Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצב הצמיגים, רכב בן חודש, אתם חושבים שהרסתי אותם חברים? (מצ"ב וידאו)

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

כפי שאתם יודעים, רובכם, כי יש כאן המון אנשים טובים שקראו את הנושא שלי, הגיבו, תמכו, אפילו הגיעו עד אלי.

קנינו רכב מסחרי, מסוג טרנספורטר T5 לנכים.

הרכב אצלנו מראש השנה. מחודש ספטמבר.

אני בזכותכם חברים יקרים, למדתי לנהוג מחדש.

למדתי כל מה שאני יודע.

אבל יש לי בעיות, שאני לא יודע למה אני לא מצליח לתקן אותם.

למשל אני תמיד בולם חזק מדי, בלימות חירום, בלימות שהנוסעים כאילו עפים קדימה.

אני משתדל שלא לעשות את זה, אבל זה פשוט קורה.

אני מאוד חושש שיצא מצב והרסתי את הרכב, כשאמא ביקשה גם עזרה שיהיה לנו כסף לרכוש אותו, מפחד שאני אהרוס את הרכב.

שסתם בזבזנו כסף.

בקשר לגיר ולשאר הדברים, אמרו לי שישנה אחריות.

אבל אני לא יודע מה בקשר לצמיגים.

אלה צמיגים שהיו חדשים מאוד, תראו לאיזה מצב הבאתי אותם, אתם חושבים שעשיתי נזק?

הוידאו מהיום, מצטער אם האיכות לא הכי טובה. זה צולם לפני חצי שעה, מקווה שהפלאש עוזר.

אני מאוד חושש שאצטרך לגרום לאמא, למשפחה, להוציא כספים נוספים.

כי אמרו לי שצמיג כזה, לרכב מסחרי כמו טרנספורטר עולה כמעט 1000 שקל לצמיג. שזה הרבה ל 4 צמיגים.

גם מפחד שאם חלילה אני הורס את הצמיגים, בטח הנסיעה תהיה פחות בטיחותית. אני הרי מסיע את אחי ברכב.

אני מפחד.

לפני חודש, כשקיבלנו את הרכב, היה יותר בשר בצמיגים.

עכשיו אולי בגלל צורת הנהיגה שלי, תראו מה קרה.

גם אם הכל בסדר, לפחות אם תרגיעו אותי, אני אשמח מאוד.

מלבדכם - אין לי עוד עם מי להתייעץ.

תודה חברים.

צילמתי את כל 4 הגלגלים. השתדלתי לצלם מכל זווית.

אני אשמח אם יצא וטעיתי, שהכל בסדר.

כי עוד לא הספקנו ליהנות מהרכב, כבר עשיתי שטות? או שאני סתם מתרגש. כי אין לי ניסיון.

אני לא יודע איך אמור להיראות צמיג שהוא בסדר. אני רק יודע שכשקיבלנו אותו הוא נראה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים בסדר גמור, חדשים לגמרי. שים לב רק ששפשפת אחד מהם במדרכה (הטאסה נפגעה קצת).

חשוב שתמשיך לבדוק אותם גם ויזואלית לפני נסיעה וגם במשאבה בתחנת הדלק מדי פעם רק לאחר נסיעה ממש קצרה כשהצמיגים עוד קרים.

סע בדרכים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תראה את מצב הצמיגים אצלי אתה תרצה להרוג את עצמך :lol:

הכל בסדר, סע לשלום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא רואים בדיוק את עומק החריצים בצמיג על פניו הצמיגים נראים סבבה... רק שהוא קצת מלוכלך מאבק וחול וזה מה שקורה בד"כ לצמיגים שנוסעים בהם .

בקשר להאטות הקיצוניות... יש פיתרון פשוט תסע לאט יותר ותחשב את הנסיעה שלך מראש. אתה מכיר את הדרך , איפה שיש רמזור צומת סיבוב מסוכן כל הדברים האלה צריכים לקחת בחשבון לפני שאתה מאיץ ומגיע למהירות שלא בהתאם לדרך.

סע בזהירות...

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים בסדר גמור! אתה יכול להיות רגוע.

בנוסף עקבתי אחרי הפוסט שלך ולדעתי ולדעת אחרים שעזרו לך והגיבו, ישנה התקדמות משמעותית בנהיגתך.

בנוגע לבלימה, בפעם הבאה שאתה עולה על הרכב בדוק בבקשה האם הרגל שלך בזמן בלימה מורמת מרצפת הרכב.

