Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוע גבוה עם רוכב נמוך -KTM400

ehood
שימו לב! השרשור הזה בן 7120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קודם כל, אני רוצה להודות לכם. לפני כחודשיים ביקשתי המלצות לקניית אופנוע וקיבלתי הרבה תשובות. השבוע קניתי KTM 400 שנת 99 במחיר פייר.

אבל... אלוהים לא חנן אותי בגובה (אני 162 ס"מ בצל) והאופנוע קצת גבוה לי אפילו שהקפיצים במינימום.

המוסך (אופ-רוד) הציע לי לקצר את הקפיץ והבוכנה כדי להנמיך את האופנוע בעוד מספר סנטימטרים...

מה דעתכם על פעולה שכזו ?

תודה,

אהוד

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך הרבה בררות, אוף רוד מוסך טוב ובעל מוניטין בכתומים.

האפשרות השניה היא לטוס לספרד ולמצוא מיטה שמותחת אנשים(כמו בזמנים חשוכים יותר):wink: .

האפשרות של אוף רוד נראת לי הגיונית יותר, ופחות כואבת.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קודם כל, אני רוצה להודות לכם. לפני כחודשיים ביקשתי המלצות לקניית אופנוע וקיבלתי הרבה תשובות. השבוע קניתי KTM 400 שנת 99 במחיר פייר.

אבל... אלוהים לא חנן אותי בגובה (אני 162 ס"מ בצל) והאופנוע קצת גבוה לי אפילו שהקפיצים במינימום.

המוסך (אופ-רוד) הציע לי לקצר את הקפיץ והבוכנה כדי להנמיך את האופנוע בעוד מספר סנטימטרים...

מה דעתכם על פעולה שכזו ?

תודה,

אהוד

כשאתה כותב שהקפיצים במינימום למה אתה מתכוון, למיקום שלהם או לעומס שלהם?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה כותב שהקפיצים במינימום למה אתה מתכוון, למיקום שלהם או לעומס שלהם?
אני לא מבין את ההבדל: אנשי אופ-רוד כבר שינו את המיקום של הקידמיים וסגרו את הקפיץ של המזלג האחורי כמעט למקסימום.

השאלה שלי: האם אפשר לבטוח באנשי אופ-רוד שיעשו את השינוי בלי שייפגע האופנוע - ואני מבין מהתשובה הראשונה שאפשר לבטוח בהם...

אהוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההבדל: אנשי אופ-רוד כבר שינו את המיקום של הקידמיים וסגרו את הקפיץ של המזלג האחורי כמעט למקסימום.

השאלה שלי: האם אפשר לבטוח באנשי אופ-רוד שיעשו את השינוי בלי שייפגע האופנוע - ואני מבין מהתשובה הראשונה שאפשר לבטוח בהם...

אהוד

היי אהוד,

גם אני נתקלתי בקושי שאתה מדבר עליו.

גם אני לא מהעמלקים וכשהיה לי אופנוע דומה (SC) , נתקלתי בקושי של המיתלים כבעיה.

אני פתרתי את זה ע"י טכניקת רכיבה אבל לשאלתך, אופ-רוד בהחלט מוסמכים לבצע שינוי במיתלים

בלי לעורר יותר מדיי חששות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא עמלק, אבל אם תשפר את טכניקת הרכיבה שלך הכל יסתדר.

מישהו אמר פעם: תרכב על הגלגלים ולא על הרגליים

מוסך אופרוד הוא מוסך אמין וטוב. הם יודעים את העבודה.

אתה יכול גם ללכת לאוריה כרמלי. מיקצוען בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מה דעתכם על פעולה שכזו ?

תודה,

אהוד

הייתי מציע לך לדבר גם עם אוריה ממוסך "ספין" על הנושא..

בכל אופן, אני נגד שינוי בלתי הפיך במתלי האופנוע...אח"כ תצטרך לפצות את הקונה הבא בלא מעט כסף ולכן, אני מצטרף להמלצתו של הסקניה בנושא שינוי תנוחת הרכיבה.

כמו כן, קרא כאן על מתלים כדי להבין את המושגים השונים ועל מה בדיוק אתה מוותר כשאתה מקצר מהלך מתלה

http://www.fullgaz.co.il/tech/suspension/suspension1.html

(ארוך, מפורט מאוד, אבל מלא במידע שימושי)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שיחה עם עופר מאופ-רוד אני מבין שקיצור הקפיץ המרכזי מתבצע ע"י תהליך של הוספת רכיב שמנמיך את חיבור קצה הקפיץ. כאשר מסירים רכיב זה אזי האופנוע חוזר לגובהו המקורי.

כך שבסיכום - נראה לי ששווה להשקיע כמה מאות ש"ח לתהליך הפיך שיוריד את הכיסא בערך ב 3-4 ס"מ הכל כך נחוצים (בגובה ! בגובה !... :wink: )

תודה על כל התגובות.

אהוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...