Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משפחתי חדש באזור של כמה שעולה רכב משפחתי מבית טוב...

carbuyer
שימו לב! השרשור הזה בן 3847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היו לי 2 מאזדות לאנטיס שמאוד נהנתי מהם...

בגדול אני חושב על רכב משפחתי, כנראה חדש, כיום אני נוסע מומצע ומטה מבחינת קילומטרז (מי יודע מה יהיה בעתיד), אבל חשוב לי בעיקר שיהיה רכב אמין (שונא מוסכים), לא זולל דלק יותר מדי (עד כדי, לא בהכרח צריך היברידי), שאנשים גבוהים יוכלו להיכנס בלי בעיה גם מקדימה וגם מאחורה (לא נראה לי בעיה בדגמים של היום, לא?), שלא ירעיש בתוך האוטו, שיהיה דיבורית ו AUDIO של BLUETOOTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכב חדש, ממליץ לבדוק את הטויוטה קורולה החדשה עונה בקלילות על דרישותיך הצנועות

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המשפחתיות החדשות יענו פחות או יותר על הדרישות שלך פחות או יותר ובלי הגדרת תקציב לא ניתן לעזור לך יותר מידי.

בכל מקרה תגדיר אנשים גבוהים אם מדובר ב 1.80 לא אמורה להיות בעיה במרבית הרכבים אבל אם מדובר ב 2 מטר וצפונה זה כבר סיפור אחר.

לגבי דיבורית BLUETOOTH זה קצת טיפשי להגדיר דבר כזה כשיקול מכריע לקניית רכב, מקסימום תתקין אחת בכמה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית מאוד...

קיה סיד החדשה לא רעה בכלל, אם אין לך בעיה עם האצ'בק או סטיישן. גם סיאט לאון יכולה לבוא בחשבון במקרה הזה, קצת יותר זולה.

אם אתה חייב סדאן אז בדוק את הקורולה והאוקטביה החדשות. גם הן אחלה מכוניות משפחתיות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכמעט 2 מטר (גובה). מישהו אמר לי לבדוק גם את המאזדה 3 החדשה (בדגם ה 2000 שלה, כי ה 1500 קצת חלש), איך היא למול הקורולה שכרגע שמעתי הרבה המלצות עליה ?

לגבי התקציב זה גמיש, כמובן שעדיף לשלם כמה שפחות, אבל אם מדובר בהפרש של 10K בין דגמים אז זה אפשרי (אני מבין שמכוניות כאלו הם באזור ה 125K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מנוע 2000 זה יותר בכיוון של 140 אלף ₪...

ה-3 בגרסה החזקה תגיע בפועל רק לקראת סוף השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע מדובר ב"חייב סדאן" ?

לא יודע, שאלתי אותך אם אתה חייב סדאן. אם לא, סיאט לאון החדשה נותנת לדעתי תמורה עדיפה לכסף.

ד"א ברכבים פופלארים שכאלו אפשר לרדת עם הסוכנות במחיר?

תלוי.

ברכבים פופלארים מסוימים, כמו טויוטה קורולה או מאזדה 3, יהיה לך קשה מאוד לקבל הנחה. בטח עכשיו כשהדגם חדש והמלאי מוגבל והמכירות נאות.

ברכבים פופלארים אחרים, כמו קיה פורטה או יונדאי i35, יהיה לך קל הרבה יותר לקבל הנחה ומספיק אפצ'י קטן אחד באולם התצוגה כדי להוריד את המחיר באלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...