זאת אומרת שהרגל באוויר ומכסה במלואה את רגלית הבלם, זה דבר שגורם לחוסר תחושה בבלימה, ונתקלתי בהרבה שפשוט היו בולמים בצורה חזקה וללא שום רגש. פתרון - בבלימה הנח את עקב הרגל בקצהו על רצפת הרכב, ובקצה העליון של הנעל לחץ בעדינות על רגלית הבלם, כמובן תתרגל את זה ואני מאמין שזה יתן לך בלימה יותר עדינה.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש!

אני שמח, איזה כיף.

פחדתי.

חשבתי עשיתי נזק.

אין לי כל ידע לא בעולם הרכב, לא בשום דבר שקשור לזה. מבחינתי זה היה נראה גרוע לאיך שזה היה נראה ביום קבלת הרכב.

אני כל כך שמח לקרוא שהכל בסדר, שלדעתכם לא עשיתי נזק.

לא רוצה לאכזב לא את אמא, לא את אחי, גם ככה בהתחלה זה היה נראה כאילו הינה רכשנו רכב, אבל מי שאמור

להיות הנהג - לא מצליח להסתדר איתו.

כבר פה הרגשתי אכזבה. היום זה כבר קצת שונה, בזכותכם.

אם אתם לא יודעים, האנשים פה, כן הגולשים, אנשים נפלאים שפשוט עזבו את הכל, הגיעו אלי, לעזור לי.

דבר נפלא. פשוט אנשים טובים שבאו לעזור לי ולמשפחתי כשהם כלל לא מכירים אותי. אנשים מדהימים.

אני רוצה לציין דבר חשוב -

שתדעו לכם, חברי הפורום, שכל נושא שאתם פותחים, כל נושא שאתם מגיבים בו - עוזר לי מאוד.

לי ולעוד אנשים שכמותי. שאין להם מושג בעולם הרכב. שאין להם גבר או מישהו שמבין ברכבים שיעזור להם.

אנחנו לומדים מהידע והניסיון שלכם. אני בכל אופן.

אז מגיע לכם כל הכבוד.

כן, לכל מי שקרוא את ההודעה הזאת, לכל מי שלוקח חלק ועונה פה לאנשים ועוזר להם - תודה לכם. אני מודה לכם מאוד.

איזה כיף.

כבר חשבתי שתגידו שאתה צודק, באמת הצמיג נראה משופשף, הרוס, לא עושים דבר כזה בחודש.

כי אני בתוך תוכי עדיין מרגיש שאני עושה טעויות בנהיגה. אם צריך לשים את האצבע - במיוחד בבלימה. בעצירות.

פחדתי, כי צמיג זה דבר יקר מאוד. זאת הוצאה כבדה מאוד אם היה צריך להחליף.

אני לא עובד שאני יכול להחליף בלי שידעו מכספי. הייתי צריך לבקש מאמי אם היה קורה משהו.

הרגעתם אותי מאוד.

תודה.

אני הולך להיעזר בכם חברים יקרים, מקווה שלא תכעסו עלי אם אפתח כל פעם נושא עם שאלה חדשה.

אם תכעסו, אז אני חשבתי על רעיון - אולי אני אפתח נושא כללי על הטרנספורטר וכל פעם אשאל שם את השאלות שלי.

לחברים שנתנו לי טיפים בקשר לבלימה - מקווה ליישם. הלוואי.

למי שהזכיר לי לבדוק לחץ אוויר בתחנת דלק - כל הכבוד. באמת, כל הכבוד. ברח לי מהראש. שכחתי.

לא בדקתי כבר חודש. אני פשוט שוכח, אין לי עדיין את ההרגלים שיש לבן אדם שיש לו רכב. תודה על התזכורת.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטפים צמיגים חבר?

אני אפילו את הרכב עוד לא שטפתי.

אני לא יודע איך לעשות את זה. כי הוא גדול.

הנה, תסתכל תמונה להמחשה אם אפשר להמחיש בתמונה:

http://www.kml.co.il/Images/Cars/volkswagen_transporter.1.9.04_on.jpg

אני חושב על איך אני אעלה למעלה, אולי אהיה צריך לרדת עם סולם קטן לשטוף את הרכב :oops:

צריך למצוא יום אחד שאני ואחי נרד לרכב, שנשטוף ביחד את הרכב, הוא יכוון אותי, אני אשטוף.

מזל שהרכב לבן, ככה לא צריך להתעסק יותר מדי עם שטיפה.

דלי של מים נקיים, סמרטוט יבש, סמרטוט רטוב, עיתון למראות ולחלונות. אני חושב שמספיק.

