Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה - איך עקצו אותי בקרסו עם מקדמה לרכב חדש

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 3827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב לטריק הבא. באתי להתעניין ברכב, לא היה במלאי וגם המחיר היה גבוה. איש המכירות שידל אותי לשלם מקדמה להזמנה ולא הסכמתי. אז הוא התקשר אליי אחרי כמה שעות, אמר שהשיג מחיר טוב ושהוא יוכל ללחוץ על המנהל עוד אם אני אשלם את המקדמה באופן פיקטיבי, כלומר למרות שאני לא רוצה את האוטו כרגע. הוא הבטיח שהיא תוחזר לי במלואה אם לא אהיה מרוצה מההצעה החדשה, ושהוא יחזור אליי עוד באותו היום. שילמתי טלפונית 2000 שקלים והקלטתי את כל השיחה. אחרי שעה הוא חזר עם הצעה גבוהה מדי, ואני הודעתי לו שאין מצב ושיבטל את ההזמנה. בסך הכל ההזמנה היתה במערכת שעה אחת.

עכשיו התחילה מסכת של מילוי טפסי ביטול ושיחה עם נציגה שמבררת למה אתה מבטל וגם מציעה עוד הנחות (כמו בשוק). התעקשתי שאני רוצה את הכסף בחזרה מיד, ונעניתי שהוא יגיע בשיק עוד 20 ימי עבודה!!!

הזמן הזה כבר חלף, וכסף אין. איש המכירות נהנה מפתיחת הזמנה ("ליד") שמתווספת לסטטיסטיקה האישית שלו, קרסו נהנים מהכסף שלי כבר חודש וחצי, ואני בחיים לא אקנה אצלם אוטו. מקווה שגם אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קרה לאבא שלי לפני כמה שנים ב AVIS.

שילמנו 2000 ש''ח "דמי רצינות",לאחר שסיכמנו על רכב ומחיר,הרכבים שהגיעו היו גמורים אחד אחרי השני.

אבא שלי ביטל את העסקה אבל הכסף חזר בצ'ק רק אחרי חודשיים+. בסה''כ אתה צריך לשבת להם על הראש ואתה תקבל את הכסף שלך.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שילמת ?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיתקשר לחברת האשראי ויבטל את החיוב בטענה שהטעו אותו לגבי המחיר הסופי ושלא מוכנים להחזיר את הכסף ובכלל לא להיכנס לנושא שיחזירו עוד 20 יום. שילמת באשראי אז קבל את הכסף חזרה באשראי ומייד ושלא יחרטטו שאי אפשר לבטל אשראי אחרי יום.

אני חושב שחברת האשראי חייבת לבטל עסקה טלפונית ואז לפנות לבעל העסק לברר את הנושא.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין,זו חברה גדולה יחסית ויש אצלם הרבה לקוחות.

תשלח מכתב,תתקשר שוב ושוב ובסוף הכסף יחזור.

כנראה אבד בתוך הבירוקרטיה-זה קורה.

היה לי מקרה אחר לפני כמה שנים בחברה אחרת שהשארתי מקדמה על רכב שהיה אמור להיות "במצב מצוין"

(זה היה מאזדה 3 שנת 2006 בשנת 2008-לפני 5 שנים) ולאחר הבדיקה התגלה כי הרכב עם תאונת שלדה.

אחרי כמה טלפונים ומכתבים ומיילים הכסף הוחזר.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר ברמה של מגרשי הרכב מסוג לא הכי משובח הייתי אומר (אם כל דבריך באמת נכונים וכך זה השתלשל).

מצויין שיש לך הקלטות של השיחות.

לדעתי, תאיים עליהם בפנייה משפטית + למדורי צרכנות בעיתונות. הם כבר יעשו מזה מטעמים.

כ"כ שתף את המקרה בכל הרשתות האפשריות. (פייסבוק וכו').

