Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mirror link בטויוטה קורולה 2014

Foo
שימו לב! השרשור הזה בן 3836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה,

ככה, אבא שלי קיבל טויוטה קורולה חדשה 2014 דגם SUN.

עכשיו אני שמעתי שיש אפשרות לעשות MIRROR LINK עם גלקסי 3 כדי להציג אותו במסך של הרכב.

ניסיתי להוריד את האפליקציה הדרושה שהיא DRIVER LINK וכתוב לי שהפלאפון שלי לא תואם לאפליקציה הזאת.

הצלחתי בדרך אחרת להשיג התקנה לתוכנה והתקנתי וחיברתי לרכב, עכשיו לא קרה כלום ולא נקלט כלום:S

האם מישהו נתקל בעניין הזה? מישהו יודע אם המערכת שלי בטויוטה באמת תומכת בזה?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שידוע לי בקורולה החדשה יש Mirror link

לא שאני מבין גדול בעניין

אבל מחיפוש קצר יש לך כאן תשובה:

It don't need any APPS but hardware to make it possible).

Your smartphone is connected to the module via it's supplied, USB to HDMI cable and it's connected to the HU, AUX/Av in with RCA cable.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תומכת בזה. במו עיני ראיתי את זה והתנסתי בזה.

השאלה היא איזה טלפון יש לך כי כרגע זה נתמך רק בשניים או שלושה צעצועים של סאמסונג ולא בטלפונים אמיתיים (כלומר אייפון).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובות עכשיו ככה:

audioking

אני ראיתי את הדבר הזה אבל אני יודע שלא צריך את התוספות האלו כי זה מובנה באוטו וחבל לבזבז על זה.

Tzvika-Pick

עם איזה פלאפון ניסית? איך זה עבד? אפשר לקבל ממך את הAPK של האפליקציה?

לי דרך אגב יש גלקסי 3 עם רום ספרדי/אנגלי רגיל של סמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה APK. לי יש אייפון, זה טלפון מוזר כזה שהכל פשוט עובד בו בלי לשבור את הראש ולהתעסק בקיצורים של שלוש אותיות באנגלית.

אני ניסיתי עם סאמסונג גלקסי S3 וזה עבד לא רע. המסך מגע של הרכב מגיב קצת לאט והוא לא מולטי-טאצ' אבל קצת יותר קשה להתעסק עם ה-waze אבל זה עובד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה APK. לי יש אייפון, זה טלפון מוזר כזה שהכל פשוט עובד בו בלי לשבור את הראש ולהתעסק בקיצורים של שלוש אותיות באנגלית.

אני ניסיתי עם סאמסונג גלקסי S3 וזה עבד לא רע. המסך מגע של הרכב מגיב קצת לאט והוא לא מולטי-טאצ' אבל קצת יותר קשה להתעסק עם ה-waze אבל זה עובד.

APK זה הקובץ התקנה של האפליקציה (באנדרואיד) לך זה כבר לא משנה כי אתה משתמש באייפון.....

איך הצלחת להוריד את האפליקציה עם גלקסי 3?

לי זה אומר שהפלאפון שלי לא מתאים לתוכנה.... עכשיו זה לא הגיוני כי יש לי גלאקסי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם לאייפון צד אפל ובעזרת תוכנות ייעודיות אפשר להתקין קבצי IPA, שהם בעצם קבצי ההתקנה של האייפון :-D.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה הייי מצאתי פתרון!!!!!!!!

מדובר באפליקציה של סמסונג והחברה הנחמדה הזאת לא נותנת לכם להוריד מהפליי סטור אלא רק מהחנות אפליקציות של סמסונג!!!!

תודה למי שהגיב ואפשר לנעול:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...