Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מדריך מצולם] לקראת החורף: תיקון גומיות חלון ודלת

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 3831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת החורף הקרב ובא, הייתי חייב לטפל בבעיה שמטרידה אותי, גומיית הדלת האחורית נקרעה בחלק קטן,

בשטיפת המכונית בלחץ (או כמובן גשם חזק) נכנסים מים פנימה ומרטיבים את המושב.

בנוסף בשני הדלתות הקדמיות גומיית החלון נקרעה וזזה - מה שיוצר חור שגורם לרעשי רוח במהירות גבוהה + נזילות אפשריות.

בשרשור הבא קיבלתי רעיון מ Arikc (שלו אני מוסר תודה גדולה) לטיפול בבעיות :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=503765

אצל חנויות חלפים אין גומיות, זגג אמר לי תפנה לחברה והחברה רצתה 200 שקל על גומיית דלת (לא שאלתי על גומיית חלון), בפירוק רצו ממני 100 שקל (ללא עבודה) על גומייה שמצבה אינו ידועה, בחנות אינטרנט שחבר פורום הציע לא מצאתי את מבוקשי.

אז לעבודה :

פורקו 3 הגומיות (להוצאת גומיית הדלת יש לפרק את הציר שמונע מהדלת להפתח יותר מדי).

לאחר ניקיון יסודי דווקא הופתעתי ממצבם, חוץ מהמוקדים שנקרעו (כנראה עקב "משיכה" של החלון כשהוא יורד למטה) הגומיות יחסית במצב טוב.

התחלתי בהדבקה זמנית של הגומיות עם לוקטיט.

לאחר הייבוש מרחתי סופר 7 שחור (אותו חומר כמו הסיקה) בנדיבות, החלקה עם אצבע טבולה בנדיבות בסבון כלים (כך החומר מחליק ואינו נמרח על האצבע, arikc הציע להשתמש בכפפות לטקס, לדעתי זה לא הכרחי) והשארתי לייבוש.

מחר לאחר ייבוש של 24 שעות ארסס ספריי סיליקון (שאומרים שהוא טוב לשימון/חידוש גומי), לאחר ספיגה הגומיות יחזרו לרכב ואעדכן לגבי התוצאות.

IMG_0011.jpg

IMG_0012.jpg

IMG_0013.jpg

IMG_0015.jpg

IMG_0016.jpg

IMG_0020.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...