Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכלוך שחוק במגנזים

MATAN206XT
שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 206

עכשיו אחרי שאני מנקה את האוטו ומבריק את המגנזים רק הגלגלים הקדמיים ניהים מלאים בלכלוך שחור כזה מגעיל

עכשיו אני לא חושב שזה בכול הרכבים שיש הנעה קדמית

זה בעיה ?

איך אני יכול לבדוק מה זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לניקוי בקלות על ידי אקונומיקה מהולה במים ובעזרת מברשת עם סיבי פלסטיק קשיחים.

הליכלוך נמס בקלות ובעזרת מים זורמים נשטף מהגלגל.

האם מאחורה יש לך בלמי תוף או דיסק? זה גם יכול להסביר את העובדה מדוע מאחור אין לכלוך מאבקת רפידות...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אבק של הרפידות של הבלמים, יש יותר עומס בלימה מקדימה ולכן מקדימה יש יותר אבק רפידות.

אצלו ב 206 (1.4) יש תופים מאחור ולכן אין לו בכלל לכלוך (ולכן אין קשר לעומס הבלימה במקרה הזה).

לעומת הxs ששם יש דיסקים מאחור, וכל שטיפה היא מזכירה לי את זה:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא שאל על הגלגלים מקדימה ששם כן יש דיסקים, ככה או ככה יש שם יותר עומס בלימה ולכן שם יש לו יותר ליכלוך.

מה זה משנה לגבי האחורה שלו בדיוק? אני מקווה שאין לך סטיות

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כתבת:

"זה אבק של הרפידות של הבלמים, יש יותר עומס בלימה מקדימה ולכן מקדימה יש יותר אבק רפידות. "

יותר מאיפה? (אם לא התכוונת יותר מאחור אז אני לא יודע מאיפה התכוונת)

מה שהתכוונתי שיש לו אבק רפידות רק מקדימה, כי מאחור יש לו תוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הליכלוך הזה אחרי כול רחיצה, ועכשיו אני מבין מאיפה ..

בקשר לאקונומיקה - ראיתי בטורבו קלין שיש להם מין חומר כזה בשפריצר שהם משפריצים על הגאנט והוא יוצא מבריקקקקקקק, לי זה לוקח 10 דקות על כול גאנט בשיפשופים + סבון בשביל שיצא ככה ..

שטיפה הבאה אני ינסה את הטריק עם האקונומיקה, דרך אגב אקונומיקה יכול לפגוע בצבע הרכב ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם אין לכם כוח לנקות כל שבוע את הגאנטים משחור, תחליפו (צלחות ו-או רפידות)

לאחר שהחלפתי את הצלחות המקוריות של האוטו (שאחרי יומיים לכלכו לי את הגאנטים) לחדשות+רפידות לא חזר שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם אין לכם כוח לנקות כל שבוע את הגאנטים משחור, תחליפו (צלחות ו-או רפידות)

לאחר שהחלפתי את הצלחות המקוריות של האוטו (שאחרי יומיים לכלכו לי את הגאנטים) לחדשות+רפידות לא חזר שחור.

אין קשר בין תחליפי למקורי, בכל מקרה הרפידה נשחקת ויוצרת אבק ובכך משחירה את הסובב אותה.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אז איך אני באמת יכול לעשות שזה לא יקרה שוב ?

בקשר לנקיון יש לי איזה חומר מיוחד בשביל מגנזיום אחלה של חומר עושה את העבודה אבל זה מבאס שאחרי נסיעה אחת ארוכה יחסית כבר הכול מתחיל להיות עם לכלוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...