Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 0.9 ידני או פיג'ו 208 1.2 ידני

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 3857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביומיים האחרונים נכנסתי להתלבטות קשה. אם אני אמהר אני עדיין יכול לבטל את העסקה על הקליאו בלי קנסות. הסיבה שאני אומר את זה כי קראתי המון מבחנים מחמיאים ל208 עם מנוע ה 1.2 VTI. ועכשיו היא מגיעה עם אבזור נדיב יותר ובמחיר נמוך מהקליאו. בייחוד קראתי על החיסכון בדלק. אומנם לא עשיתי נסיעת מבחן ( אלך מחר בבוקר ) אבל הייתי רוצה לשמוע מחברי הפורום שנסעו בדגם הזה. האם מורגש מחסור בכוח? איך היא מתמודדת עם עליות ( ירושלים, גליל עליון, רמת הגולן )? והאם באמת כדאי לעשות את המעבר. כרגע מה שמאוד מושך אותי זה דווקא עיצוב הפנים ואיכות החומרים הטובה משמעותית מהקליאו ( לפי מה שאני זוכר ). אחרי ישיבה ב208, הקליאו נראית פתאום מיושנת ומצועצעת.

מה שכן, אחרי כמה פיג'ו שעברו במשפחה אני יודע שאומנם בהתחלה הרכב נראה טוב ואיכותי, אך עם הזמן הריפודים מתחילים להיראות פחות טוב, וכך גם הפלסטיקה ( מתקלפת לדוגמה ב C4 במתגי החלונות ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לראות איך נראית ה307 בת 12 שלי,חדשה לחלוטין.

מעבר לזה שאני אוהב את הרכבים של פיגו,ע"פ מבחני דרכים לשני הרכבים בארץ,דווקא ה208 קיבלה תשבחות רבות,הקליאו קיבלה נו נו נו גדול על שהיא מאד נוקשה[המתלים].

לדעתי ה208,במיוחד בגרסת ה1.2 פשוט רכב טוב יותר מהקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנוע ומומנט הקליאו יותר חזקה ( מנוע טורבו ) כך שכח זמין בעליות יהייה זמין יותר בקליאו לעומת הפיזו.

לגבי העיצוב - זה מאוד אינדיווידואלי אם אהבת את העיצוב של האחת על פני השנייה אז לך עם הבחירה שלך.

מה שכן המושבים בפיזו הרבה יותר נוחים ותומכים מאשר ברנו. לגבי איכות חומרים שתיהן לא ממש שיא האיכות ( פלסטיק קשיח שולט ברוב חלל הפנים למעט החלק העליות של הדשבורד) .

לאבי איבזור ברמת הגימור הגבוהה שתיהן פחות או יותר זהות ( כולל מסך המגע )

מנסיעת מבחן שביצעתי על הקליאו ( 1.2 אטמוספרי) היא לא ממש נוחה בשיכוך מהמורות וגם לא שקטה במהירויות שיוט , לגבי הפיזו הטענה שגם רועשת מידי מלבד זאת נוחה וגמישה .

בצע נסיעת מבחן ואז תוכל לשפוט בעצמך לאיזו מהן אתה מתחבר יותר .

אני למשל לא התרשמתי מעיצוב הפנים של ה 208 - הזכיר לי 205 עם עדכון קל ( לוח המכוונים ממש קטן ומוסתר על ידי ההגה ) לעומת זאת ההגה קטן ונעים , ידית ההילוכים נעימה יותר מאשר ברנו . ברנו גם איכות לא אחידה המסך נראה כאילו התווסף אחרי שגמרו לעצב את חלל הפנים , תא הכפפות פתיחה סגירה מרגיש ממש זול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-208 אחלה מכונית. ריפודים ופלסטיקה זה בעיקר איך שמתנהגים לרכב. אם יודעים לשמור ולחנות במקום מוצל ומקורה הכל נשמר נהדר. כל אחד ואיך שהוא מתנהג לאוטו שלו ככה הוא נשמר. נכון יש מכוניות שאיכות החומרים וההרכבה שלהם מלכתחילה ירודה והכל מתפרק אבל פיזו היא לא אחת מהן ואם תשמור על האוטו לא תהיה לך שום בעיה עם החלקים והריפודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפותח השרשור, האם עשית נסיעת מבחן על שתיהן?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נשארתי עם ההזמנה של הקליאו. אומנם בעיצוב הפנים, המושבים ואולי צריכת דלק ה 208 מתעלה. אבל מבחינת שאר הפרמטרים - הקליאו לוקחת. בין אם זה HILL HOLDER , מערכת ניווט מקורית מובנית ומנוע גמיש וחזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נשארתי עם ההזמנה של הקליאו. אומנם בעיצוב הפנים, המושבים ואולי צריכת דלק ה 208 מתעלה. אבל מבחינת שאר הפרמטרים - הקליאו לוקחת. בין אם זה HILL HOLDER , מערכת ניווט מקורית מובנית ומנוע גמיש וחזק יותר.

מה הצפי לאספקת הרכב?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הרכב בארץ. הכנות אחרונות ואני מניח שהשבוע - שבוע הבא מקסימום. מה גם שביקשתי מהסוכנת לעכב את ההכנה של הרכב כדי להרוויח את מבצע "חבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...