Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ניסאן טידה 2008

windsurfer
שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אבא של אישתי רוצה להחליף את הטידה שלו:

שנת 2008, 65,000 ק"מ, אוטומטית, יד שניה (2 הידיים פרטיות).

הוא מעוניין בקורולה או במאזדה 2010 אוטומטית

הוא לא מעוניין להתעסק עם קניה/מכירה ולכן פנה לסוכניות הטרייד אין, לפי המלצתי הוא פנה לסוכנויות הגדולות ולא למגרשים.

הוא לא רוצה את הדגם עם חלונות אחוריים ידניים ולכן לא קיבל הצעות על קורולה.

ההצעה למאזדה הכי נורמלית היא:

2010 אוטומט, יד ראשונה ליסינג עם כ65,000 ק"מ, הוא נדרש להוסיף 40,000 ש"ח! (לפני בדיקה)

הוא קיבל הצעות קצת יותר זולות על רכבים של +/- 100,000 ק"מ.

לי זה נראה כמו עסקאות לא משתלמות.

אבקשכך לחוות דיעה לגבי:

1. מה מחיר הטרייד-אין שמגולם בעיסקה?

2. אילו דגמים נוספים כדאי להביא בחשבון?

3. לקח לי 4 שנים אבל עברתי את ה100 הודעות:lol: דעתכם?

תודה למגיבים

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק לא משהו. לכן בכל החלפה שהוא יעשה הוא יפסיד הרבה מאד כסף.

המקום היחיד שיתכן שהוא יוכל לקבל בו מחיר נורמלי שזה בקרסו טרייד-אין

לו אני במקומו - הייתי נשאר עם הטידה - עלות ההחלפה מטורפת, והא לא יתקדם הרבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי שלום

אחת ההצעות היתה מקרסו, רכב עם מעל 90,000 ק"מ, בעלות קודמת ליסינג, תוספת של כ36,000 ש"ח (לא זוכר את המספרים המדוייקים)

רק לידיעה, הטידה נקנתה מקרסו טרייד-אין (ללא טרייד-אין) לפני כשנתיים וחצי.

גם אני הצעתי לו להישאר בינתיים עם הטידה...

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 2010 נמכרת היום בכ65,000-70000₪ לרכב במצב טוב מה שאומר שהציעו לכם באזור ה30,000₪ על הטיידה! לדעתי לא יהיה כ״כ קשה למכור אותה לבד ולהרויח לפחות עוד עשרת אלפים שקל. אם אתם לא לחוצים למכור תפרסם את הרכב ואם תצליח הרווחת אם לא, לא הפסדת כלום.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית והבלתי מחייבת,ומבלי כוונה לפגוע באיש :

מי שלא מעוניין להתעסק עם מכירה וקניה, שישלם כסף, הרבה ומהר, וגם יקבל רכב מהר (עכשיו השאלה מה מסתתר מתחת למעטפת היפה), לאנשים היום כבר אין כוח ומשלמים את המחיר בקלות הבלתי נסבלת של גיהוץ הכרטיס. אני אומר שים מודעה ביד 2 תוך שבוע-חודש אתה מוכר אותה ותחפש לך משהו נורמאלי(אפשר לחשוב תתפלא, חלק מזה זה גם כיף, אני לדוגמא מכרתי 2 מכוניות בשנים האחרונות תוך יום אחד מיום הפירסום, ורכב אחד קניתי יומיים אחרי גם מיד 2 אם אני יכול (ואני סופר דופר ברררן) אז גם אתה יכול.

תחפש יחד ראשונה, אתה הולך למוסך המורשה עם המוכר,מוציא הסטוריית טיפולים, אתה יודע בדיוק מה יש לך ביד...להבדיל מ ...

אין לך כוח - תשלם\תגהץ.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית והבלתי מחייבת,ומבלי כוונה לפגוע באיש :

מי שלא מעוניין להתעסק עם מכירה וקניה, שישלם כסף, הרבה ומהר, וגם יקבל רכב מהר (עכשיו השאלה מה מסתתר מתחת למעטפת היפה), לאנשים היום כבר אין כוח ומשלמים את המחיר בקלות הבלתי נסבלת של גיהוץ הכרטיס. אני אומר שים מודעה ביד 2 תוך שבוע-חודש אתה מוכר אותה ותחפש לך משהו נורמאלי(אפשר לחשוב תתפלא, חלק מזה זה גם כיף, אני לדוגמא מכרתי 2 מכוניות בשנים האחרונות תוך יום אחד מיום הפירסום, ורכב אחד קניתי יומיים אחרי גם מיד 2 אם אני יכול (ואני סופר דופר ברררן) אז גם אתה יכול.

