Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החוק אומר לגבי בניית בית על נגרר כמו פה

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבדוק גובה - שלא תתקע במעבר בגשרים/ מנהרות / מעבר תת-קרקעי.

לא לחרוג ממידות הנגרר.

לוודא שהבית עומד בלחץ של הרוח בזמן נסיעה / תאוטה.

לא עולים בי רעיונות נוספים כרגע. מציע לבדוק זאת מול יצרן הנגרר ו/או מול מכון טסטים.

כל זאת - בהנחה שמדובר בנגרר תקני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הבנייה תחשב את המשקל של הבית כולל הנגרר עצמו, כולל אביזרים כגון מיכל מים, ריהוט פנימי וכו.

בנייה כזו מעץ תהיה כבדה מאד, כנראה שמעבר למה שחוקי לגרור ולהעמיס על הנגרר.

תזדקק בכל מקרה לנגרר עם בלמים, ותבדוק מה המשקל הכולל שמותר לך לגרור עם הרכב שלך - מוגבל לטון וחצי עם רשיון ב.

הייתי בודק כיוון של בנייה קלה יותר בדומה לאוטו-קראוואן, מסגרת מתכת (ברזל/אלומיניום), קירות ותקרה מלוחות פלסטיים (פוליקרבונט/PVC) ובידוד איכותי בחלל הקיר.

כמו שנאמר קשה להאמין שיעבור טסט, גם מבנה של נגרר אסור לשנות לפי מיטב ידיעתי.

תשקול מבנה מודולרי שמתחבר לנגרר עם ברגים וניתן להפריד לצורך טסט.

בשורה התחתונה מה שעובד בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות לא בהכרח מתאים לארץ המגבלות הבלתי אפשריות ......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק של משקל מקסימלי של נגרר, זה משתנה מרכב לרכב (הרכב הגורר)

אם אתה שואל אותי לגבי "טסט" בגלל שזה נראה לי משהו חריג תהיה לך בעיה לכאן ולכאן חלק מן המקומות יעבירו אותך וחלק יכול להיות שלא, פשוט בגלל שאין לזה הגדרה בחוק לפי מה שאני יודע.

asdasdasd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...