Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיכת מטען של מקיטה מ 110V ל- 220V

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 3830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רכשתי בארהב זוג מברגות מקיטה.

המטען שמגיע איתן עובד על מתח של 110V , האם ניתן להחליף צ'יפים בתוכו ולהופכו למטען שיעבוד על זרם של 220 V

(כמובן, בפשטות יחסית..)

כרגע אני משתמש בשנאי שממיר 220 ל 110 לשם ההטענה אולם הייתי מעדיף להיפטר ממנו.

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל אפשרי, כולל לבנות מעגל כזה מאפס, זו לא השאלה.

מכיוון שפרוייקט כזה יערב עבודה על PCB והחלפה של ICים כאלה ואחרים באריזות שונות ואולי גם עבודה ב-SMT, ונגיד וקיבלת מדריך 1-2-3 איך לעשות את זה, נשאלת השאלה האם יש לך את המיומנות והכלים המתאימים לעבודה שכזאת, מבלי להשמיד את הלוח, ולהפוך את המברגות שלך למעצורי דלת יקרים במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו לא כתב פעם שהוא קנה פשוט את המטען 220V מהיבואן בארץ יחסית בגרושים?

יחסית בגרושים = לא הרבה יותר מ-150 שקל, תמורת מטען מקורי מהיצרן שמיועד לעבוד מראש במתח של 220V

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת השאלה האם יש לך את המיומנות והכלים המתאימים לעבודה שכזאת, מבלי להשמיד את הלוח, ולהפוך את המברגות שלך למעצורי דלת יקרים במיוחד.

כן.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהם דיי חצופים שהמטען שלהם הוא לא מסוג universal input. הרבה מאד מכשירים כבר מגיעים ככה.

לעיתים ההמרה פשוטה ולפעמים מאד לא מעשית. אם אין לך ידע להתעסק בזה בעצמך הייתי מציע לך להמשיך להשתמש בשנאי וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, רוב הספקים מסוג SWITCHING הם כבר UNIVERSAL INPUT (פשוט כי הרכיבים הם כבר זולים יותר מרכיבים מותאמים למתח ותדר ספציפי, לא משום סיבה אחרת), מה שגורם לי לחשוב שרוב הסיכויים שהשנאי הוא ליניארי, מה שלפחות בתאוריה (לא ראיתי את המעגל) אמור לעשות את העבודה קלה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מושג כזה שנאי לינארי (יש אבל בהקשר של תגובת תדר). אתה מתכוון אולי לספק לינארי שבעצם הוא כינוי (מאד לא מדויק) לספק שמבוסס על מייצב לינארי (לאו דווקא כולל שנאי). בכל מקרה מסופקני שבמקרה דנן יש שם שנאי מוריד מתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התכוונתי לספק ליניארי, שבשימוש הנפוץ שלו כולל בערך שנאי AC-AC גדול (שאמור לעמוד בעומס), כמה קבלי סינון, גשר דיודות לישור, וקבל ישור ל-DC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט זה לא.

הפעם, אני נאלץ לחלוק עלייך.

נתקלתי בבעיה זו לפני כחצי שנה ולאחר גיגול קצר מצאתי את הלינק הבא:

http://folk.uio.no/rickyh/DC18RA/

חיש שמתי פעמי לסימן טוב, רכשתי את האביזרים הדרושים, 4 דקות של החלפת קומפוננטים והפלא ופלא, המטען עובד על 220V.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי, שנאי רגיל ולא ממותג.

כמו שנאמר, 5 דקות עבודה וזהו.

אבל כמו שאמרתי, מצריך כלים להסרה של הרכיבים מומלץ שיעמדו בתקן LEAD FREE, וכישורי הלחמה בסיסיים, אם אדם מוצא את עצמו מול פרוייקט שכזה ופעם ראשונה בחייו מחזיק מלחם ביד, שיוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...