Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן [שברולט ספארק, יונדאי I10, קיה פיקנטו]

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 3822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדרישה היא לאחותי, היום נוסעת ב I10 שנת 2010 מליסינג.

הגיע הזמן להחליף את הרכב ועשינו חישוב מחדש של כדאיות, בהתאם לצריכת הדלק שלה, הגענו למסקנה שהיא תחסוך כ 800-900 שח אם היא תעזוב את הליסינג ותקח רכב משלה.

עכשיו ההתלבטות מה לקנות, והאם חדש או יד שניה 2-3 שנים אחורה.

יש דרישה אחת מאוד קריטית, החנייה שלה מאוד מאוד צרה ורק מספר קטן של רכבים מתאימים. כרגע ה I10 נכנסת בול.

ל I10 הנוכחית יש מנוע 1300 אשר נותן ביצועים יפים מאוד לדעתי יחסית למנוע קטן. ה I10 החדשה כבר באה עם מנוע חלש יותר - 1000. הפיקנטו גם מגיע עם 1 או 1.1 (לא זוכר).

שברולט ספארק נבדק ומתאים בגודל, אך לא ידוע לי אם הוא שווה משהו (אמרו לי פעם להתרחק מהשברולטים הקטנים).

האם יש עוד רכב שלא נלקח בחשבון? ומה מומלץ מביניהם. וכמובן בערך הפרש המחירים בין רכב קטן חדש לבין יש שניה שנת 2010-2011 - והאם מצדיק את הבחירה ברכב יד שניה לעומת רכב חדש מהסוכנות?

תודה.

עריכה :

האם ידוע לך הערכת עלויות לביטוח מקיף וחובה לרכב בקטגוריה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר ליונדאי בגירסה אוטומטית יש מנוע 1.25 ו 1.1.

לפיקנטו גם יש מנוע 1.25 בגירסה האוטומטית ו1.0 ברגילה,עכשיו יצא גירסת 3 דלתות עם המנוע החזק 1.25 וגיר ידני.

לכמה חברים יש פה כזאת שברולט והם לא נתקלו בבעיות.

אם יש כסף כדאי חדש,עקב אחריות,אתה הבעלים הראשון.

בכול מקרה אתם מחפשים ידני או אוטומט?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט.

עם כל הכבוד לאחריות, גם רכב בן שנתיים עד 5 לא אמור להתקלקל (כמובן זה תלוי מזל ותחזוקה ראשונית שלו), השאלה הגדולה מה ההפרש במחיר והאם הוא מוצדק להשקיע כדי להיות הבעלים הראשונים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני מודל 2012 עולה בערך 50 חדשה עולה באזור 62,כאשר יש ספארק מוחלשת ופחות מאובזרת ב 55 כנל האלטו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק לא משווקת בארץ עם גיראוטומט כרגע למרות שקיים בשווקים אחרים כך שלא מתאימה לדרישות שלך .

אתה יכול לבחון את ה 107 או ה C1 הרובוטיות - גם קטנות בגודל וגם דינמיות בהתנהלות שלהן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו האוטומטי (1.25 ליטר) הוא רכב נהדר ומהנה לנהיגה (יש לי כזה כבר שנה וחצי), אולם הוא לא חסכוני (בעיקר בנסיעה שאינה בין-עירונית רגועה. אצלי, עם פקקים בחלק מהזמן, מזגן ורגל "קצת כבדה" הוא "עושה" 1:12, ובנסיעה בין-עירונית רגועה הצלחתי להגיע ל-1:14), כך שאינו יכול להכנס לחישובים כרכב חסכוני.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני מודל 2012 עולה בערך 50 חדשה עולה באזור 62,כאשר יש ספארק מוחלשת ופחות מאובזרת ב 55 כנל האלטו.

62 לאוטו? נראה לי רק האלטו (-:

האוטומטיות יותר לכיוון של 75K ולמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סיאט MII היא החזקה ביותר בקטגוריה ומרגישה הכי איכותית וגם די נחמדה לנהיגה.

יש עכשיו מבצע בסיאט מוכרים אותה ב57K בגירסה הידנית 3 דלתות (על הכביש כולל כל האגרות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בדקתי בקטלוגים באינטרנט,

הרכבים היחידים שענו לדרישה של הרוחב הם ה I10 והפיקנטו ששניהם בעצם אותו מרכב, נכון?

את ה C1 אני עוד צריך לבדוק (לא סגור על הרוחב שלו), ה SEAT MII אין נתונים של רוחב אך באתר בחו"ל ראיתי שזה רחב יותר מהנדרש, אני עוד אבדוק אצל היבואנים.

הספארק נפסלה בגלל שאין אוטומטית.

בהנחה שנשאר רק ה I10 והפינקטו, על מי מהם הייתם ממליצים? גרסה אוטומטית ונפח 1.25.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בדקתי בקטלוגים באינטרנט,

הרכבים היחידים שענו לדרישה של הרוחב הם ה I10 והפיקנטו ששניהם בעצם אותו מרכב, נכון?

את ה C1 אני עוד צריך לבדוק (לא סגור על הרוחב שלו), ה SEAT MII אין נתונים של רוחב אך באתר בחו"ל ראיתי שזה רחב יותר מהנדרש, אני עוד אבדוק אצל היבואנים.

הספארק נפסלה בגלל שאין אוטומטית.

בהנחה שנשאר רק ה I10 והפינקטו, על מי מהם הייתם ממליצים? גרסה אוטומטית ונפח 1.25.

I10 אמורה להיות מוחלפת הדגם הנוכחי וותיק , אם ההחלוה היא בין שתיהן אז מבחינת עיצוב הפיקנטו נראית יותר פרופורציונלית , אבל זה עיניין מאוד אינדיווידואלי .. ליונדאי לעומת זאת תקרה יותר גבוהה אז היכן שמרגיש יותר נעים . מבחינת אמינות שתיהן יפגינו אותה רמת אמינות , צריכת דלק די זהה גם כן ( לא מדהימה ) .

נסיעת מבחן על שתיהן תפתור לך את הדילמה . לגבי נוחות בעיר אני חושב שהיונדאי מכויילת יותר טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סיאט MII היא החזקה ביותר בקטגוריה ומרגישה הכי איכותית וגם די נחמדה לנהיגה.

יש עכשיו מבצע בסיאט מוכרים אותה ב57K בגירסה הידנית 3 דלתות (על הכביש כולל כל האגרות)

המנצע של ה -72 שעות החדש , ביטל את המבצע של ה-57000 ש"ח על הכביש . הייתי בסוכנות . המחיר הוא 62900 ש"ח .

מזה מורידים 2000 ש"ח ל72 שעות של המבצע . זה יוצא על הכביש 61000 כולל קודנית .

בלי שום קשר , זה רכב קטן , רחב ומרווח מבפנים , חסכוני , זריז מאוד ובטיחותי . וכרגע יש את המבצע "חבר מביא חבר" . טיסה

לברצלונה לכמה ימים + הכל כלול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתלבטות היא בין הI10 לפיקנטו, אין ספק שהייתי הולך על הפיקנטו למרות השדרוג העתידי של היונדאי. הפיקנטו כבר על הכבישים מספיק זמן הוכיחה את עצמה כרכב המיני הטוב ביותר. עדיף ללכת על משהו בטוח עם הוכחות ולא על משהו שעוד לא נבחן כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...