Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מרוצה משירות שקיבלתי אצל מוסך צמרת מורשה שברולט, הוד השרון

sparkgear
שימו לב! השרשור הזה בן 3821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל מטבע יש תמיד שני צדדים.

ערכתי לך קצת את ההודעה, כפי שהיא בהחלט עלולה להתפרש אצל מישהו מהצד השני:

אני לא מכיר את ספארק-גיר אישית ומוכן להניח שהוא בחור טוב, נקי כפיים ובר לבב. יחד עם זאת, לכתוב "לא להיכנס למוסך שברולט" זה כמו לרשום צ'ק ללא כיסוי - מייצר רושם כאילו אתה צודק ומאפשר להנות מהלכלוך שפוזר באופן מיידי גם אם אין לך שקל בחשבון.

נכון לכתיבת אותן שורות לא ידענו (ותכל'ס גם עכשיו לא ברור) אם אדון ספארק-גיר באמת לקוח של המוסך הזה והאם הוא מעוניין בכלל לקבל עזרה או רק ללכלך. זה לא הפריע לספארק-גיר לרשום בפרהסיה את הצ'ק, לצאת בהצהרה ולקבל את המוצר (פרסומת למוסך מתחרה?). הוא אולי עושה את עבודתו השיווקית נאמנה, אבל מה בין זה לבין שירות לקוחות?

אילו באמת הרצון לפתור את הסוגיה היה בראש מעייניו, יכול היה הוא בעצמו ליצור קשר עם שירות הלקוחות של UMI ולברר את העניין בשקט, בלי לעשות יח"צ למעסיק שלו במקביל. הבעיה כאן היא שהעגלה נרתמה לפני הסוסים ומראית העין של "מטפלים בזה" נוצרה הרבה לפני שבאמת הושג פתרון לשביעות רצונם של שני הצדדים.

לפי הדיון החד-צדדי שאנחנו מנהלים פה נראה שהטקטיקה של ספארק-גיר הצליחה - פתרון עוד אין אבל לכלוך גורף על המוסך מקהל הקוראים כבר הושגה. למי שלא מסוגל לראות את התמונה הגדולה ולהבין על מה אני מדבר לא נותר לי אלא לאחל הצלחה בהמשך הדרך, בזכותכם טוקבקיסטים אנונימיים כמו אותו ספארק-גיר ימשיכו לפרוח ולשגשג.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. ה"טוקבקיסט האנונימי" במקרה זה הדהה בשמו המלא, כך שיש חור קטן בטענה שלך.

2. לא הבנתי מה הקשר בין מה שכתבת לבין מה שאני הלנתי עליו ולהתנהלותו של "גיא".

על פניו נראה שמדובר בשני מטבעות נפרדים בעלי ערך שונה.

3. אם שלחתי דיווח על העלבת חבר פורום וזכיתי להתעלמות, מה אני אמור להסיק מזה?

שאענה למעליב באותו סגנון? שנכניס גם את ההורים שלו לדיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני מניח שהחוקר הפרטי שלך כבר יצר קשר עם הבחור ובדק את נכונות השם שסיפק? או שאתה מאמין לכל מה שכתוב באינטרנט, כולל לעובדה ששמי האמיתי הוא צביקה פיק?

2. לא יודע מה זה ערך שונה של מטבעות. אני עובד בענף הרכב ובזכות הפורום הזה יוצא לי לא פעם לשמוע את אותו הסיפור משני צדדים שונים - מהצד של הלקוח ומהצד של בעל העסק. לא תאמין כמה סיפור פשוט ונהיר יכול להשתנות כשהצד השני מספר אותו. אז מי צודק במקרה הזה? לא יודע, אני לא שופט וגם לא בא לי להיות כזה. אני רק יודע שלכל מטבע יש שני צדדים והאמת כמעט תמיד נמצאת איפשהו באמצע.

