Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש ממיסבים ב-205 (נמצא פתרון לבעיה שהעלתי בפורום).

Igor_STI
שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבי פה לפני שבועיים בערך שקניתי אוטו (פיג'ו 205) ואחרי זה שאלתי לדעתכם מה יכולה להיות הגורם לזה שהאוטו מאוד רועש בנסיעה.

עזרתם לי מאוד וכפי שחלק מאלה שענו לי הבעיה באמת הייתה במיסבים והחלפתי אותם במוסך שבו עבדתי פעם.

בדרך גם עשיתי ישור קו והחלפתי בלמים, דיסקיות,בולמים.

אם יש לכם הצעות מה עוד אני צריך לבדוק באוטו ישן אני אשמח.

עכשיו התחלתי להשקיע באוטו, שמתי לו מערכת טובה sound טובה ועכשיו יש איזה פרוייקט בראש והייתי רוצה לשמוע את דעתכם(ואם מישהו יוכל להדגים לי איך זה ייראה בפוטושופ אני אשמח...).

האוטו לבן, משאני רוצה לעשות זה לצבוע את כל הטמבונים,מראות וידיות בצבע כחול ולהפוך גם את כל הסלון לכחול(מושבים, פדלים, ידית הילוכים וכד').

מה אתם חושבים על זה?

וגם אם למישהו יש הצעות אחרות מה אפשר לעשות יפה עם האוטו הזה אני אשמח לשמוע ויהיה מצויין אם מישיודע פוטושופ ידגים לי מה אפשר לעשות עם האוטו(במסגרת ההגיון כמובן).

תמונות מצורפות(מצטער שהן בלילה, אני אעלה תמונות באור יום אם יהיה צריך).

תודה מראש.

DSCN0115.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השרשור שאליו התכוונת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=48655

טוב שחזרת עם העדכון ופתרון הבעיה. הלוואי שכל מי שמעלה בעיה בפורום ומקבל הצעות והשערות - יחזור עם הפתרון שמצא (וימשיך באותו שרשור) - וכך יהיה אפשר ללמוד מי מההשערות היתה הנכונה.

בעניין שיפורים חיצוניים לרכב - המלצה - אל תדביק נוצות, ואל תעשה מהרכב שלך משהו שהוא לא.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי את זה בהזדמנות אחרת...

השיפור הכי יפה ל-205 רגילה הוא:

1. חצאית קדמית של forever.

2. צביעה של החצאיות בצבע הרכב (רק את החצאיות, את הפגוש עצמו להשיא שחור)

3. ג'נט 14".

כל המוסיף גורע...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השרשור שאליו התכוונת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=48655

טוב שחזרת עם העדכון ופתרון הבעיה. הלוואי שכל מי שמעלה בעיה בפורום ומקבל הצעות והשערות - יחזור עם הפתרון שמצא (וימשיך באותו שרשור) - וכך יהיה אפשר ללמוד מי מההשערות היתה הנכונה.

בעניין שיפורים חיצוניים לרכב - המלצה - אל תדביק נוצות, ואל תעשה מהרכב שלך משהו שהוא לא.

מסכים איתך. אתה צודק הייתי צריך להמשיך את זה באותו השרשור אבל לא חשבתי על זה, מיצטער.

בקשר לשיפורים אני גם מסכים איתך, אני לא מתכוון להדביק על האוטו מדבקות בנאליות וכד' ולא מתכוון לעשות ממנו משהו שהוא לא,

אני רק רוצה לעשות את האוטו קצת מיוחד ולא משעמם ועממי כמו שהוא עכשיו.

זאת גם אחת מהסיבות ששאלתי את דעתכם לפני שאני עושה את זה, כדי לשמוע ממכם מה דעתכם על זה.

ןבגלל זה אני רוצה גם שמישיכול ידגים לי בפוטושופ איך זה ייראה ובכלל שידגימו לי מה אפשר לעשות.

כבר כתבתי את זה בהזדמנות אחרת...

השיפור הכי יפה ל-205 רגילה הוא:

1. חצאית קדמית של forever.

2. צביעה של החצאיות בצבע הרכב (רק את החצאיות, את הפגוש עצמו להשיא שחור)

3. ג'נט 14".

כל המוסיף גורע...

תודה על ההצעה, איפה אני יכול לראות/לקנות את החצאית הקדמית?

וזה לא קצת מוזר אם האוטו רק עם חצאית קידמית וזהו? בלי שאר החצאיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעה, איפה אני יכול לראות/לקנות את החצאית הקדמית?

וזה לא קצת מוזר אם האוטו רק עם חצאית קידמית וזהו? בלי שאר החצאיות?

תסתכל על כל 205 FOREVER, זה נראה לך מוזר ?

לא בעיני, אני חושב שזה מאוד יפה. וכמה שהרכבים האלה יותר סטנדרטיים, ככה הם נראים יותר טוב. (GTI...)

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמצליץ איפה אני יכול לשים את החצאית הנ"ל?

רק לא מזמן קניתי צמיגים חדשים, אז עכשיו חבל לשים עוד כסך כדי לשים 14 אינץ', יש איזה מקום שעושים בו טרייד אין? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...