Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] האומנם רוכבי הדו"ג מסתכנים יותר מחבריהם נוסעי המכוניות?

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן הדיון לא ימוצא לעולם, ומסיבה אחת ומאוד פשוטה: חינוך זה לא מדע ! אין תשובה אחת נכונה או לא נכונה חגבי איך צריך לנהוג.

אני מאחל לכולכם שתעשו את ההחלטות הנכונות.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פנה לאתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אשר עוסק באיסוף נתונים לגבי תאונות דרכים על פי חלוקות מגוונות:

http://transport.cbs.gov.il/StartPages/Main.aspx

ניתן גם לפלח נתונים מדוייקים לגבי תאונות אופנועים על פי משתנים נבחרים. מדובר במחולל לוחות בבנייה עצמית:

http://transport.cbs.gov.il/NetTableBuilder/Main.htm

בשורה התחתונה: אנחנו רוכבים כי זה מסוכן, ומתמודדים עם זה יום יום כחלק מהווית החיים שלנו. זה עושה לנו את זה. ועם השנים, זה רק מרגש יותר. כל השאר, הצדקות לצרכי יחסי-ציבור.

מנשה ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מחכים לנתונים המדוייקים!!!!!!!

(וזאת לשם ויכוח עם האישה )

לדוגמא בשנת 2002 נהרגו 39 רוכבי אופנוע לעומת 278 הרוגים בכל כלי הרכב.

באותה שנה היו בישראל 1.96 מיליון כלי רכב, לעומת 79 אלף כלי רכב דו גלגליים.

תעשה את החשבון ותגלה שלפני הכנסת הנסועה למשוואה הסיכון לההרג על אופנוע הוא בדיוק פי 3 מאשר ברכב אחר.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מסדר להם פגישה עם הורים לבני גילך שכן רוכבים . יש רבים כאלה במועדון האופנועים הישראלי והם יוכלולראות הורים שנוהגים וגם רוכבים אחרת.

דרך אגב, זה לא ממש נורא אם לא תרכב עכשיו אבל זה יהיה ממש גרוע אם תקריב את יחסיך עם ההורים על מזבח הרכיבה.

יש גם טיעונים כאלה: נכון שנהרגו 32 רוכבי אופנועים בכביש אבל לא נהרג אף רוכב אופנוע בשטח - אז אולי כדאי להתחיל את ההתנסות ברכיבה דווקא ברכיבה על DR350 ולא אופנוע כביש ?

שבילאות פעילה זה העניין

טיולי השבילים של מועדון האופנועים כל שבת שניה בחודש עדכונים באתר המועדון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מסדר להם פגישה עם הורים לבני גילך שכן רוכבים . יש רבים כאלה במועדון האופנועים הישראלי והם יוכלולראות הורים שנוהגים וגם רוכבים אחרת.

דרך אגב, זה לא ממש נורא אם לא תרכב עכשיו אבל זה יהיה ממש גרוע אם תקריב את יחסיך עם ההורים על מזבח הרכיבה.

יש גם טיעונים כאלה: נכון שנהרגו 32 רוכבי אופנועים בכביש אבל לא נהרג אף רוכב אופנוע בשטח - אז אולי כדאי להתחיל את ההתנסות ברכיבה דווקא ברכיבה על DR350 ולא אופנוע כביש ?

ובשנת 2003 לא טבע במקלחת אף רוכב אופנוע ים. שטח זה שטח, כביש זה כביש ולא לערבב בינהם.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...