3. מנהלי הפורום לא חוזרים למשתמשים שדיווחו על הודעה פוגעת באופן שגרתי, אז אי אפשר להסיק מזה כלום. המשך הדיון בנושא בהודעה פרטית מול אחד ממנהלי הפורום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעידן האינטרנט כבר אין צורך בחוקר פרטי - הקהל הוא השופט, המושבעים והמוציא להורג. אני לא יודע מי צודק ומי לא, אך על פניו לא רואה סיבה שאדם יקום סתם כך בבוקר ויחליט לתפור סיפור נגד עסק פעיל ולפרסמו ברשת. בכל אופן, גם אם נניח שה"טוקבקיסט" שיחק מלוכלך, זה לא תירוץ ללכת בעקבותיו ולנהוג באותה צורה. מעסק רציני כמו UMI הייתי מצפה למשחק נקי וממלכתי ולא לססמאות שנזרקות באוויר, בינתיים הם רק מוכיחים כמה רציניים הם עם תגובות כאלה. ואגב, הריון הפילה האפריקאית נמשך 22 חודשים - גם פיסת המידע הזאת רלוונטית לטענה המקורית שלי בערך כמו "הצד השני של המטבע" שלך, לגיטימי ככל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

תודה על כלל התמיכה וההגנה שאני מקבל פה.

אתם צודקים, בדרכ הסיפורים האלו נמצאים איפה שהו באמצע, - ולא אני לא אומר שכך הדבר במקרה הנוכחי.

כבר פנו אליי מחברת umi והם אכן עושים את עבודתם נאמנה, אך עם זאת הייתי מציע שקודם כל יתחילו בבדיקת התנהלות הצד השני.

הסיפור שלי מופיע כאן שחור על גבי לבן ואין שום דבר להוסיף.

מה שנותר כרגע זה רק לאמת את כלל הדברים שכתבת מול ״ צד המטבע השני״ כפי שנכתב.

ואיני מבקש דבר כפי שכבר אמרתי, אלא דבר קטן ופעוט של התנצלות על היחס הפוגעני.

אין לי דבר וחצי דבר לומר על מקצועיות המוסך אף על פי שכתבתי זאת בהודעתי הראשונה.

תודה רבה על הכול- שוב אין לי מילים. ואני רואה שכולם לוקחים את הדבר ברצינות.

בברכה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יזיק לך להפגין קצת יותר כבוד למבוגרים, במיוחד כשאתה בעצמך עדיין לא למדת את ההבדל בין "שלוש פעמים" ל"שלושה פעמים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים צד שני שמה צד שני

תפסיקו לקשקש

הבן אדם כותב שחור על גבי לבן איך העובד במוסך מנבל את הפה

עובד במוסך או מי שלא יהיה היוסי הזה צריך להתבייש על ההתנהגות המבישה שלו

לקוח שמגיע למוסך ומשלם בעבור טיפול לאוטו צריך לספוג התנהגות כזאת ?? הלוו ???? מדובר בלקוח כן אותו אחד שבזכותו אדון יוסי והפקידה מביאים פרנסה הביתה

ספארקגיר התנהגת בעדינות איתו.. אני במקומך עושה לו שם שמות במוסך מקלל ומתנהג כמוהו ליד לקוחות ומבריח כאלה אופציונלים

תפרסם את הסיפור הזה בפורום צרכנות תפוז ובכל הרשתות החברתיות

שערוריה בושה וחרפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשור , אני במקום בעל הרכב הולך לבדיקה של הבלמים במקום מסודר , באם הבלמים נמצאו תקינים - כמובן שמכין תיעוד ושולח אפילו "לשר התחבורה " ומקווה שיזוז משהו .

אני לא מכיר את המוסך המדובר כלל , אך אם משרד התחבורה מוצא שהאיום היה איום סרק , היה צריך לקנוס את המוסך כך שלא ישתלם לו לנסות את זה באם זה המקרה .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...