אם יהיה גשם זה יהיה נפלא, ככה הרכב יקבל שטיפה מלמעלה :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלי של מים נקיים, סמרטוט יבש, סמרטוט רטוב, עיתון למראות ולחלונות. אני חושב שמספיק.

שמעת את זה? עוד שנייה פורום דיטיילינג עושה לך לינץ'. :lol:

סמטרטוט? עיתון? אוי ואבוי. :lol:

אתה יכול לקפוץ קפיצה מהירה בפורום דיטיילינג ולראות שם מדריכים לאיך שוטפים את האוטו. אפשר בחומרים זולים ועבודה רבה. עדיף שתיקח איזה שרפרף כדיי להגיע לגג.

ממליץ לך לחפש על אוטם צבע, כי זה נותן את המקסימום עם הכי פחות עבודה בהשוואה. חומר בשם ONR יהיה המציל שלך וחומר בשם פלאש-דאש יהיה מציל הפלסטיקה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג נראה תקין , אין צורך לבלום חזק מדי ולטלטל את הנוסעים, תפתח לך סגנון נהיגה יותר רגוע והמלצה שלי לפני שאתה מתקרב לרמזור שהוא כבר אדום אל תלחץ על הגז בכלל עד לפס העצירה כל עוד אתה במהירות מספקת בשביל להגיע לפס עצירה במהירות איטית ואז לחץ על הבלמים בעדינות .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, אתה לחוץ סתם. (ואני מדגיש את זה כי זה חשוב, אני גם בנאדם עם בעיית לחץ קטנה, והטיפ הכי חשוב לי אליך, לחץ הורס הכל, שום דבר לא ילך לך שאתה לחוץ!)

אני מבין את הנסיבות, מבין שזה רכב ראשון שלך, פשוט תיהיה רגוע!

אל תדאג בקשר לרכב, קניתם רכב גרמני, מסחרי, חנזיר שבנוי לעבודה מאסיבית, יום יום אני רואה על הכבישים רכבי הסעות כאלה שעברו מה שאני בטוח שאתה לא תעבור ב10 שנים הקרובות!

כנס קצת ליוטיוב תדפדף, תראה איך שוחטים רכבים, והם מחזיקים יופי.

מעבר לכך אני רואה בכתיבה שלך שאתה חסר ביטחון.

אתה צריך להלחם במה שמפריע לך.

אתה לא נוהג טוב, לא קרה כלום, כמו שאני לא טייס (אגב הטסתי מטוס:)), וכמו שהשכן לא אסטרונאוט, יש כאלה שלא נולדו לנהוג ולאהוב את ההגה, זה בסדר וזה מקובל, אני בטוח שיש תחומים שאתה מעולה בהם.

אם תישאר ככה, אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שתגדל, תגיע למקומות שאתה צריך לעמוד על שלך, להסתכל בעיניים, לשים פס אם צריך, לדרוש.

לך עם ביטחון, תדבר בלי ערעורים בלי פחד, תעבוד על זה, זה יעשה לך רק טוב.

לגבי בלימות חזקות, תעשה 1+1 ותבדוק מה הגורמים לכך.

אני בטוח שאם תשמור מרחק, תסע לאט, תשים מוזיקה ברדיו, אתה תנהג כמו שצריך.

טיפ קטן, שהרכב כמעט בעצירה מוחלטת, תרים קצת קצת את הברקס, כדי לא להעיף את כולם קדימה.

תחשב את העצירה שלך, יש לך 100 מטר קדימה, לא צריך לחכות ובשניה האחרונה לתת פול ברקס, אלה להאט לאט לאט.

נהיגה רגועה זה לא דבר טכני, צריך רגש.

לגבי צמיגים, מחזיקים או 3-4 שנים או עד 60-80 אלף קמ (בנהיגה רגועה!), ככה שאין לך מה לדאוג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yanlin -

אקפוץ לפורום חבר.

אנחנו לא כל כך יכולים להוציא כסף על חומרים, לכן כתבתי דלי מים וסמרטוטים.

כי עם כמה שבן אדם לפעמים רוצה שיהיה לו את הטוב ביותר, את היפה ביותר, לפעמים הוא לא יכול להרשות זאת לעצמו.

תודה חבר.

Elantra05 -

תודה על הטיפ עם הרמזור.

אני משתדל לעשות זאת. מעביר גם לניוטרל. זאת שיטה שלמדתי, לפעמים קשה, אבל משתדל.

nir100 -

ניר חבר, אתה צודק.

אפילו פירטתי באחת ההודעות שהגבתי בנושא שלי, שמרוב לחץ הייתי בבית חולים כמה ימים.