תחפש יחד ראשונה, אתה הולך למוסך המורשה עם המוכר,מוציא הסטוריית טיפולים, אתה יודע בדיוק מה יש לך ביד...להבדיל מ ...

אין לך כוח - תשלם\תגהץ.

שלום

כמוכם כמוני, בכל זאת זה חלק מכספי הירושה :wink:

הוא חושב שהנוחות עולה לו 5000 ש"ח, אולי שיבין שזה מעט יותר ישנה את החלטתו.

בכל מקרה זה שהוא מתייעץ עם חבר פורום (אני כן) עם יותר מ100 הודעות זה כבר טוב :lol:

אדווח על התקדמות בהמשך...

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להחליף את הטידה? בגיל 5 ועם 65,000 ק"מ ירידת הערך מאחוריה ועתידה לפניה. אם לא מדובר באיזה לימון הוא לא ירויח דבר מהחלפה לרכב שהוצע לו - במה עדיפה קורולה עם 65,000 ק"מ, חוץ מסיומת יותר טריה בלוחית הזיהוי? בהחלט לא הבדל המצדיק הוספה של עשרות אלפי ש"ח.

לגבי קרסו טרייד אין - ביקרתי בסניף שלהם במפרץ חיפה לפני 3 חודשים. קיבלתי הצעות הזויות לגמרי. תמורת אקו-מייקרה בת כמה חודשים עם כמה אלפי ק"מ דרשו 10,000 ש"ח יותר מאשר בחברות הליסינג ממול שמכרו את אותו דגם כיד שניה 0 ק"מ (ונדמה לי שאפילו היה מדובר על יד ראשונה פרטית, לפחות בחלק מההצעות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לו סיבה להחליף את הניסן.

הקילומטרז' שוחק את האוטו הרבה יותר מהזמן, כך שלהחליף רכב עם 65K ק"מ ברכב עם 90K ק"מ ורק צעיר בשנתיים, נראה לי לא שווה את המאמץ. אם צריך להוסיף עוד 40K ש"ח זה כבר הופך את זה לעסקה גרועה מאוד לאבא שלך (ומצויינת למגרש).

גם לי כל הזמן מדגדג להחליף את הרכב שלי (שנת 2009, 42K ק"מ, אמין בצורה מושלמת) אבל כשאני חושב בצורה הגיונית אני מבין שזו פשוט תהיה טעות.

כדי בכל זאת לא להשתעמם יותר מידי מהרכב, אחת הסיבות שבגללה אנשים מחליפים רכבים בתדירות גבוהה, אני מתכנן להשקיע בשדרוג המולטימדיה באוטו ברגע שיתפנה לי קצת כסף וזמן.

תנסה להציע לו אותו דבר - ריפודים, מולטימדיה, סאן רוף.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2010 אוטומטית תעלה 79 אלף שקל (מחירון )מיד פרטית.

עכשיו פה תן לי לנחש מדובר בליסינג, תוריד אחוזים...כמה הגעת 63 אלף שקל?

תפחית את ההוספה כיוויכול(40), אתה מוכן למכור טידה 2008 פרטית עם 65 אלף ק"מ ב 23 אלף שקל? אם כן , תעלה הודעת מכירה אני מבטיח לך עוד באותו היום היא נחטפת.

למה שלא תפרסם ב 40 (מחירון שלה 55 אלף שקל) ,תוך יום תמכור ,תוסיף 20 אלף ויש לך קורולה 2010 שרצית, כסף לא צומח על העצים,אפילו שהוא בא בירושה,תחשוב משהו עבד בשביל הכסף הזה.

אחרי שהטידה תעבור אליהם היא תוצע למכירה ב 50 אלף, עם ההוספה שלך 40 אלף, זה מכרו קורולה 2010 מליסינג ב 90 אלף (מחיר של אוונסיס פרטית מאותו שנתון (למה מה קרה)אבל בסופו של יום זה בסדר לא, הלא כך קונים רכבים היום, בדרך הקלה, לגהץ.

תתעוררו אנשים, אין מתנות חינם.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שדברי לא הובנו

אני חושב בדיוק כמוכם!

הכסף שישאר להורים של אישתי יגיע כירושה גם אלי ולכן אני רוצה לחסוך להם כסף ולא להיפך.

(דיברתי על הירושה שלי ולכן הקריצה).

אני אנסה לדבר ללב שלו...

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר להגיון שלו. די ברור שהרעיונות שלו מגיעים מהלב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...