Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyo t1r vs toyo t1 sport

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 3829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי מבין השניהם ? המידה היא 245.45.r18

מישהו שמע על הטויו ספורט בנתיים יש לי דעות טובות רק לגבי הt1r...

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי מ T1R ל- T1 SPORT לפני כ 10K ק"מ , בינתיים מרוצה מאוד.

צמיג אוחז יותר טוב ואפילו יותר שקט (במפתיע).

מחכה לבחון אותו בחורף על רטוב, כדי לראות האם יש שיפור גם כאן. על הנייר למיטב זכרוני- אמור להיות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לרביעייה 18 2600 כולל מעמ והרכבה זה מחיר טוב?

זה הכי טוב שמצאתי ...

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לרביעייה 18 2600 כולל מעמ והרכבה זה מחיר טוב?

זה הכי טוב שמצאתי ...

אני רכשתי רביעייה 17" במחיר של כ2300 כך שזה הגיוני.

בדוק אצל אנטון,אצלו תמיד הכי נמוך (למרות שבמקרה שלי שילמתי עוד 100 ש"ח לרביעייה והרכבתי במקום עם ציוד איכותי)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי רביעייה 17" במחיר של כ2300 כך שזה הגיוני.

בדוק אצל אנטון,אצלו תמיד הכי נמוך (למרות שבמקרה שלי שילמתי עוד 100 ש"ח לרביעייה והרכבתי במקום עם ציוד איכותי)

מי זה אנטון ? מספר משהו ?

ישמעוד המלצות טובות בטווח מחירים האלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בדפי זהב "צמיגי אנטון" ביפו.

יש גם צמיגי שואף ברמת גן, שקיבלו המלצות טובות מכמה פורומיסטים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסא 23 ...

רקדנית המדינה ואקרובטית השטחים.

זה היה מתבקש.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...