כתבתי את זה בנושא שלי בפורום כללי. שקיבלתי לאחר מכן תרופה להורדת לחץ וחרדה, עשו לי מכשיר אינהלציה ועוד כמה דברים.

אני מאוד לחוץ מטבעי. הכל על כתפיי, אבל אני רגיל לזה.

זה מאז ומעולם. זה לא שאתמול לקחו אותי, אמרו לי רחמים, מהיום אתה עושה את כל מה שצריך לעשות.

אני פשוט מאוד דואג לא לאכזב את אמא ואחי.

כמובן לא לגרום להוצאות כספיות. גם ככה אני רק עושה נזק לבית. אני חייב לשלם ביטוח לאומי.

אני לא עובד, אני עוזר בבית, יש חובות של כמה אלפי שקלים לביטוח לאומי. הם לא מוכנים להתחשב

שאם נשלם להם, זה יהיה מהקצבת נכות שהם נותנים לנו, אז איך נשלם? היא בקושי מספיקה למשהו.

זה גם מוסיף ללחץ לקבל מכתבים עם בן אדם שאומר שהוא יעקל דברים בבית.

אז אני לא רוצה בנוסף לעשות עוד הוצאה כספית עם צמיגים עם הרכב. שכל חלק בו זה מאוד יקר.

גם הביטוח שלנו הוא יקר מאוד. מעל עשרת אלפים שקל.

אני לא טוב בנהיגה, אבל אני מאוד אוהב לנהוג.

רק לא מצליח כל כך. לא יודע למה חבר. זה קצת בושה.

באו אליך אנשים, הסבירו לך, לימדו אותך כל כך הרבה - אולי תבלום כבר כמו שצריך בסופו של דבר?

זה בסך הכל לבלום. זה לא להטיס מטוס. למה אני לא מצליח, למה.

אתה אומר שמה יקרה כשאהיה גדול חבר, אני בן 21, אני אישית מרגיש על בשרי מה קורה.

אבל אין מה לעשות. אני מאמין שאם יהיו אנשים טובים, אני אצליח ואני אסתדר. אם לא, כנראה זה מגיע לי.

מה עוד אוכל לעשות ניר, ככה זה חבר.

כתבת שצמיגים יכולים להחזיק תקופה עם נוהגים נהיגה רגועה.

הבעיה אצלי שהיא לא תמיד רגועה. לא יודע למה. אתה חושב שנהיגה יכולה להיות מושפעת ממצב נפשי? ממצב רוח?

או שאם אתה יודע לנהוג, אתה פשוט נוהג. זה לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורסי נהיגה מתקדמת/ספורטיבית מלמדים טכניקה שנקראת ״בלימת מטרה״ או משהו בסגנון.

הבסיס הוא לבלום בעוצמה אחידה מרגע תחילת הבלימה ועד נק׳ העצירה הסופית (רמזור, רכב מלפנים וכו׳).

בשיטה האת אתה תמיד תבלום כמה שצריך ולא חזק מידי, חלש מידי או שניהם לפרקים.

כמובן יש לשים לב שממש שניונת לפני העצירה המוחלטת של המכונית כדאי להרפות מעט מהדוושה למען עצירה חלקה יותר.

באופן כללי לנהג כמוך (תכל׳ס לכל נהג) כדאי לפשפש קצת ביוטיוב ולראות סרטוני הדרכה לנהיגה נכונה, כמובן שעדיף גם נסיון אמיתי ומודרך, אך למי שהפרוטה אינה מצויה בכיסו קורס כזה יקר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yanlin -

אקפוץ לפורום חבר.

אנחנו לא כל כך יכולים להוציא כסף על חומרים, לכן כתבתי דלי מים וסמרטוטים.

כי עם כמה שבן אדם לפעמים רוצה שיהיה לו את הטוב ביותר, את היפה ביותר, לפעמים הוא לא יכול להרשות זאת לעצמו.

תודה חבר.

Elantra05 -

תודה על הטיפ עם הרמזור.

אני משתדל לעשות זאת. מעביר גם לניוטרל. זאת שיטה שלמדתי, לפעמים קשה, אבל משתדל.

nir100 -

ניר חבר, אתה צודק.

אפילו פירטתי באחת ההודעות שהגבתי בנושא שלי, שמרוב לחץ הייתי בבית חולים כמה ימים.

כתבתי את זה בנושא שלי בפורום כללי. שקיבלתי לאחר מכן תרופה להורדת לחץ וחרדה, עשו לי מכשיר אינהלציה ועוד כמה דברים.

אני מאוד לחוץ מטבעי. הכל על כתפיי, אבל אני רגיל לזה.

