Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם התחלנו לערב הורים,אז עזרה לאבא

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע לרוסיה ל-4 שנים.צריך לקנות רכב. הרכב יישא לוחיות דיפלומטיות , כך שהוא גם פטור ממיסים (כלומר,יעלה משהו כמו 40-45 אחוז ממחירו בארץ).

כיוון שאיכות הכבישים מחוץ לעיר נמוכה למדי ,וכן גם שלגים רבים וכו' - הוא מעוניין ברכב מוגבה משהו , עם עדיפות להנאה (או הנעה,מה שתבחרו) כפולה.

אני לא ממש משוכנע שהוא יידע להבחין בין הגה מתקשר לכזה שלא,אבל בוודאי יעריך אחיזת כביש גבוהה.

נוחות,הן מבחינת מתלים והן מבחינת מנוע חזק דיו שיאפשר נסיעות ארוכות מבלי לעייף (מי אמר לאנטיכס?) הם בבחינת דרישות די MUST (כמובן,נוחות במגבלות רכב כפול הנעה).

הגיר-ידני.

נוסעים-לרוב 2 , לעיתים רחוקות 4,אולי 5.

מס. דלתות- 5.

שיקול חשוב נוסף - הרכב צריך להיזון מדלק נטול עופרת (סולר שם הוא פיגולים,משהו ברמה של סיני לפני 10 שנים).

ואחרון - שירות ואמינות. לפי מה שביררתי לטויוטה ניתן לקבל שירות טוב למדי בכל רחבי מדינת הענק הזו, סובארו מעט פחות.האירופאיות הן חידה בעבורי בנושא זה,כמו גם שאר היפניות.

לאור הנתונים העליתי את המועמדות הבאות:

יפן :

1. טויוטה RAV4.

2. הונדה CR-V.

3.סובארו FORESTER.

4.סובארו OUTBACK.

אירופה:

1.רנו סניק RX4.

2. לנד רובר פרילנדר.

הפרילנדר נופל ראשון , מוניטין מפוקפק ושירות לא ידוע.

אחריו ההונדה - נראה יפיוף מדי ,לא מצא חן בעיני שנינו.

הפורסטר המכוערת משהו נפלה הלאה.

כעת ה-OUTBACK. למרות שאני הייתי בוחר בה קרוב לוודאי ( אם זה היה בארץ ) , אני לא בטוח לגבי איכות השירות שניתן לקבל שם מחוץ למוסקבה.

הבאה בתור היא הרנו. למרות העיצוב שמאוד מצא חן בעיני אבי , גם כאן- יש בעייה שבתנאי הארץ לא הייתי מתייחס אליה - השירות והמוסכים. כמו כן נדמה לי שהמנוע מעט חלש על הרכב. מישהו בדק אותו או שמע עדות ממקור ראשון?

אם כך,נותרתי עם ה-RAV4 , כהמלצה (מחיר של כ-90,000 ש"ח) - עונה על הדרישות הבסיסיות,מנוע נעים וטוב,שירות (על פי המידע שקיבלתי) זמין,מוניטין אמינות נאה למדי.

עדיין לא פסלתי לחלוטין את הסניק,ואני בוודאי פתוח לשמוע הצעות מכיוונים שפספסתי.

חבר השופטים - התנגדויות,הסתייגויות,הצעות ייעול,כיוונים שלא חשבתי עליהם,סעד,מין,כלכלה?

תודה מראש

שמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם וולבו S60?

אודי A4 קווטרו?

לדעתי הפורסטר הוא העדיף, אם הוולבו לא באה בחשבון, וגם אחרי הA4.

הסניק לא מבריק, ועלול לעייף בנסיעה ארוכה בשל מנוע..הממ.. חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר האם ראית את הפורסטר החדשה? יצא דגם חדש לשוק והוא נראה לא רע. מאחורה טיפה מוזר אך מלפנים ומהצד - לא רע! בגרסת הטורבו הוא גם רכב די חזק...

במידה והולכים על האופציות שרועי הציע (רכב לא מוגבה) אפשר להוסיף גם את ה B4 לרשימה.

הRAV 4 קיבל במבחנים שאני קראתי ציונים יפים מאוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי מחפש רכב עם יכולת שבילים ,כך שאני חושב שהלא מוגבהות יורדות מהפרק .

כמו כן ,עוד דבר ששכחתי להזכיר , כיוון שהרכב יישא לוחיות דיפלומטיות ומדובר בשגרירות הישראלית , כנראה שהאודי/וולוו הן בבחינת טאבו (משיכת תשומת לב וכאלה , למשרד החוץ הפתרונים).

אכן לדעתי הפורסטר/אאוטבק עדיפות על הטויוטה , אבל מטריד אותי עניין זמינות המוסכים (לא שיש תכניות להיכנס כל שני וחמישי למוסך ,אבל בכל זאת ,מדובר במדינה שהיא מעט מעל 555 ק"מ מקצה לקצה...)

עוד הצעות אולי ? או שמיצינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...