Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך לאחר טיפול לא מקצועי לטעמי (שריקה בבלימה לאחר החלפת רפידות בלם)

alex2
שימו לב! השרשור הזה בן 3825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כחודשיים לערך הבלמים ברכבי התחילו לשרוק קלות בעצירות והחלטתי שהגיע הזמן להחליפם. נכנסתי למוסך באזורי, הרכב עלה על הליפט, רפידות קדמיות הוחלפו ל"חדשות" והצלחות נחרטו. כבר בדקות הראשונות שמתי לב שהבלימה לא חזקה וקלה כמו שדמיינתי ובנוסף הבלמים שורקים, בכל עצירה. אם לפני הטיפול הבלמים שרקו קצת ולפעמים, עכשיו הם שורקים כל הזמן. בכל עצירה. חזרתי למוסך והעלתי את הבעיות. הוסבר לי שהכל תקין, הבלמים טובים ושהשריקות יפסקו לאחר כמה זמן, אחרי שישחקו קצת, ולחזור במידת הצורך בעוד כשבועים ימים. כעבור שבועים, השריקות לא פסקו וחזרתי למוסך. הרכב נבדק בנסיעה + בבלימת חירום ונמצא תקין (כשאני אומר נמצא תקין אני מתכוון, המוסכניק נסע ברכב קצת, בלם כביכול בלימת חירום) וגם הפעם נשלחתי הביתה. מאחר והידע הטכני שלי מועט, קשה לי "להתווכח" עם בעל מוסך שלכאורה מבין יותר ממני. עם כל זאת, אני מרגיש שהבלמים שהותקנו ברכבי פשוט לא טובים. הבלימה לא טובה כמו שזכרתי שבלמים חדשים אמורים להרגיש והם כל הזמן שורקים אחרי כמה זמן של נסיעה. אני מתאר לעצמי שבלמים חדשים (או לא חדשים, אבל טובים) פשוט לא אמורים לשרוק. מבקש את עצת החכמים איך להתנהל מול המוסך ומה לעשות. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלמים שישקרו גם במצב חדש אחרי הרבה ק"מ.

לגבי עוצמת הבלימה אולי תוכל לגשת למכון הטסטים הקרוב ולבדוק את זה אצלם על המכונה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רפידות שכן שורקות עד שהן "נשחקות" קצת.

אבא שלי עשה טיפול במאזדה 3 ורק אחרי 700-800 ק"מ נעלם הרעש מהבלמים.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

אני לא חושב שניתן לכנות זאת עבודה לא מקצועית הרי אין פה התקנה לקויה או רשלנית ,כנראה הרפידות הן לא מהמשובחות .

אני ממליץ על רפידות בלם של חברה מוכרת כמו בוש , אטה, לוקאס - כנ'ל גם הצלחות בלם , כך תהנה מאיכות בלימה מיטבית .

פשוט חזור איליו ובקש שיתקין לך רפידות אחרות (אני ממליץ על אחת מהחברות שציינתי) .

לגבי הצלחות אני אישית לא נוהג לחרוט צלחות (משיקולים מקצועיים ) למרות שזה מקובל בעם הם לא ירדו מהמידה.

בברכה.

חיים יוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים מורשים של היבואן בדרך כלל מחזיקים חלפים מקוריים, לרבות רפידות בלם, צלחות וכדומה. תמיד מומלץ להחליף למקוריים .

או לכאלה שהגיעו עם הרכב. הסיכוי שיהיו שריקות בבלימה עם החלפים הללו, שואף ל"0".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

מוסכים מורשים אף מהמובילים בסוגי רכב מסויימים, מחזיקים גם חלפים תחליפיים איכותיים. וטוב שכך.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...