Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספת לאוסף - alfetta gt 1.8

שימו לב! השרשור הזה בן 3187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה.

הדגם הזה הוא לא "אוטוארט" או "מיניצ'אמפ" ואפילו אינני יודע את שם היצרן.

אבל בשביל פחות מ-100 ש"ח הכוללים משלוח (גרמניה) - הוא ממש בסדר.

שמתי אותו בחוץ שיחליד קצת... :wink:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הדגם הזה הוא לא "אוטוארט" או "מיניצ'אמפ" ואפילו אינני יודע את שם היצרן.

אבל בשביל פחות מ-100 ש"ח הכוללים משלוח (גרמניה) - הוא ממש בסדר.

שמתי אותו בחוץ שיחליד קצת... :wink:

תתחדש!

אני דווקא מאוד אוהב את הדגמים היותר קטנים והיותר זולים. הדגם הכי יקר אצלי עולה 40 יורו

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שהדגם הזה יותר גדול מכל מה שיש לי עד עכשיו (שבקנ"מ 1:43 , עקב בעיות אכסון), ויותר זול מהם (לפחות מרובם המכריע).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שהדגם הזה יותר גדול מכל מה שיש לי עד עכשיו (שבקנ"מ 1:43 , עקב בעיות אכסון), ויותר זול מהם (לפחות מרובם המכריע).

בעיה מוכרת מאוד לצערי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שנה מאוחר יותר...

ערב טוב.

במקום לפתוח עוד שרשור - נמשיך פה.

קצת דגמים של אלפות (אף פעם לא יזיק:lol:):

משמאל לימין - סוד 81' ו-33 דור ראשון, משטרתיות (דגמים לא יקרים במיוחד, ממוכר איטלקי נחמד במיוחד !), נדמה לי של חברת deagostini. קנ"מ 1/43. דגמים סבירים (אם כי יחס מחיר/איכות דגם - טובים מאוד).

האריזות הן "חד פעמיות" ולכן לא נפתחו...

מימין sud ti של minichamps (רואים שהאיכות שלו יותר טובה משל קודמיו) קנ"מ כנ"ל.

(לי אישית חסרים לאוסף דגמים של אלפא ספרינט וגם של אלפא סוד קוודרופוליו. יש של חברת neo אבל קצת יקרים, אז נחכה לאיזו מציאה שתבוא).

20141222_173021 (Copy).jpg

20141222_172807 (Copy).jpg

20141222_172819 (Copy).jpg

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמשיך (או שאתחיל קודם בהסבר קצר על התהוות התחביב ומאיפה התחיל).

ככה - הג'וק של הדגמים התחיל בכלל עם דגמים לבנייה עצמית (מהם בניתי יותר מ-150 אני מעריך, מכל הסוגים, ועוד יותר מ-50 קופסאות סגורות ממתינות לי ליום שאצא לפנסיה (מטוסים, טנקים, אופנועים וכל מה שניתן להרכיב) עוד מהימים שעם אריזות נייר טואלט שנקנו - סופקו גם דגמים של חברת sratfix הישראלית - אבא שלי היה בונה אותם ואני מתבונן בו (שמורים אצלי בבוידעם עד היום).

אחר כך - מהרכבת מטוסים (של אותה חברת starfix), עברתי להרכבת דגמים של כלי נשק ואופנועים (שאילו הדגמים הכי מרגשים לבנייה לטעמי).

יום אחד, ראיתי (או שמתי לב, כי תמיד הייתי שורץ שם) ב"ווילנצ'יק", שיש גם דגמי מכוניות מוכנים, ולתצוגה, ומכאן התחיל האוסף, ועם ebay זו בכלל חגיגה, כי בארץ המבחר בסך הכל דיי דל.

וממציאות (שאתה מוצא ברשת בתור אספן) - קשה להתעלם - דגמים של משחיתי טנקים גרמניים ממלחמת העולם השניה, מורכבים ומוכנים, קנ"מ 1/72 (לא אלאה אתכם בפרטים נוספים).

אני ממתין עדיין גם לאיזה דגם ש"רדפתי" אחריו זמן דיי רב ב-EBAY ונמצא כעת בדרך לכאן.

20141222_172541 (Copy).jpg

20141222_172458 (Copy).jpg

20141222_172530 (Copy).jpg

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים מאוד יפים. תתחדש!

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים יפים מאוד למרות המחיר הנמוך!

ממליץ לך לצלם תמונות ממספר זוויות כדי שנוכל לראות כמו שצריך ולהנות

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

במקום לפתוח עוד שרשור - נמשיך פה.

קצת דגמים של אלפות (אף פעם לא יזיק:lol:):

משמאל לימין - סוד 81' ו-33 דור ראשון, משטרתיות (דגמים לא יקרים במיוחד, ממוכר איטלקי נחמד במיוחד !), נדמה לי של חברת deagostini. קנ"מ 1/43. דגמים סבירים (אם כי יחס מחיר/איכות דגם - טובים מאוד).

האריזות הן "חד פעמיות" ולכן לא נפתחו...

מימין sud ti של minichamps (רואים שהאיכות שלו יותר טובה משל קודמיו) קנ"מ כנ"ל.

(לי אישית חסרים לאוסף דגמים של אלפא ספרינט וגם של אלפא סוד קוודרופוליו. יש של חברת neo אבל קצת יקרים, אז נחכה לאיזו מציאה שתבוא).

חולגי, אותו מוכר?

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...