Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירותי הוצאת ויזה לארהב, מישהו השתמש בהם.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני מתכנן טיול לארהב שבו אני אפגוש חבר ילדות שעשה רילוקיישן לארהב (אזרח חוקי)

כמובן ידוע כמה שזה בעייתי להוציא ויזה לארהב.

הפרופיל שלי הוא כזה.

יש כסף בחשבון , יש אישור לימודים (שנה שניה) , יש אישור שאני בחופשה מהעבודה וחוזר לעבוד, אני בעל רכב פרטי ויש לי מחויבויות בבנק ( הלוואה לרכב ). הייתה לי ויזה בעבר בשנת 99' טיילתי בארהב למשך חודש עם משפחתי.

עכשיו השאלה היא כזו , האם להשתמש בשירותי הוצאת ויזה ? כמו של איסתא וכדומה . למישהו יש נסיון איתם ויכול להמליץ על אחת החברות ?

התאריך שאני יטוס יהיה באוגוסט כנראה.

להוציא עכשיו ? יותר מאוחר ?

אשמח לעצות והמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבד.

אין שום דבר שהחברות שנותנות שרותים יכולות לקדם לך עניינים.

מלא טופס מסודר בשגרירות, ותתקדם. לא מסובך. מנסיון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לסוכנויות שום יתרון. בכל מקרה בשגרירות יחליטו על סמך מה שתגיד להם, ותוציא את הויזה כבר עכשיו.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך להעזר באף אחד - התהליך קצת ארוך, אבל מאוד פשוט (האמריקאים טובים בלהסביר את הבירוקרטיה שלהם for dummies), והחברות האלו לא נותנות לך שום ערך מוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר מסובך,

נכנס לאתר - ממלא את הפרטים, מדפיס, קובע תור, משלם אגרה,מוציא תמונות, מגיע חתיך ומגולח, מקסים את הבחור בשגרירות, מקבל את הויזה הביתה עם UPS.

עשיתי את זה לבד בחוסר ידע לגמרי - והלך קליל מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ההבדל בין הביורוקרטיה הישראלית לבין זו האמריקאית. שתיהן דופקות לאט ובאמריקאית כנראה שצריך למלא אפילו יותר טפסים, אבל רק אצלנו אפשר לקבל משהו רק אם מכירים את הבחור הנכון. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...