Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתלת שיער או דיקור סיני להצמחת שיער - מישהו ניסה?

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 3825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש בקהל מישהו שניסה או מכיר מישהו מגוף ראשון שעשה השתלת שיער או דיקור סיני להצמחת שיער?

הגנטיקה מתחילה להשפיע עליי ואני אוהב את השיער שלי =\ :?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא עשיתי השתלה כי הצלחתי למצוא אישה בלי פגמים בולטים לעין גם בלי, אבל מקריאה על הנושא המסקנה היא חד משמעית, ללכת רק על השתלה של 1-2 זקיקים לנקודה, ולא על קבוצות. מכיר את האנשים שנראים כמו ראש דשא? זה קבוצות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה להלחם בטבע, הוא חזק יותר ממך.

אני מתלבט לגבי הנושא. מצד אחד אני מאוד אוהב את השיער שלי ותקופות מסוימות בחיים הייתי גם עם שיער ארוך.

ניסיונות הדמיה שלי עם קרחת מראים שמצב יהיה גרוע

מצד שני, אין לי חשק ללכת למרפאות

דבר אחרון, הטיפול יקר ומרחיק ממני את הרנו קליאו ספורט שאני מקווה שיום אחד תהיה שלי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיפול רפואי . הוא די יעיל אבל לא חף מתופעות לואי ,מצד שני תופעות הלואי הפיכות כלומר אתה יכול לנסות ומקסימום להפסיק.

הטיפול הוא משמר כלומר כלומר זה לא זבנג וגמרנו -אתה מתחיל עכשיו וממשיך כל עוד אתה מעוניין בשיער שלך..

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Koka, על איזה טיפול מדובר?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדורי propecia + טיפול מקומי ב minoxidill . זה השילוב הכי יעיל מבחינה וקלינית וגם די בטיחותי.

זה מסבך עוד יותר את הדילמה שעומדת בפני הבחור, זה או שיער וקליאו ספורט ועם בעיות זיקפה.

או קליאו ספורט וזיקפה רק בלי שיער.

לתשומת ליבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסבך עוד יותר את הדילמה שעומדת בפני הבחור, זה או שיער וקליאו ספורט ועם בעיות זיקפה.

לתשומת ליבך.

הרגת אותי :thumbup:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת ליבך.

LOL

תודה על ההסבר!

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורבא פרח. לכל היותר יש הפחתה בדחף המיני, אבל גם זה לא קורה לרוב האנשים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק. תופעות הלוואי יכולות לכלול גם בין היתר פגיעה בדחף המיני וגם ירידה באונות וגם הגדלה/רגישות בחזה. נכון שאצל הרוב זה לא קורה אבל ממש לא עורבא פרח. שוב אני מדגיש תופעות הלואי הפיכות לכן אין בעיה להתחיל לנסות .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני התעניינתי אצל רופאת העור. הרופאה אמרה לי מפורשות שהקומפלקס המדובר אכן מעקב את הנשירה כל עוד הוא נלקח באופן קבוע. ברגע שמפסיקים הנשירה חוזרת ובגדול. בנוסף, היא ציינה מפורשות שישנה פגיעה בדחף המיני וכל התופעות שהגדיל לתאר KOKA.

אני בכל אופן, הלכתי בדרכו של NITCH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה בעיה...ולא מתלהב מכל העיניין,אני רוצה ילדים :)

ואני ממש אוהב את השיער שלי ..לפחות את מה שנשאר ממנו.

שמעתי על ה IRoller לנשירת שיער..

זה משהו מהפכני לפי מה שאומרים ורואים שיש תוצאות להרבה אנשים.

סוג של שיטה בה אתה מזריק איזה חומר לקרקפת ועובר עם רולר כזה וגורם לקרקפת לקבל דם ובסופו של דבר צומח שיער...

לא יודע אם זה טוב או לא,אבל יש שזה עובד להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...