זה מאז ומעולם. זה לא שאתמול לקחו אותי, אמרו לי רחמים, מהיום אתה עושה את כל מה שצריך לעשות.

אני פשוט מאוד דואג לא לאכזב את אמא ואחי.

כמובן לא לגרום להוצאות כספיות. גם ככה אני רק עושה נזק לבית. אני חייב לשלם ביטוח לאומי.

אני לא עובד, אני עוזר בבית, יש חובות של כמה אלפי שקלים לביטוח לאומי. הם לא מוכנים להתחשב

שאם נשלם להם, זה יהיה מהקצבת נכות שהם נותנים לנו, אז איך נשלם? היא בקושי מספיקה למשהו.

זה גם מוסיף ללחץ לקבל מכתבים עם בן אדם שאומר שהוא יעקל דברים בבית.

אז אני לא רוצה בנוסף לעשות עוד הוצאה כספית עם צמיגים עם הרכב. שכל חלק בו זה מאוד יקר.

גם הביטוח שלנו הוא יקר מאוד. מעל עשרת אלפים שקל.

אני לא טוב בנהיגה, אבל אני מאוד אוהב לנהוג.

רק לא מצליח כל כך. לא יודע למה חבר. זה קצת בושה.

באו אליך אנשים, הסבירו לך, לימדו אותך כל כך הרבה - אולי תבלום כבר כמו שצריך בסופו של דבר?

זה בסך הכל לבלום. זה לא להטיס מטוס. למה אני לא מצליח, למה.

אתה אומר שמה יקרה כשאהיה גדול חבר, אני בן 21, אני אישית מרגיש על בשרי מה קורה.

אבל אין מה לעשות. אני מאמין שאם יהיו אנשים טובים, אני אצליח ואני אסתדר. אם לא, כנראה זה מגיע לי.

מה עוד אוכל לעשות ניר, ככה זה חבר.

כתבת שצמיגים יכולים להחזיק תקופה עם נוהגים נהיגה רגועה.

הבעיה אצלי שהיא לא תמיד רגועה. לא יודע למה. אתה חושב שנהיגה יכולה להיות מושפעת ממצב נפשי? ממצב רוח?

או שאם אתה יודע לנהוג, אתה פשוט נוהג. זה לא משנה.

אתה כותב יפה.

תראה, נהיגה מושפעת ממצב נפשי, שאתה עצבני\לחוץ הנהיגה מושפעת לרעה, דוגמא לכך, להצמד ולעקוף סתם, בלי לתכנן ובלי לחשוב.

מצד שני, לפחות אצלי זה ככה, פעם בתקופה שקצת אחרי קבלת הרישיון, אני זוכר שהייתי הולך בלילות לכבישים כיפים והם ריקים מרכבים בשעות האלה, שמתי מוזיקה חלשה והתחלתי לקרוע את הכביש ואת הרכב, זה הכניס בי אנדרנלין והרגשתי שהנהיגה שלי היא הרבה יותר טובה מהבחינה של שליטה ברכב, אחיזה, וכו'. (למי שלא הבין אני לא אומר שכאשר אני נוהג אגרסיבי אני נוהג טוב יותר, פשוט מה לעשות, נפלאות האנדרנלין), כתבתי את זה לצורך המחשה של הבדלים במצבי רוח.

אני לא יכול לומר שאני מבין את המצב שלך כי אני לא הייתי בו, אבל הדבר היחידי שאני יכול להמליץ לך, זה פשוט לחפש מקום שבוא יהיה לך אפשרות להרגע ולהתנקות מכל הלחצים.

אם זה ללכת לחבר\חברה, לפרוק אצלם את הכל, לצאת להליכה, לעסוק בתחביב כלשהו.

אומנם אין לי בעיה של לחץ חמורה (אתה אומר שהגעת לבית חולים), אבל יש לי כל מיני דרכים להרגע, פעם זה היה לצאת פעמיים בשבוע לרכיבה של 30 ק"מ (אופניים) בשטחים, היום זה לשבת עם כמה חברים על בירה וסיגריה או סתם לצאת לנסיעה בינעירונית עם הרכב עם מוזיקה בפול ווליום, כל פעם אני מוצא שיטה אחרת לנקות את הראש, במשך כמה שעות פשוט לא לחשוב על כלום, לעשות ריסט.

תאמין לי תמצא את השלווה שלך, ותלחם להגיע אליה, ככה הלחצים ירדו.

לגבי נהיגה, תלמד\תפתח טכניקה, יש אנשים נכים שנוהגים, אתה ברוך השם בריא ושלם, אין דבר כזה לא מצליח, לא הולך לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...