Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענייני גיר למינהם בטיוטה יאריס

julieta92
שימו לב! השרשור הזה בן 3847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניינת לרכוש את טיוטה יאריס 2002-2003 ( עוד לא החלטתי על השנתון בוודאות) יד2,

אבל אני קצת מבולבלת מבחינת הגיר שלה. קראתי שנאמר על התיבה שהיא אוטומטית אבל בפועל היא רובוטית - אז איך אוכל לדעת בוודאות מהמוכר שממנו אני קונה?

מן הסתם כשאגיע לבדוק את הרכב אז אוכל להבחין אבל השאלה היא האם זה בטיוטה יאריס זה מובן שאוט'= רובוטי?

ועוד שאלה -

האם עדיף לי ללכת על רכב של שנתון יותר מעודכן ( פיאט פונטו 2007 ) או טיוטה יאריס הדגם של 2002? יש לציין שהמחירון של שניהם זהה למדי אבל נורא חשובה לי האמינות והחסכון בדלק וידוע שטיוטה לוקחת כאן - אז מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הוא אוטמטי רגיל, החל מ-2006 החל להיות משווק הגיר הרובוטי, אגב היאריס רכב איכותי ,חסכוני ואמין מאין כמוהו, ואם לא פיספת באתר יד 2 יש אחת כזו מיד ראשונה עם 43000 ק"מ למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם ענה נכון,ביד 2 רכבים ממודל 2007 עם הצורה החדשה הגיעו עם הרובוטים.

לגבי פיאט,לה יש רובוטי,הוא פחות מוצלח המגיר של היאריס דור ראשון,מנגד,הרכב גם מאוד חסכוני,בטיחות עדיפה,תא מטען גדול יותר,וכמובן חדש יותר,לכן נכון שהטיוטה אמינה יותר,אבל מדובר פה על הפרש של 5 שנים,זה לא שהיאריס חסינה כול תקלות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים האלו היאריס עם מנוע 1,300 סמ"ק הגיעה עם גיר אוטומטי רגיל.

היה דגם נוסף, עם מנוע 1,000 סמ"ק, שהגיע עם גיר רובוטי "חצי-אוטומטי". מדובר בדגם נדיר יחסית וקל לזהות אותו לפי נפח המנוע.

מה שקראת מתייחס כאמור לדגמים שמשנת 2006 ועד 2012.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מיאריס בשנתונים האלו יש רכב לא פחות אמין - YRV, אבל זול יותר. כמה שאני יודע אותו מנוע וגיר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...