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג בסוף יחזירו לך את כל הכסף . ואני מניח שזה יהיה בציק , ובדואר ובתוך 20 ימי עבודה , ללא שישי , שבת , חגים וערבי

חגים . הם ייחכו בדיוק 20 ימי עבודה , הציק יישלח , והוא יהיה אצלך באיחור קטן . אל תתרגש מזה יותר מדי .את האשראי לא יבטלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מבין את הכעס, אבל אין יותר מידיי מה להתרגש, יכול להיות גם שהעיכוב נובע מכל החגים שנפלו עלינו לטובה.

היה לי מקרה דומה עם סיאט (צ'מפיון) לפני שנתיים.

היה איזשהו עיכוב של שבוע בקבלת הצ'ק.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני "שריינתי" פיאט פנדה מאלבר נראה לי לאחר בדיקה הרכב התברר בגמור בלשון המעטה, דמי שמירת הרכב (2000 ש"ח כמדומני) הוחזר לאחר חודש משהו כזה,

סבלנות ותלחץ עליהם...

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם חברות אחרות, אבל אני בחים לא מסכים לשריין באמצעות תשלום באשראי=הכסף ביידיים שלהם.

את שתי הפיאטים שלי ושל אחותי קניתי בטרייד אין של היבואנים -"טרייד מוביל" ואצלם מספיק לתת צ'יק דחוי של 1000 ש"ח בתוספת כיתוב של "לביטחון בלבד", בסוף מקבלים ישר את הצ'ק בלי בעיה ובלי מילוי טפסים וכו'.

למה לתת להם אשראי?? זה כמובן יחייב המתנה של מעל לחודש במיקרה הטוב לזיכוי החשבון.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הסיפור לא הבנתי אם מדובר ברכב חדש של רנו, רכב חדש של ניסאן, רכב חדש של אינפיניטי או רכב משומש מקרסו טרייד אין?

או שאולי אני צריך להתרחק כדבריך מכולם? כולל קרסו נדל"ן שבכלל עוסקת בנדל"ן מניב?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקצו ולא נעליים

אבל באותה מהירות שידעו לקבל את הכסף באותה מהירות צריכים להחזיר את הכסף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכעס שלך נובע מחוסר הבנה וניסיון במצבים דומים בעבר וגם ההקלטה של השיחה היתה מיותרת, גם אם היית רוצה את הרכב במחיר ההתחלתי ללא כל הנחה ואומר ואפילו חותם חוזה רכישת רכב בו מצויין הסכום הנ״ל, היית רשאי לבטל את ההזמנה בתוך 14 ימים ולקבל את המקדמה ששילמת (לפי תקנות הגנת הצרכן בדבר ביטול עיסקה וכל עוד שהרכב לא נרשם על שמך דבר שקורה רק לאחר תשלום כל סכום הרכב ליבואן. רשאים לקחת דמי ביטול של 5% אחוז מערך הרכישה או 100 ש״ח, לפי הנמוך, כלומר 100 ש״ח, אבל בפועל היבואנים לא גובים דבר)

הכסף יוחזר לך הסר דאגה מליבך, מאחר ומדובר בחברות ויש מערכת חשבונאית מסובכת זה לוקח זמן.

בשנה שעברה ביצעתי שתי הזמנות רכבים חדשים מטויוטה וסקודה תוך תשלום מקדמות בסך 2,000 ש״ח ואת שתיהן ביטלתי. קיבלתי את ההחזר אחרי כחודשיים לערך. בסקודה ביטלתי את העיסקה עוד כאשר השיק שמסרתי עדיין היה פיזית בסוכנות עצמה ועוד חבר שלי עובד שם והוא אמר לי שאי אפשר שאבוא ואקח את השיק מהסיבה הנ״ל.

דרך אגב הציעו לך הנחות נוספות ״בשיחת השימור״ מדוע עדיין לא הסכמת לרכוש את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...