי חשוב, וצריכה טובה יתרון גדול.

המלצות?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש, משומש? רוב מכוניות המיני נמכרות היום בטווחים של 55-65 לחדשות (החל מפיקאנטו דרך סקודה סיטיגו וסיאט מיי וכלה באחיות לבית לובינסקי הפיזו 107 וסיטרואן C1 ויש גם את האלטו של סוזוקי והאייגו של טויוטה ועוד ועוד...) ככה שתצטרך לעשות נסיעות מבחן ולראות מה מתאים לך. אלה לא המכוניות הכי מפנקות שיש ולנסוע 50 ק"מ זה לא נורא גם על קרש בניין אבל עדין, תראה מה עדיף לך מבחינת תנוחת הישיבה, אבזור וכו'. אם אתה מדבר על משומש אז השמיים הם הגבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IBIZA ידנית ... אם את החדשה מוכרים ב 70+- אז יד שניה אפשר להשיג בפחות ....

האבולוציה שלי:

Polo GTI 2013 -> Peugeot 208 GTi 2016 Manual

Mazda 3 2012 -> Seat Leon FR DSG 2010 -> Chevrolet Spark 2013

Peugeot 309 Manual 1991 -> Toyota Corolla (1992) automatic -> Mazda 3 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה הכיוון שלך, אבל יש ביד2 פולו GTI שנת 08 יד ראשונה למכירה. אין לי קשר למוכר, אבל זאת יכולה להיות אופציה טובה אם אתה מחפש משהו יותר חזק מסופר מיני רגילה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה ידנית 1.4 שנמכרה במבצע ב-70+- אכן אפשר למצוא, השאלה היא עד כמה מהנה לנהיגה היא באמת תהיה.

פולו GTI 2008, זה בהחלט אופציה מעניינת, אם כי לא יודע כמה חסכונית בדלק ואין לי מושג לגבי האמינות.

מה לגבי הלאון הידנית TSI שנת 2010?

איך בכלל האמינות של מנועי ה-TSI מהשנים האלה?

ולהבדיל אלפי הבדלות, איך הסקודה יטי?

אני מדבר על הדגם הידני שנת 2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליאון שלי 1800TSI ידנית , בת 4 וקצת , היום חצתה את קו 50K הק"מ, כך שאני לא יודע אם זו אינדיקציה (נוסעת בעיקר באמצע שבוע פ"ת - הרצליה) , רוב הנסיעות בכביש בין עירוני, ועד עכשיו חוץ מהזעה קטנה שלדעתי הגיעה עם "באג" בייצור מהמפעל ונפתרה אצל רון (בתקופת האחריות, על חשבוני) ע"י החלפת אטם הרכב מגיע למוסך רק לטיפולים שוטפים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...